Anketa Ústecký - future 2023

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět

V kraji preferuji

Nábor nových lidí a vznik dalších MS

8
22%

Schůze různě po kraji

6
16%

Přechod komunikace na Zulip

3
8%

Pravidelná jitsi (týdně/14 dní)

2
5%

Větší kooperace se sousedními kraji

4
11%

Větší kooperace se všemi kraji a silnější vnitrostranické působení

7
19%

Chci více akcí v SUPICE

2
5%

Přeshraniční kooperace s německými piráty

4
11%

volný slot

0
Žádná hlasování

volný slot

0
Žádná hlasování

volný slot

0
Žádná hlasování

volný slot

0
Žádná hlasování

volný slot

0
Žádná hlasování

volný slot

0
Žádná hlasování

volný slot

1
3%
 
Celkem hlasujících: 9 - Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13431
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34744 poděkování
Dostal poděkování: 17623 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Anketa Ústecký - future 2023

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Hola,
zkouším pojmout grilování a diskuzi při volbě do nového PKS trochu inovativně a zapojit členstvo i anketou.

Dovolil jsem si položit následující otázky (plus další ještě vyplynou, můžeme je doplnit).
Nyní je víc rozvedu, prosím kandidáty, aby se k nim postupně vyjádřili tomto vlákně (ať se to tolik neplete v hlavním jednacím vlákně), které jsou pro ně prioritou a podobně.

D1 - Nábor nových lidí a vznik dalších MS
Stagnujeme, potřebujeme nabrat novou krev a teď, ještě než začne horká kampaň do eurovoleb je teď období pro nábor nových posil.
Využijme toho, že máme dobře navolené čelo kandidátky - Úsk má v první pětici TŘI KANDIDATY s jasným vztahem ke kraji.

M1 - Schůze různě po kraji
Návrh Míly, osobně podporuji, i když to bude náročnější na organizaci a cestování.

D2 - Přechod komunikace na Zulip
Vážně si myslím, že pokud chceme krajské sdružení víc posunout, je to potřeba. Samozřejmě doborovolně, ale věřím, že když se nás tam pár (třeba právě nové PKS a a kandidáti do krajských voleb) vydá, tak se přidají i ostatní.
Facebookový chat klidně zachovat.

D3 - Pravidelná jitsi (týdně/14 dní)
Tohle taky může pomoct, v Sčk to praktikují již několik let a je to dobré a funkční. Mají to každý týden a probírá se většinou nutná operativa.

D4 - Větší kooperace se sousedními kraji
Tohle už jsou takové bonbónky, ale mohou být důležité pro sdílení informací a zkušeností i pro nábor v hraničních oblastech kraje.

D5 - Větší kooperace se všemi kraji a silnější vnitrostranické působení
Tohle by se nám podle mě také hodilo, chápu, že na vše nenín čas, ale například kauza přednášky Lipavského a Ferjenčíka by to vyžadovala či podpora kritiky od plzeňského pirátského hejtmana směrem ke vládě, stála podle mě taky za podporu.

D6 - Chci více akcí v SUPICE
Tohle asi míře hodně na Ústečáky, jsme schopni jim s tím nějak pomoct?

D7 - Přeshraniční kooperace s německými piráty
Tohle by se hodilo právě v eurovolbách. V Drážďanech máme německou předsedkyni Pirátů, byla i na CF v Liberci. Možnosti tu jsou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Baudis, Vladimir.Vlach, Adam.Senk

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13431
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34744 poděkování
Dostal poděkování: 17623 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa Ústecký - future 2023

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Díky všem kdo hlasovali a díky za odpovědi od kandidátů. Abych trochu rozproudil diskuzi...

Jako paradoxní mi z ní vychází prozatimní výsledek hlasování v bodech

Nábor nových lidí a vznik dalších MS 7 21%
Přechod komunikace na Zulip 2 6%
Pravidelná jitsi (týdně/14 dní) 2 6%

Možná se pletu, ale přijde, že pokud nezlepšíme - online/asynchronní - komunikaci, dost těžko se můžeme celkově posunout k intenzivnější práci na kraji i k rozšíření členstva a zapojení dalších lidí.
Prostě jeden společný chat nestačí - potřebujeme strukturovanou komunikaci , zároveň transparentní a otevřenou i zpětně dohledatelnou, potřebujeme dělat ankety, i jednoduše oslovovat skupiny i jednotlivce. Fakt nevím, jak to řešit bez zulipu.
Tak mě zajímá, jak mi to zkusíte vysvětlit.
Jinak chápu tu nechuť, učit se nový systém, sám jsme to měl taky, ale zas vím, že to stojí za to překonat, klidně budu dávat kurzy na zulip. :)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“