Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Ve věci nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise jsem:

PRO

87
49%

PROTI

85
48%

se zdržel

4
2%
 
Celkem hlasujících: 176 - Celkem hlasů: 176

anon146
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od anon146 »

Jan.Novak píše: 06 led 2024, 13:47

Bohdana Holá byla u RK usvědčena z úmyslných lží za které se musela omlouvat.

S ohledem na kandiduru někoho, kdo stranu vysloveně poškodil a byl za to vyloučen, mi přijde, že se laťka poměrně hodně snížila a dostala takřka do mínusových hodnot, takže se ptám - a to vadí?

Tito uživatelé poděkovali autorovi anon146 za příspěvky (celkem 9):
Bohdana.Hola, Robert.Magni, Michal.Novak, Petr.Vileta, Frantisek.Pudil, Jaromir.Beranek, Ivan.Mikolas, Antonino.Milicia, Eva.Ticha
Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 417
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1372 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Bohdana.Hola píše: 06 led 2024, 12:57
Tomas.Guth.Jarkovsky píše: 06 led 2024, 11:57

...

Díky za zpětnou vazbu.

Mám za to, že zrovna kandidatura Krtka do KK je něco, co je rozhodně potřeba minimálně vyvažovat. Zejména, když ta paní, co ho nominovala, v jedné větě s jeho jménem použila slova jako "morální maják". Fakt mám o významu toho sousloví poměrně jasnou představu, která mi s přezdívkou Krtek a jeho působením u Pirátů opravdu ale opravdu nejde dohromady.

Mám za to, že KK by měla být zakotvena zejména v realitě. Nemůžu si pomoci a nevnímat, že někteří lidé berou angažmá v politické straně spíš jako počítačovou hru. Kde se někteří hráči cítí být nad pravidly. A tohle bych ráda aspoň trochu vyvážila svou kandidaturou.

K ostatnímu se vyjádřím v souhrnném vlákně v odpovědích na dotazy, abych to tady netapetovala.

Jsem úplně celý srdcem proti tomu, abychom kontrolní orgány obsazovali tak, že tam budeme volit extrémní lidi z různých protipólů a doufat, že se nějak vyváží.
To zní úplně příšerně, už třeba tím, že to je dobrovolnická pozice, takže v týmu potřebuješ nějak koopreativní atmosféru, a taky tím že jako dobrovolnická pozice to je hodně náchylné k výkyvům ve zbytku života, a to hodně nechceš, aby jedna takováto "protiváha" odpadla v době kdy má jiná zrovna hodně času. Tímto vyzývám všechny, aby takhle nepřistupovali k volbě kontrolních orgánů.

Ke zbytku nemám moc, co říct...

Mluvíš o zakotvení v realitě, ale jenom v mém výčtu z posledního měsíce jsou dvě ohýbání reality a mimo jiné jsi byla u RK usvědčena ze lží.
Mluvíš o lidech, co se cítí být na pravidly, ale jenom v mém výčtu z posledního měsíce jsi dvakrát napomenuta za porušování pravidel. Počet porušování komunikačního minima se mi počítat nechce. (A inu, můžu znovu připomenout to usvědčení ze lží.)

Asi tak.

+420 728 jednajednatři 966

anon146
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od anon146 »

@Tomas.Guth.Jarkovsky ja to neberu jako volbu protipolu, ja to beru tak, ze latka je proklate nizko a vycitat neco Bobo, kdyz u jineho kandidata mnohem horsi provineni nevadi, ba naopak, mi prijde jako pokrytecke.

Tito uživatelé poděkovali autorovi anon146 za příspěvky (celkem 8):
Frantisek.Pudil, Michal.Novak, Mikulas.Ferjencik, Petr.Benes, Ivan.Mikolas, Eva.Ticha, Tereza.Hubackova, Bohdana.Hola
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2447
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Novak »

Blanka.Charvatova píše: 06 led 2024, 14:18
Jan.Novak píše: 06 led 2024, 13:47

Bohdana Holá byla u RK usvědčena z úmyslných lží za které se musela omlouvat.

S ohledem na kandiduru někoho, kdo stranu vysloveně poškodil a byl za to vyloučen, mi přijde, že se laťka poměrně hodně snížila a dostala takřka do mínusových hodnot, takže se ptám - a to vadí?

Počkej, tohle opravdu myslíš vážně?
takže když se teď na prezidenta republiky rozhodne kandidovat Jiří Kájínek, tak k navazující kandidatuře Romana Janouška napíšeš: "Kandiduje Kájínek, takže tohle je cajk?"
Blanko, teď jsi mě opravdu zklamala.

