Ing. Radek Proch

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek.Proch
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 7
Registrován: 20 bře 2016, 18:04
Profese: Business Development
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Ing. Radek Proch

Příspěvek od Radek.Proch »

Zdravím všechny,

doufám, že i navzdory současnému psímu počasí se vám všem daří na výbornou!

Vzhledem k tomu, že již pár měsíců spolupracuji s několika členy Pirátů na MO3 v Plzni, rád bych tuto spolupráci ještě více prohloubil. Jsem dlouholetým voličem Pirátů na všech úrovních, (od města po republiku) líbí se mi systém, na jakém funguje vnitrostranické rozhodování Pirátů, na rozdíl od jiných stran cítím, že je zde vždy prostor pro diskuzi v případě neshody na některém z témat. Největším zlomem, který mě v tomto utvrdil, byla schůze v pondělí. (06.03.) Potvrdilo se mi, že to má smysl, že mám Pirátům co nabídnout a že chci být jedním z vás.

Někteří už mě možná znají, ale většina určitě ne, takže v kostce nějaké info o mně: Aktivní sportovec, v loňském roce jsem kombinovaně dokončil Magisterské studium na ZČU, Ekonomická fakulta. Mé zaměření je tedy převážně na otázky ekonomické. Vzhledem k předchozím pracovním zkušenostem se také orientuji v managementu pracovních týmů, pořádání akcí a obchodních jednáních. Nicméně ani manuální práce mi není cizí, v minulosti jsem si vždy raději našel nějakou práci, než sedět na "oslíkovi". Do budoucna bych se rád věnoval i ekologickým otázkám, možnostem green managementu ve městě, resp. modrozelené infrastruktuře a udržitelnosti měst. (tohle téma mě nyní láká asi nejvíce)

Nebudu Vás dále zdržovat, určitě se někdy potkáme osobně, kdo bude chtít, stačí mě zastavit a dáme bližší řeč osobně.

Děkuji všem za váš čas a za pozornost, mějte bájo nadcházející dny!

Radek

Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Proch za příspěvky (celkem 4):
Marek.Habrun, Jiri.Rezek, Petr.Vileta, Tomas.Zalabak
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1240 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ing. Radek Proch

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Radku zdar!
Vítej!

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeň“