05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Krajsti predsedajici, PKS Plzeňský kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Olga.Sejrkova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 183
Registrován: 16 led 2019, 10:02
Profese: Sales coordinator
Bydliště: Rychtaříkova 22, Plzeň
Dal poděkování: 665 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Olga.Sejrkova »

Jiri.Rezek píše: 12 úno 2024, 18:28

Výsledky hlasování o 4. místo:
Kateřina Skýpalová 37 hlasů
Olga Sejrková 34 hlasů

Na 4. místě se tedy umístila @Katerina.Skypalova , na 5. místě @Olga.Sejrkova . Volba čelních kandidátů končí. Nyní v příslušném vlákně probíhá přihlašování kandidátů v Dovolbě čelních kandidátů.

Piráti!

Moc děkuji za Vaši podporu v těchto volbách. Jak jsem již psala, ani se mi nesnilo, že se dostanu mezi první pětici. Děkuji všem, co se nezúčastnili jen hlasování, ale i voleb.
Ráda bych tímto děkovným příspěvkem i vyjádřila podporu všem Pirátům, kteří dokázali v kraji povznést jméno Pirátů, a kteří odvedli mnoho dobré práce. @Jiri.Pek @Pavel.Hais @Martin.Ptacek @Jiri.Hanousek ale i @Lukas.Barton @Radek.Krejci @Viktor.Krutina a v neposlední řadě @Jana.Tomsikova

Je mi i líto, že tito lidé nebudou moc pokračovat ve své práci v takovém rozsahu jako doposud.
Jsem ale též ráda, že v kraji bude "mladá krev" která nám jistě ukáže svou sílu a fundovanost a naváže na práci kolegů před nimi a zdárně dotáhne, co se začalo a přidá něco navíc.

Věřím, že i když máme jiné cesty a způsoby jak být veřejně činní, že máme jednotnou shodu na tom, jaká práce a výsledky se od nás očekávají. A to je pro naše voliče nejstěžejnější. Náš program a jeho plnění.

Těším se na spolupráci,

Olga

Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Sejrkova za příspěvky (celkem 6):
Hana.Harantova, Jiri.Pek, Petr.Vileta, Lukas.Barton, Michal.Ertl, Kristyna.Paulova

Mgr. Olga Sejrková
tel: +420 777 102 770
olga.sejrkova@pirati.cz

Člen dozorčí rady nemocnice Stod, zastupitelka a radní MO2 - Plzeň Slovany

Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 73
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj @Pavel.Sramek
Tak to je super zpráva pro dnešní den. Jsem moc ráda, že jsi mě pochopil, protože vstřícnou komunikaci vnímám u politiků jako zásadni věc. Hodně to odhalí charakter člověka a také se tím odhalí jaký má dotyčný postoj vůči občanovi a jestli je vůbec ochotný ve své funkci dělat něco pro občany nebo jen pro sebe. Odpovědět na otázku je asi nejen pro mě zásadní ukázka slušnosti. Takže děkuji za Tvé pochopení a těším se na Tvé odpovědi🙏👍
Hezký den❤️🏴‍☠️👍HH

Gabriel.Fabry
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 5
Registrován: 02 úno 2019, 16:45
Profese: podnikatel, student ekonomie
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 13 poděkování

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Gabriel.Fabry »

@Hana.Harantova Hanko, já nestačím zírat. Proč tady napadáš ostatní kandidáty, opravdu nechápu. Na grilování jsme zůstávali jako jedni z posledních, měla jsi spoustu možností se zeptat osobně. Věřím, že sehnat telefonní kontakt pro tak angažovaného člověka také nebude problém. Arogance z Tvých příspěvků jen čiší a k jakékoliv toleranci to má opravdu daleko. Mimochodem, když jsem Tě zdravil na schůzi, ani jsi neměla potřebu mi odpovědět, se slušností bych tedy také příliš nevyskakoval. Příště, až budeš chtít nějaké odpovědi, zkus k lidem přistupovat s nějakým respektem a věřím, že bude komunikace mezi námi zase příjemná.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Gabriel.Fabry za příspěvek:
Michal.Ertl
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 73
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Hana.Harantova »

Také ti přeji krásné ráno @Gabriel.Fabry
a když už jsi to dnešní ráno začal tak z ostra, tak bych tě ráda požádala o konkrétní větu, slovo nebo cokoliv, co ti v mých příspěvcích přišlo tzv. napadající vůči komukoliv, abychom si situaci mohli dovysvětlit. Je třeba se vždy bavit konkrétně, protože kecy nemají cenu🙏a zvláště ne v psaném textu. O tom jsme se v těchto posledních dnech mohli již přesvědčit. Někdo nějak mysli a někdo jinak čte.

Zmiňuješ, že arogance z mých příspěvků jen čiší, znovu tedy opakuji, buď konkrétní a napiš z jakých příspěvků. Arogantní člověk rozhodně nejsem, naopak jsem velmi vstřícná ke komunikaci, odpovídám, umím se i usmívat a hlavně jsem týmový hráč 😉Nicméně mám ráda fakta, čísla a reálné informace, což by mělo být Pirátům vlastní, navíc otevřenost a komunikativnost vede k transparentnosti. Mé otázky jsou jasné a jsou položené i z důvodu, abych měla možnost obhájit před voliči naše kandidáty. Je to jistá ukázka schopnosti či neschopnosti. Ukázka kvality či nekvality a v neposlední řadě jistá možnost prezentace kandidáta. Nepotřebuji otázky Pirátům pokládat po telefonu, chci aby voliči věděli, jak kvalitní máme tým, to je to čisto, které se má voličům ukázat. A já mám tu možnost otázky svým kandidátům položit a umožnit jim právě tu veřejnou prezentaci a obhajobu. Je přeci i v rámci Pirátů košer se přesvědčit o tom, zda jsme si do vedeni zvolili správného kandidáta. Je to přece naše zodpovědnost, my je tam dosazujeme, my si je tam volíme a my je budeme muset před ostatními obhajovat. Tak to totiž vnímám já. Možná to ale ty máš jinak?

Položit otázku politikovi, znamená, že se nad ní musí občan/ volič zamyslet. Vstřícnost politika vůči občanovi znamenà, že na ní chce odpovědět. Pokud nechce odpovědět, vytváří to většinou další otázky, proč tomu tak je. Nejistota v odpovědích poukazuje na nejistého politika. Záměrně neuvadím neschopného, neboť v případu kandidátů na 6.-9.místo je na odpovědi ještě čas do 25.2. 2024, v případu nově navolených kandidátů, tedy našich zástupců zatím ani čárkou neodpověděl Daniel Kůs a na ostatní odpovědi trpělivě vyčkávám.

Pokud jde o pozdravy, tak já zdravím vždy a všude, někdy mi mé děti dokonce říkají” mamko zdraviš moc nahlas” a na Vás jsem se i usmívala v zájmu vstřícné mimiky, pokud ti příšlo, že jsem tě nedostatečně odpověděla na pozdrav, tak je mi to moc líto a určitě na tom příště více zapracuji🙏Budu tě vyhlížet už na dálku, přestože blbě vidím😉✌️🏴‍☠️
Jinak vzhledem k tomu, že ke slušnosti, i v případu pozdravu, vedu své 3 děti, tak si klidně dovolim v tomto směru i vyskakovat, vnímám to jako povinnost rodiče i povinnost spoluobčana👍🙏

Budu tedy čekat na tvé další podněty a moc ráda ti odpovím, mám totiž ráda konstruktivní kritiku.
Zatím přeji hezký den HH🏴‍☠️✌️🙏

Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5237
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2015 poděkování
Dostal poděkování: 3084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Probíhá doba na rozmyšlenou

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Rezek za příspěvky (celkem 2):
Michal.Ertl, Vladimir.Vapenik
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5237
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2015 poděkování
Dostal poděkování: 3084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Bylo zahájeno jednání o primární volbě dalších kandidátů. Veškerá diskuze a přihlašování přímo v daném vlákně: viewtopic.php?p=872543#p872543

  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 760
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1338 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Michal.Ertl »

Další postup primární volby KV24 pro zbývající počet Kandidátů místa 29.- až do plně obsazené kandidátky (55) s dvěma náhradníky :

Žádám aby se všichni další kandidáti hlásily do volby a to formou odevzdání vyplněného Prohlášení kandidáta dle pokynů níže

Prohlášení kandidáta je nutné fyzicky přinést a odevzdat na úřad v originále. Prohlášení je k dostání v PiCe, nebo ke stažení zde:
https://wiki.pirati.cz/_media/ao/sablon ... novaci.pdf

Donést ho můžete do PiCe v časech, kdy je tam Eliška (případně jí zavolejte a domluvte si jiný čas - 770 113 648)
PO 9-11
ÚT 10:30 - 12:30
ST 9-11
ČT 13-15
Případně je možné ho hodit do schránky v PiCe, či donést na jakoukoliv schůzi.