(a doplním, že ke kandidatuře Krtka jsem se taky nevyjádřil pozitivně)

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Frantisek.Pudil
Senioři na Palubě
Příspěvky: 299
Registrován: 23 lis 2017, 21:20
Profese: OSVČ Potápěč fotograf
Bydliště: koněvova 242 Praha 3
Dal poděkování: 112 poděkování
Dostal poděkování: 259 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Frantisek.Pudil »

Lepší doporučení si Bohdana holá ani nemohla přát. :-) Díky Jan.Novak!!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Pudil za příspěvky (celkem 3):
Bohdana.Hola, Ivan.Mikolas, Eva.Ticha
anon146
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od anon146 »

Prijdu si ted ponekud rozdvojene a kupodivu ani ne vlartni vinou, odpoved i pro @Jan.Novak zde viewtopic.php?p=866151#p866151

Tito uživatelé poděkovali autorovi anon146 za příspěvek:
Bohdana.Hola
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1343
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1421 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Oznámení moderátora:

Informuju, že jsme zde měli 2 nahlášení a obojí jsem se nakonec rozhodla vypořádat bez zásahu předsedajícího. A to z následujících důvodů:
1) V diskuzi na Zulipu bylo řečeno, že se příspěvek Martina Martina dá považovat za ponechatelný a já s názorem souhlasím.
2) Jako předsedající nemám pravomoci rozhodovat o tom, co je "pravda" a co "lež". Z tohoto důvodu ponechávám i příspěvek Honzy Nováka.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 6):
Lukas.Novy, Robert.Magni, Jan.Novak, Marek.Krejpsky, Michaela.Nepejchalova, Bohdana.Hola

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2447
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Jan.Novak »

Blanka.Charvatova píše: 06 led 2024, 16:53

Prijdu si ted ponekud rozdvojene a kupodivu ani ne vlartni vinou, odpoved i pro @Jan.Novak zde viewtopic.php?p=866151#p866151

Blanko, takže budeme říkat, že volba do sněmovny je mimo, protože tam kandiduje Dělnická strana?
Každý člen, v tomto případě i regP, má pasivní volební právo. Zásadně nesouhlasím s tím, aby se ze základního demokratického práva jakékoliv osoby dělalo haló.
Můžeme si o komkoliv myslet cokoliv (a můžeme to klidně dávat najevo, já to dělám také), ale říkat, že když kandiduje Pepíček, tak to je taková hrůza, že to devalvuje celou volbu, tak bych chtěl říct, že mi to nepřipadá jako demokratické myšlení.
Problém bude, až opravdu zvolíme extremistické lidi.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvky (celkem 8):
Robert.Magni, Lukas.Novy, Vojtech.Pikal, Jan.Podhajsky, Michaela.Nepejchalova, Lucie.Spacilova, Katerina.Migdau, Ivo.Vlasaty

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1343
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1421 poděkování
Dostal poděkování: 2104 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Oznámení moderátora:

Příspěvek od fanuela a s ním související příspěvky byly přesunuty do OT vlákna. Vzhledem k tomu, že to vypadá, že příspěvek od @Fanuel se zde ocitl omylem, prosím příště o větší pozornost při psaní na Fóru.

Příspěvky související s nominací jiného kandidáta byly přesunuty do příslušného vlákna.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Bohdana.Hola

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2459
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3503 poděkování

Re: Nominace Bohdany Holé do Kontrolní komise

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Bobo znám osobně malinko, myslím, že by často mohla volit mírnější slovník - proto není snadné některé její i dobře míněné příspěvky lajkovat (to je i mé doporučení pro ni, bude-li v KK), ale pro mne je podstatné, že to je srdcařka, která se ničeho nebojí. Není to klasický politik, který balancuje svá rozhodnutí, aby si udržel tu maximální hladinu oblíbenosti (což je jeden z průšvihů téhle strany, že přicházíme o odvahu dělat správné věci a děláme polovičatá rozhodnutí). Bobo je ochotná i za cenu neoblíbenosti být hlasitým kritickým hlasem. Takové lidi potřebujeme, jinak vyhnijeme zaživa. A v KK je potřebujeme dvojnásob. Já osobně, až bych byl někdy v nějaké exekutivní funkcí, tak bych si přál, aby mi někdo takový dýchal za zády a já nemohl zpapaláštět. V KK tu službu Bobo udělá celé straně.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino.Milicia za příspěvky (celkem 6):
Frantisek.Pudil, Robert.Magni, Simona.Mikusova, Bohdana.Hola, Eva.Ticha, Zdenek.Hrib

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“