OT z Návrhu na odvolání vedoucí PO

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Tomas.Marik
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 06 pro 2017, 21:03
Profese: překladatel, knihkupec
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

OT z Návrhu na odvolání vedoucí PO

Příspěvek od Tomas.Marik »

Martin.Kucera píše: 02 srp 2023, 11:06

Já to asi musím napsat tučně.
Co takhle přestat se vyjadřovat o incidentu, u kterého nikdo z nás nebyl (byli tam jen 3 lidé, u části ještě čtvrtý), výpovědi Kolise i asistentky nutno brát s rezervou (on i ona mají motivaci vypadat v mezích možností co nejčistší), a vyhodnocení, jaký průběh událostí je nejpravděpodobnější, nechat na OČTŘ, které jsou k tomu na rozdíl od nás kompetentní?

Co takhle být natolik silnou stranou, že nám to nevadí a máme náhradníky a případně není pro nás žádnou hanbou, že navrhneme někoho mimo stranu? Než lidi, kteří se snaží stranu zničit zevnitř? A ty jim tom permaenntně pomáháš?

Oznámení moderátora:

Užiatel byl napomenut za osobní útok mimo téma.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Marik za příspěvky (celkem 2):
Bohdana.Hola, Martin.Sterba
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18718
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: Návrh na odvolání Jany Koláříkové z pozice vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Sice už je to poněkud OT, přesto se zeptám: Kteří konkrétně lidé se snaží stranu zničit zevnitř? Jak se ty snahy projevují? A jak jim v tom pomáhám?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5647
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22735 poděkování
Dostal poděkování: 4618 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání Jany Koláříkové z pozice vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Robert.Magni »

Píše člověk, který nezvládl ani aktualizovat svůj profil a smazat si z něj,,Vedoucí PO,, ...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18718
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: Návrh na odvolání Jany Koláříkové z pozice vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Matej.Kubicek píše: 04 srp 2023, 10:17

Emocionální tlak skrz svoje poskoky, pracovní prostředí ve strachu a pomluvách

To popisuješ svoje praktiky? V tom případě si zasloužíš poděkování, že jsi je přiznal.

Oznámení moderátora:

Uživatel byl napomenut za osobní útok mimo osobu podnětu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Viktorie.Vidlakova, Michaela.Nepejchalova

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání Jany Koláříkové z pozice vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Martin.Kucera píše: 04 srp 2023, 11:16
Matej.Kubicek píše: 04 srp 2023, 10:17

Emocionální tlak skrz svoje poskoky, pracovní prostředí ve strachu a pomluvách

To popisuješ svoje praktiky? V tom případě si zasloužíš poděkování, že jsi je přiznal.

Jak sis tady mohl přečíst, mě se lidi nebáli kritizovat, protože věděli, že se jim nebudu mstít. Sám si sáhni do svědomí, kolikrát jsi mě šikanoval a jak se k tomu tvůj orgán - tedy KK postavil.

Plácali jste se do prsou, jak jsme měli předat případ Spáčilová - telefony ke KK. Po 7 měsících jste nic nedořešili, zřejmě se Vám nehodí výsledek.

Svoje pochybení a porušení deminima jsi zametl pod koberec a nikdo se mu nevěnoval.

V době mojí volby jsi obepisoval lidi a pomlouval mě, kde se dalo, sáhni si do svědomí, podívej se do zrcadla a řekni mi, co vidíš. Já v tobě vidím neobjektivní zrůdu, která udělá úplně cokoliv, aby dosáhla svého výsledku, včetně toho, že pošle mail na všechny členy, kde zneužije dobré jméno člena PO.

Oznámení moderátora:

Uživatel byl napomenut za OT osobní útok.

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Matej.Kubicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 518
Registrován: 28 čer 2018, 19:24
Profese: HR manager
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 555 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání Jany Koláříkové z pozice vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Matej.Kubicek »

Robert.Magni píše: 04 srp 2023, 10:40

Píše člověk, který nezvládl ani aktualizovat svůj profil a smazat si z něj,,Vedoucí PO,, ...

Nevím, jaký profil myslíš, na svém profilu to nevidím, mám tu místní předsednictvo, na pirátském profilu to také není.

Matěj Kubíček
kubicek.haul@gmail.com
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18718
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: Návrh na odvolání Jany Koláříkové z pozice vedoucí personálního odboru

Příspěvek od Martin.Kucera »

Matej.Kubicek píše: 04 srp 2023, 11:52

budu reagovat až to předsedající odmoderuje

Matej.Kubicek píše: 04 srp 2023, 11:56
Robert.Magni píše: 04 srp 2023, 10:40

Píše člověk, který nezvládl ani aktualizovat svůj profil a smazat si z něj,,Vedoucí PO,, ...

Nevím, jaký profil myslíš, na svém profilu to nevidím, mám tu místní předsednictvo, na pirátském profilu to také není.