Připomínám, že na kandidátce mohou být pouze členové a RegP.
Prosím dodat všechna prohlášení do PiCe do 30.6.

Lídr kandidátky v součinnosti s VV KV24 předloží seznam 29.-55. místa + 2 náhradníci v tomto vláknu a o seznamu bude hlasováno jako o celku.

ime
608 473 460
WhatsApp
Uživatelský avatar
lukasdenk
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 23 lis 2018, 08:59
Profese: sociální pracovník
Bydliště: Domažlice
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od lukasdenk »

Opravdu v originále? v 21. století a u Pirátů?! Nešlo by ho poslat emailem (včetně osobního kvalifikované elektronického podpisu nebo naskenovaný)?
Nebo to je kvůli úřadu a jeho úžasné neschopnosti pracovat s digitálními dokumenty?
... Jen se ptám, že bych nemusel jezdit s jedním papírem do Plzně....

Michal.Ertl píše: 09 kvě 2024, 09:11

Žádám aby se všichni další kandidáti hlásily do volby a to formou odevzdání vyplněného Prohlášení kandidáta dle pokynů níže

Prohlášení kandidáta je nutné fyzicky přinést a odevzdat na úřad v originále. Prohlášení je k dostání v PiCe, nebo ke stažení zde:
https://wiki.pirati.cz/_media/ao/sablon ... novaci.pdf

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34835
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31739 poděkování
Dostal poděkování: 25785 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Petr.Vileta »

lukasdenk píše: 24 kvě 2024, 13:30

Opravdu v originále? v 21. století a u Pirátů?! Nešlo by ho poslat emailem (včetně osobního kvalifikované elektronického podpisu nebo naskenovaný)?
Nebo to je kvůli úřadu a jeho úžasné neschopnosti pracovat s digitálními dokumenty?

Ptal jsem se na to samé a b) je správně. je to neschopnost úřadů. Ale klidně to pošli poštou.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1923
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 761 poděkování
Dostal poděkování: 2248 poděkování

Re: 05.12.2023KF PLK- Jednání Krajské volby 2024

Příspěvek od Lukas.Barton »

lukasdenk píše: 24 kvě 2024, 13:30

Opravdu v originále? v 21. století a u Pirátů?! Nešlo by ho poslat emailem (včetně osobního kvalifikované elektronického podpisu nebo naskenovaný)?
Nebo to je kvůli úřadu a jeho úžasné neschopnosti pracovat s digitálními dokumenty?
... Jen se ptám, že bych nemusel jezdit s jedním papírem do Plzně....

Piráti chtějí mít všechna prohlášení pro kontrolu i archivaci kopií protože obsahují prohlášení i důležitá pro Piráty a úřad požaduje originál souhlasu s kandidaturou. Řekl bych, že elektronicky by to úřad ještě bral (byť z pohodlnosti má raději odevzdání kandidátky a vedle toho 50 papírů s podpisy se souhlasy), ale muselo by to jít od tebe rovnou úřadu a Piráti by ztratili kontrolu, že všichni udělali správný postup. V případě chyby jednotlivce (po uplynutí velice krátké lhůty na opravu) se pak škrtá na kandidátce. Tradičně lidé dělají chyby a u 50 kandidátů tam bude spousta chyb, je lepší, když to zmocněnec všechno překontroluje a zajistí nápravu, než to půjde na úřad. Pokud by to šlo elektronicky Pirátům, tak od těch to už úřad nevezme. Pro mě to bohužel také znamená jet fyzicky do Plzně, ale dá se to poslat i poštou na adresu PICE v Plzni (ovšem počítat s dobou doručení :)

V případě nouze (zejména té časové, třeba že je poslední den na odevzdání) bych to poslal datovkou rovnou na úřad a kopii Pirátům mailem. Nemám to ověřené, ale mělo by to fungovat.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Plzeňský kraj“