Žijete ještě?

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Milan72
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 21 dub 2009, 16:17
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Žijete ještě?

Příspěvek od Milan72 »

Dívám se na diskuzní fórum a připadne mi, že se vám podařilo odradit veškeré publikum od debatování. ;) Nepotřebujete popadnout druhý dech? ;)

Mám tip, ve společnosti přibývá řada nespokojených lidí, zkuste je oslovit třeba se stužkovací akcí, v roce 1989 se používala trikolóra...

Udělejte něco nebo odplujete do zapomnění...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan72 za příspěvky (celkem 3):
Petr.Bajgar, Jaroslav.Kucera, Jiri.Vontroba
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Já souvislost mezi počtem diskutujících na fóru a úspěchem u voličů nevidím. Drtivá většina voličů a potencionálních voličů na fórum nepřispělo a nikdy nepřispěje. A kdyby to tak bylo, tak tenhle pracovní a komunikační nástroj můžeme rovnou zavřít, protože bysme se tím množstvím informací nedokázali prokousat. Čím míň se debatuje tím víc se pracuje.

Teď třeba budeme mít hodně prostoru v médiích s nadcházejícími senátními volbami na Kladensku a na mediální propagaci na všech možných frontách neustále pracujeme. Nevím, jestli jsi zaregistroval všemožný debaty v televizi, rozhovory v rádiích, spoustu článků na internetu, demonstrace a jiný venkovní akce apod.

Děláme, co je v našich silách, ale lidský zdroje sou omezený. Jestli chceš, tak nám taky s něčím můžeš pomoct. Tady se můžeš přidat do skupiny registrovaných příznivců ve tvém kraji. Bude ti chodit newsletter o dění ve straně a když ve tvém kraji bude potřeba s něčím pomoct, tak se o tom dozvíš. Nebo taky můžeš pomáhat s věcmi na internetu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvky (celkem 2):
Emil.Havran, Jaroslav.Kucera

735 07 66 99, Praha 12

Milan72
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 21 dub 2009, 16:17
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Milan72 »

Lukas Findeis píše:Já souvislost mezi počtem diskutujících na fóru a úspěchem u voličů nevidím. Drtivá většina voličů a potencionálních voličů na fórum nepřispělo a nikdy nepřispěje. A kdyby to tak bylo, tak tenhle pracovní a komunikační nástroj můžeme rovnou zavřít, protože bysme se tím množstvím informací nedokázali prokousat. Čím míň se debatuje tím víc se pracuje.

Teď třeba budeme mít hodně prostoru v médiích s nadcházejícími senátními volbami na Kladensku a na mediální propagaci na všech možných frontách neustále pracujeme. Nevím, jestli jsi zaregistroval všemožný debaty v televizi, rozhovory v rádiích, spoustu článků na internetu, demonstrace a jiný venkovní akce apod.

Děláme, co je v našich silách, ale lidský zdroje sou omezený. Jestli chceš, tak nám taky s něčím můžeš pomoct. Tady se můžeš přidat do skupiny registrovaných příznivců ve tvém kraji. Bude ti chodit newsletter o dění ve straně a když ve tvém kraji bude potřeba s něčím pomoct, tak se o tom dozvíš. Nebo taky můžeš pomáhat s věcmi na internetu.
Přesně podle Parkinsonových zákonů. čím víc se "pracuje", tím méně zůstává času něco opravdu udělat.

Dlouho jsem už o pirátech neslyšel, asi se všichni upracovali k smrti... ;)
Emil.Havran
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1828
Registrován: 09 čer 2010, 23:51
Profese: publicista
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 626 poděkování
Dostal poděkování: 496 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Emil.Havran »

Tady se ovšem bavím jen o čistě subjektivních vjemech. Ja zas o pirátech slyším pořád. Takže kdo z nás má pravdu? ;)
Myslím, že kdo se alespoň trochu zajímá o dění, tak je přehlednout nemůže, ale samozřejmě Piráti jsou stále mimoparlametní politická síla, tak je nemůžete čekat každý den v headlinech jako ODS či ČSSD. Pokud jste trochu soudný fanoušek pirátů mělo by vám to být jasné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Emil.Havran za příspěvek:
Jaroslav.Kucera
jeden z "šéfredaktorů" Pirátských novin, pro některé je jeho identita neznámá, ale nebojte se zeptat aneb testujeme ochranu soukromí v praxi
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Milan72: Takhle to vážně nefunguje. Několik lidí dokonce pro Piráty zadarmo pracuje prakticky na druhej úvazek. Je nás ale málo, tak je nad naše síly vyvíjet takovou aktivitu, aby o nás neustále bylo všude slyšet. Jaké mediální kanály sleduješ? Máš možnost na některém z nich propagovat naše myšlenky?

Mimochodem, třeba já dnes od rána průběžně pracuju na podkladech pro senátní kampaň. Neznáš někoho z tý oblasti?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Findeis za příspěvek:
Emil.Havran

735 07 66 99, Praha 12

Milan72
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 21 dub 2009, 16:17
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Milan72 »

Emil Havran píše:Tady se ovšem bavím jen o čistě subjektivních vjemech. Ja zas o pirátech slyším pořád. Takže kdo z nás má pravdu? ;)
Myslím, že kdo se alespoň trochu zajímá o dění, tak je přehlednout nemůže, ale samozřejmě Piráti jsou stále mimoparlametní politická síla, tak je nemůžete čekat každý den v headlinech jako ODS či ČSSD. Pokud jste trochu soudný fanoušek pirátů mělo by vám to být jasné.
Jasné mi to samozřejmě je, ale když si vezmete jiné mimoparlamentní strany, tak je o nich slyšet nepoměrně víc.. :(
Podle mě je v CPS málo inovací, provokací, podnětů...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan72 za příspěvek:
Petr.Bajgar
Milan72
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 134
Registrován: 21 dub 2009, 16:17
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Milan72 »

Lukas Findeis píše:Milan72: Takhle to vážně nefunguje. Několik lidí dokonce pro Piráty zadarmo pracuje prakticky na druhej úvazek. Je nás ale málo, tak je nad naše síly vyvíjet takovou aktivitu, aby o nás neustále bylo všude slyšet. Jaké mediální kanály sleduješ? Máš možnost na některém z nich propagovat naše myšlenky?
Jaká myšlenky to jsou? Má to být cokoliv a pak za to dát "volte CPS" ? ;)
Jaké má CPS ambice? Na složité myšlenky neslyší masa lidí, ti chtějí jednoduchá řešení...

Lukas Findeis píše: Mimochodem, třeba já dnes od rána průběžně pracuju na podkladech pro senátní kampaň. Neznáš někoho z tý oblasti?
Před cca 10 lety jsem znal, dnes je to už pasé.
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Lukas.Findeis »

Milan72 píše:Jasné mi to samozřejmě je, ale když si vezmete jiné mimoparlamentní strany, tak je o nich slyšet nepoměrně víc.. :(
Podle mě je v CPS málo inovací, provokací, podnětů...
Jaký strany myslíš? Kde je o nich slyšet?
Milan72 píše:Jaká myšlenky to jsou? Má to být cokoliv a pak za to dát "volte CPS" ? ;)
Jaké má CPS ambice? Na složité myšlenky neslyší masa lidí, ti chtějí jednoduchá řešení...
Ty nevíš co Piráti dlouhodobě prosazují a že to umíme zprostředkovat příjemci i srozumitelnou formou? Pročti si třeba Pirátské noviny.

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34599
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Petr.Vileta »

Milan72 píše:Jasné mi to samozřejmě je, ale když si vezmete jiné mimoparlamentní strany, tak je o nich slyšet nepoměrně víc.. :(
Podle mě je v CPS málo inovací, provokací, podnětů...
No ktere strany? KDU, Bobo, Zeleni? Ty zijou jeste z toho, ze kdysi byly parlamentni (Bobo v EU parlamentu). Ono ani o Svobodnych s tatickem Klausem v zadech neni nijak zvlast slyset.
Jinak jen ve zkratce z posledni doby: usporadali jsme Piratecon v Usti n/L., spustili jsme PirateLeaks (pripravuji se dalsi materialy), mame sveho kandidata do Senatu v Kladne a ted bezi kampan.

Mimochodem, ze ktereho kraje jsi Milane? Kdybys chtel pomoci, jakkoliv, branit se urcite nebudeme :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Emil.Havran

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žijete ještě?

Příspěvek od Roman.Kucera »

Mě by spíš zajímala jiná otázka. Kde jsme byli dřív "slyšet", kde nyní nejsme? Bez jejího zodpovězení to asi nemá cenu rozebírat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvky (celkem 4):
Emil.Havran, Petr.Vileta, Milan72, Jaroslav.Kucera
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“