ZOO v Přerově

Místní sdružení pro ORP Přerov, kromě obcí Čelechovice, Kokory, Brodek u Přerova, Citov, Císařov, Rokytnice a Troubky.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, PMS Přerov

Pravidla fóra

Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

• Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

anonym64686
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

ZOO v Přerově

Příspěvek od anonym64686 »

Zdravím,
přicházím s šíleným, ale možná i reálným podnětem, jak zatraktivnit město. Jsem milovníkem zvířat, jako mnoho lidí, avšak žijeme v době, kdy mnohé děti ani neví jak vypada husa, prase, skot či jiné zviře. Je mi jasné, že v Přerově je alespon zatím nerealné založit ZOO jako je v Olomouci či Zlině, ale co tak takový menší ZOO koutek s hospodařskými zvířaty? Kdo se podívá těmto zvířatům do očí, tak mnoho je nebude chtít na talíři. Bylo by to i docela dobrá osvěta. Co myslíte?
pavelondruj
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: Vedoucí programového oddělení
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ZOO v Přerově

Příspěvek od pavelondruj »

Dobrý nápad, takový dvorek už je léta ve Vyškově třeba.
Jaromir.Horky
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1134 poděkování

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Zajímavý podnět, ačkoliv taková malá farma již v Přerově v Předmostí funguje v Krejzlikovych sadech. Zoo jako taková v Přerově smysl nemá. Koncept lesní školka a nějaké zvířata, jak to je v jiných městech zní zajímavě.

Předseda KS OLK, Zastupitel Olomouckého kraje, vedoucího mediálního týmu OLK

Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Michal.Lupecka
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: webař
Dal poděkování: 739 poděkování
Dostal poděkování: 579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Lupecka »

Moc rád bych měl v Přerově zoo, ale zrovna teď během pandémie se obecně Zoologickým zahradám moc nedaří, tak nevím kdo by do toho chtěl jít a provozovat ji. Oni vždy vznikají tak nějak postupně z farmy, útulku, záchranné stanice a tak vůbec z nějakého projektu lidí co se už o zvířata starají… málokdy vznikne zoo z ničeho takříkajíc na zelené louce. Takže bych se první zajímal jestli už jsou takové nějaké projekty v okolí a kdo by měl případně zájem svou činnost rozšířit.

Ale bojím se že teď do toho fakt nikdo 2x hrrr nebude, a taky tím že v okolí je to celkem nabité, vysoká konkurence -> https://www.planetacestovani.cz/wp-cont ... seznam.jpg
@iiic
PGP Key IDs: 0x760CC8FBFF5A6EA7 | 0x8BC4688A2B9556EF

Co znamená mediální vyváženost? "Dnes vám zprostředkujeme rozhovor s předním odborníkem na dané téma a v rámci vyváženosti i s někým kdo nemá ani ponětí o čem mluví, ale cokoliv si vymyslí"
monk

Příspěvek od monk »

Také jsem pro ZOO, obecně v každém městě nad 50 tis. obyvatel. A rovnou by se mohlo zkombinovat s útulky a zachráněnými zvířaty.
Ještě mi tady chybí zoo, kde by se více věnovali teraristice - myslím tím tyto zvířata https://mojeterarko.cz/ – celkově tento obor. Ano, ve většině zoo najdete pavilon s pár terárky, ale to je málo 🥲

Frantisek.Hruby
Člen KS Olomoucký kraj
Dostal poděkování: 18 poděkování

Příspěvek od Frantisek.Hruby »

Taková mini ZOO v Přerově bývala v rámci Ornitologické stanice v přilehlém lesíku za a kolem pionýrské louky.

antonietta14

Příspěvek od antonietta14 »

monk píše: 19 črc 2022, 23:03

Také jsem pro ZOO, obecně v každém městě nad 50 tis. obyvatel. A rovnou by se mohlo zkombinovat s útulky a zachráněnými zvířaty.
Ještě mi tady chybí zoo, kde by se více věnovali teraristice - myslím tím tyto zvířata – celkově tento obor. Ano, ve většině zoo najdete pavilon s pár terárky, ale to je málo 🥲

Diskuze o Bellfor je opravdu zajímavá! Jsem dlouholetý člen fóra a chtěl bych se s vámi podělit o svůj příběh s udržitelným krmivem pro psy. Objevil jsem Bellfor na fóru před několika měsíci, když jsem hledal ideální stravu pro svého čtyřnohého kamaráda. Jeho citlivý žaludek byl vždycky problémem, a Bellfor byl skválým řešením. Myslím, že klíčovým prvkem je udržitelnost - Udržitelné krmivo pro psy od Bellforu nejenže poskytuje výživu, kterou potřebuje, ale také dbá na životní prostředí. Moje psíčka nejenže milují chutné varianty, ale vidím i pozitivní vliv na jejich zdraví. Je úžasné, jak jedno rozhodnutí může udělat rozdíl. Doporučuji Bellfor každému, kdo hledá vyváženou stravu pro své psy a zároveň chce podporovat udržitelné praktiky.

děkuji za informace

Odpovědět

Zpět na „Přerov“