Malikdin Andar

Moderátoři: Ondrej.Kolek, Personální odbor - celý, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni, PMS Jablonec nad Nisou

Zamčeno
Andar.Malikdin
Člen KS Liberecký kraj
Profese: Lékař
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Malikdin Andar

Příspěvek od Andar.Malikdin »

Jmenuji se Malikdin Andar, je mi 47 let. Studoval jsem lékařsku fakultu UP v Olomouci. Následně jsem pokračoval v postgraduální studiu v oboru ortopedie, anesteziologie a intenzivní medicína, a urgentní medicína. Bydlím v Jablonci nad Nisou, jsem ženatý, má 3 syny, a 2 vnučky. Momentálně pracuji na ortopedii nemocnice Vrchlabí, a zdravotnické záchranní službě Libereckého kraje.
Straně bych chtěl nabídnout hlavně zkušenosti v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb.
S pozdravem Andar
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andar.Malikdin za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Jan.Polak
machy.d
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Malikdin Andar

Příspěvek od machy.d »

MUDr. Andarovi jde pouze o peníze. Posílá lidi bezdůvodně na zavedení tracheostomie a to jenom proto, aby získal pacienty pro soukromou nemocnici Tanvald, kde je ředitelem. Toto je státem tolerováno. Je to lhář, bezcharakterní člověk. Bez úcty k pacientům i k lékařskému povolání. Staré lidi dopuje psychfarmaky a udržuje je na živu na oddělení DIOP tanvaldské nemocnice, kde tito lidé pouze přežívají. Staří lidé pro něho neznamenají vůbec nic.

machy.d
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Příspěvek od machy.d »

Sám jsem měl na oddělení DIOP svou maminku, kterou jsem si vzal na negativní reverz domů. Dle MUDr. Andara měla do tří týdnů doma umřít. Je to rok a stále žije. Daří se jí mnohem lépe, lékaři v jiné nemocnici ji zbavili tracheostomie. Dle MUDr. Andara by to bez tracheostomie neudýchala.

Andar.Malikdin
Člen KS Liberecký kraj
Profese: Lékař
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andar.Malikdin »

Vážná paní Bc. Brandl, iniciálně jsem nechtěl se vyjádřit, ale kvůli svých kolegů, kteří se podíleli na péči o pacienta musím reagovat. Dala jste několik podněty ( stížnosti) na různých orgánů včetně České lékařské komory s závěrem že jsme nepochybili a že jsme postupovali podle zákonů ČR. Když jste nebyla úspěšná tak pište nepravdy zde. Sáma jste zdravotní sestra na psychiatrické oddělení a opakovaně jste vůči personálů oddělení slovně agresivní, vyhrožovala smrtí, že jsme kriminálníci a zkorumpovaní. Komise vše šetřila a nic se nepotvrdilo. Měla by jste na sebou zamyslet. S pozdravem Andar

hana.cernosova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 182 poděkování

Příspěvek od hana.cernosova »

Díky Malikovi za vyjádření a tímto toto vlákno uzavírám. Nemyslím si, že si zde máte vyřizovat své osobní spory.

Hana Černošová
Koordinátorka krajského sdružení
Tajemnice krajského zastupitelského klubu

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jablonec nad Nisou“