Jakub Vrzal

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jakub.Vrzal
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 13
Registrován: 08 říj 2023, 21:32
Profese: student
Dal poděkování: 68 poděkování
Dostal poděkování: 47 poděkování

Jakub Vrzal

Příspěvek od Jakub.Vrzal »

Ahoj třebíčská posádko!
Podal jsem žádost o členství v České pirátské straně a žádám předsednictvo o schválení.

Jmenuji se Jakub Vrzal a již více než půl roku se zapojuji do činnosti Pirátů na Vysočině jako registrovaný příznivce. Je mi 18 let. Bydlím v Brtnici. Studuji střední školu v Třebíči. Dlouhodobě usiluji o zapojení dětí a mládeže do veřejného života, ať už jako předseda Středoškolského parlamentu Kraje Vysočina nebo jako vedoucí dětského oddílu. V roce 2023 jsem reprezentoval Českou republiku na projektu BFTF od amerického ministerstva zahraničí. Mými oblíbenými tématy jsou především mezinárodní spolupráce a školství (formální i neformální).

Pirátská strana je pro mě dlouhodobě stranou, která se nebojí důležitých změn, je proevropsky orientovaná a za kterou stojí šikovní lidé s jasnými výsledky. S programovými cíli se ztotožňuji.

Přestože geograficky spadám pod MS Jihlavsko, žádám o členství na Třebíčsku. Již 3 roky studuji v Třebíči, čemuž je podřízena i moje mimoškolní činnost a okruh známých. Třebíč mám prostě v srdíčku trochu více než Jihlavu.

Díky, Kuba

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Vrzal za příspěvky (celkem 4):
Marek.Krejpsky, Filip.Krska, Jan.Brizdala, Barbora.Pokorna
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Třebíčsko“