Existují ještě Piráti na Praze 9?

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 9

anon124
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 309
Registrován: 03 lis 2017, 22:08
Dal poděkování: 993 poděkování
Dostal poděkování: 960 poděkování

Existují ještě Piráti na Praze 9?

Příspěvek od anon124 »

Neodpustím si poznámku: existují ještě vůbec Piráti na Praze 9? A existují-li, pořád se hlásíte k transparentnosti? Za celý rok 2024 je tu jedno jediné vlákno, týkající se volby místopředsedy. Jinak vůbec nic. To je tristní stav na Devítce, kde jsem kdysi spoluzakládal místní organizaci. Kráčíte do zapomnění, a oprávněně. Smutný :-(.

Uživatelský avatar
Kornelia.Gottmannova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 433
Registrován: 20 lis 2017, 10:26
Profese: manažerka podpory prodeje
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 1631 poděkování
Dostal poděkování: 986 poděkování

Re: Existují ještě Piráti na Praze 9?

Příspěvek od Kornelia.Gottmannova »

Petr.Daubner píše: 26 kvě 2024, 23:28

Neodpustím si poznámku: existují ještě vůbec Piráti na Praze 9? A existují-li, pořád se hlásíte k transparentnosti? Za celý rok 2024 je tu jedno jediné vlákno, týkající se volby místopředsedy. Jinak vůbec nic. To je tristní stav na Devítce, kde jsem kdysi spoluzakládal místní organizaci. K:ráčíte do zapomnění, a oprávněně. Smutný :-(.

Zdravím Petře,

jsem ráda, že se ozýváš a máš zájem o naši činnost. Je pravdou, že nám zde chybí zápisy z našich pravidelných schůzí. Máme je stále stejně každé první pondělí v měsíci U Pecků (stejně jako za dob, kdy si byl ještě členem) a stále jsou veřejné. Pokud tě naše práce zajímá, můžeš se kdykoliv stavit. O své činnosti informujeme na našem webu a aktuality komunikujeme prostřednictví sociálních sítí. Fórum je stále oficiální komunikační platformou, nicméně občané s námi komunikují právě prostřednictvím sociálních sítí nebo osobně na našich schůzích, na zasedání zastupitelstva a dalších akcích.
V posledních dnech jsi nás měl možnost potkat i osobně (a dokonce jsme osobně se i několikrát potkali) minimálně tři krát týdně v ulicích a v areálech stanic metra při rozdávání pirátských listů v rámci eurokampaně.

Věřím, že se nám formální nedostatky podaří napravit a že je minimálně vyvažujeme reálnou činností. Naše činnost je o dost obsáhlejší a efektivnější než v našich začátcích, kdy jsi byl ještě součástí našeho místního sdružení, jen se už neodehrává tolik na fóru, ale na jiných, také veřejných, komunikačních platformách a v osobním kontaktu s občany a Piráty v expertních skupinách.

Proto se domnívám, že do zapomnění rozhodně nekráčíme, právě naopak. 30.5. na náměstí OSN a 6.6. v ulici Verneřická budeme s naším předvolebním stanem zase v ulicích od 16:00 asi do 18:30. Stav se.

Odpovědět

Zpět na „Praha 9“