Představení - Pavel Novotný

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, PMS Beroun

Zamčeno
pavel-novotny
Mladé Pirátstvo
Profese: Student evropských studií a sociologie
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Představení - Pavel Novotný

Příspěvek od pavel-novotny »

Ahoj!

Protože jsem na fóru i v MS Beroun nový, přišlo mi jako dobrý nápad se představit.

Moje jméno je Pavel Novotný. Jsem Berounský rodák - vychodil jsem ZŠ na sídlišti a maturoval jsem na zdejší OA. Aktuálně studuji evropská studia a sociologii na FSS MUNI, a proto také bývám často v Brně. V Berouně/Praze se ale pořád vyskytuji relativně často (z pravidla několikrát do měsíce), takže s mojí aktivitou ve středočeském KS by neměl být problém.

Jsem člověk, který má již poměrně "bohatou" politickou minulost. V roce 2019 jsem se stal členem Mladých sociálních demokratů, kde jsem půl roku působil i jako místopředseda spolku. V roce 2022 jsem vstoupil i do "velké strany" a ve středočeském kraji jsem zastupoval členy okresu Beroun v krajském předsednictvu. Nevyhnula se mi ani kandidatura. V komunálních volbách v roce 2022 jsem propůjčil své jméno subjektu "Berounští patrioti". Kvůli zásadním neshodám v SOCDEM jsem ale z obou subjektů z vlastní vůle odešel a aktuálně se politicky nijak neangažuji (kromě RegP u Pirátů).

Budu moc rád, pokud budete mít nějaké dotazy a těším se na kampaně a společná setkání.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Beroun“