Rezignace na post předsedy a žádost o ukončení členství

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Most - Litvínov

Zamčeno
William.Verner
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Příspěvky: 34
Registrován: 04 říj 2020, 08:54
Profese: Projektový manažer, student UJEP
Bydliště: Litvínov
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Rezignace na post předsedy a žádost o ukončení členství

Příspěvek od William.Verner »

Ahoj,

jak jsem již avizoval, tak podávám oficiální rezignaci na post předsedy MS MOST - LITVÍNOV a zároveň připojuji žádost o ukončení členství a zachování statutu registrovaného příznivce.

Velmi se omlouvám všem, kterým tím přidělávám práci a nějakým způsobem se mnou počítali. Naší buňce přeji úspěchy a nové ambiciózní členy. Nebylo to pro mě lehké rozhodování a sužovalo mě to od začátku roku. Fanouškem pirátské strany zůstávám, ale nechci zůstavat pasivním členem. To by mi přišlo nefér vůči ostatním. Děkuji všem kolegům. Především Zuzce a Lukášovi, kteří mě prováděli a byli tu pro mě po celou dobu mého pirátského působení. Jsem rád, že jsem se přesvědčil, že uvnitř pirátů jsou skvělí lidé. Prosím členy o jednu jedinou věc, když budete o něčem rozhodovat, nebo dávat do éteru nějaký názor - zkuste se vždy zamyslet i z pohledu druhé strany. Politika není o prosazení názoru, ale o hledání kompromisu.

A teď důvody mého rozhodnutí.

V životě jsem začal vnímat to, že jsou věci, které mi víc berou než dávají. A to mi bere čas na aktivity, které pro mě mají v současné chvíli větší význam. Těmi dvěma hlavními důvody jsou moje podnikatelské aktivity, které jsem nerozvíjel dostatečně na úkor právě politiky a také spolkové činnosti. A druhým důvodem je moje kombinované vysokoškolské studium, které chci dokončit. A prostě jsem neodhadl svoje možnosti a schopnosti - Stíhat podnikat, dělat vejšku, dělat spolek, dělat politiku, chodit na jednání výborů a k tomu věnovat čas rodině, domácnosti a koníčkům mi teď už přijde nereálné. Velkej respekt lidem u pirátů, který vůbec stíhat třeba zastupitelskej mandát a k tomu VŠ - pro mě je to neuvěřitelný.

V souvislosti s tím dávám na vědomí, že rezignuji také na svůj post v litvínovském výboru pro ŽP a postupně opustím předsednictvo spolku ekokul.

Pirátské straně nadále fandím, zůstávám volič a i regp. Je to definitivní rozhodnutí na teď ne na celý život. Třeba se k tomu jednou vrátím. A každopádně i jako nestraník, když to bude mít význam rád podpořím kandidátky svým jménem.

DÍKY MOC VŠEM !

UPDATE: Doplňuji, že rezignace je okamžitá.

Tito uživatelé poděkovali autorovi William.Verner za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Vladimir.Vlach
Uživatelský avatar
Vladimir.Vlach
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 468
Registrován: 12 bře 2018, 12:31
Profese: IT technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: Rezignace na post předsedy a žádost o ukončení členství

Příspěvek od Vladimir.Vlach »

Díky za všechno a přeji hodně úspěchů a štěstí ve všem čemu se budeš věnovat.

P. S. Možná jenom doplň, jestli je rezignace okamžitá, nebo k nějakému datu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Vlach za příspěvek:
William.Verner
Vladimír Vlach
724 429 696
Předseda krajského sdružení Ústeckého kraje
Předseda místního sdružení Žatec - Louny
Zastupitel Ústeckého kraje
Uživatelský avatar
Lukas.Rysavy
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 359
Registrován: 05 lis 2018, 14:55
Profese: Student FŽP ČZU
Bydliště: Most
Dal poděkování: 526 poděkování
Dostal poděkování: 397 poděkování

Re: Rezignace na post předsedy a žádost o ukončení členství

Příspěvek od Lukas.Rysavy »

Díky za tvůj čas věnovaný Pirátům a našemu MS a hodně štěstí v životě! Určitě se ještě uvidíme, tak se nemusím loučit.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Rysavy za příspěvek:
William.Verner

Lukáš Ryšavý
Člen Zastupitelstva Ústeckého kraje a Výboru pro kulturu a památkovou péči

-
"Židle je architektura. Sofa je buržoazie." - Le Corbusier

Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 344
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Rezignace na post předsedy a žádost o ukončení členství

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Williame,

tvou žádost jsem předala administrativnímu odboru, věřím, že vše bude rychle vyřešené.

Jak jsem ti říkala i nedávno telefonicky, moc děkuji za tvůj čas a vše, co jsi pro Piráty (zejména v komunálních volbách) věnoval. Vážím si tvého čestného, upřímného a zodpovědného jednání. Vím, že se neloučíme, tvůj čas ještě přijde :)

Ať se ti ve všem daří, držíme ti palce. Díky!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Petruvova za příspěvek:
William.Verner
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Most - Litvínov“