Screenshot from 2023-08-04 11-59-10.png
Screenshot from 2023-08-04 11-59-10.png (24.5 KiB) Zobrazeno 1600 x

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26261
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37067 poděkování
Dostal poděkování: 30243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OT z Návrhu na odvolání vedoucí PO

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Tagnu @Martin.Kucera který si to přál přenést sem k další diskuzi a asi i @Tomas.Marik a @Matej.Kubicek aby si to tu mohli dořešit, pokud chtějí.

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Tomas.Marik
Člen KS Praha
Příspěvky: 163
Registrován: 06 pro 2017, 21:03
Profese: překladatel, knihkupec
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: OT z Návrhu na odvolání vedoucí PO

Příspěvek od Tomas.Marik »

Vojtech.Pikal píše: 09 srp 2023, 16:55

Tagnu @Martin.Kucera který si to přál přenést sem k další diskuzi a asi i @Tomas.Marik a @Matej.Kubicek aby si to tu mohli dořešit, pokud chtějí.

Nejsem si úplně jist, kterou část "diskuze" myslíš. Jestli to je výrok o "ničení strany zevnitř", pak jde o postoje ve sporech typu souběžně probíhajícího paralelního podnětu k odvolání Jany Komrskové, o kterém se někteří podporovatelé již před podáním podnětu na Zulipu a také v diskuzi u podnětu samotného vyjádřili tak, že jde o pomstu za/reakci na tento podnět. Když jsem vstupoval do strany, tak mne myšlenka, že ve straně nejsou a nemají být žádné frakce, že nejsme ani levicoví ani pravicoví, že se řídíme rozumem atd., velmi fascinovala. Snad se shodneme, že vytváření pevných frakcí, v nichž solidarita stojí nad vlastním úsudkem, které spouští různé války, zničující jsou. Že solidarita stojí nad úsudkem, lze dosvědčit prostým součtem poděkování či projevů souhlasu v tak různých věcech, že svéprávný člověk ani s milovanou osobou na smrtelné loži nemůže tak často souhlasit. Hádat se může být samozřejmě prospěšný nástroj při hledání pravdy. Když se ale vytvoří popisované úderné skupiny, jejichž členové přestanou fungovat jako individua a objektivní argumenty radikálně ztrácí na váze, pak by to přece mělo být alarmující.

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18718
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33960 poděkování

Re: OT z Návrhu na odvolání vedoucí PO

Příspěvek od Martin.Kucera »

Děkuji za přesun, nyní mohu reagovat.

Matej.Kubicek píše: 04 srp 2023, 11:52

Jak sis tady mohl přečíst, mě se lidi nebáli kritizovat, protože věděli, že se jim nebudu mstít.

Jako třeba že jsi soustavně popichoval PO proti AO, až si Alice řekla, že to nemá zapotřebí, a znovu nekandidovala?

Sám si sáhni do svědomí, kolikrát jsi mě šikanoval a jak se k tomu tvůj orgán - tedy KK postavil.

To, co je od jiných kritika, je ode mě šikana? Nebo chceš začít rozebírat, jak jsi mě obviňoval, že jsem tebe a stranu připravil o peníze?

Plácali jste se do prsou, jak jsme měli předat případ Spáčilová - telefony ke KK. Po 7 měsících jste nic nedořešili, zřejmě se Vám nehodí výsledek.

Můžeš se zeptat zpravodaje @Adam.Vyplel, kde se to zadrhlo, každopádně jsi vyslovil docela závažné obvinění.

Svoje pochybení a porušení deminima jsi zametl pod koberec a nikdo se mu nevěnoval.

Máš-li na mysli nějaké podání u KK, tak to má jistě svého zpravodaje, a pokud je to dokonce tvé podání, mohl jsi ho kdykoli kontaktovat a otázat se na vývoj.

V době mojí volby jsi obepisoval lidi a pomlouval mě, kde se dalo,

Tak tohle bys měl buď doložit nebo se omluvit za sprostou lež.
Ostatně co bych o tobě v té době asi tak psal? Já si o tobě udělal detailní obrázek až poté co jsi do funkce nastoupil.
Nebo myslíš letošní volbu? To jsem už o tobě samozřejmě obrázek měl, ale i tak viz výše.

sáhni si do svědomí, podívej se do zrcadla a řekni mi, co vidíš. Já v tobě vidím neobjektivní zrůdu, která udělá úplně cokoliv, aby dosáhla svého výsledku, včetně toho, že pošle mail na všechny členy, kde zneužije dobré jméno člena PO.

O tom už se důkladně diskutovalo a bylo potvrzeno, že jsem žádal pouze o zařazení do newsletteru a že nikdo z nás tří (já, Linda, Vojta) nerušil, že dojde k individuálnímu mailovému obesílání. Takže tuhle manipulaci ti, věřím, už nikdo nespolkne.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Vojtech.Pikal

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“