Martina Martja Křenková

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Martina.Krenkova
Člen KS Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 20 srp 2022, 20:56
Dostal poděkování: 4 poděkování

Martina Martja Křenková

Příspěvek od Martina.Krenkova »

Vážené krajské fórum, ahoj Piráti,
dovolte mi, abych se vám představila. Jmenuji se Martina Křenková, mnozí mne znají pod nickem Martja. Pocházím z malého města Podbořany, ale od svých 18 let žiji v Praze. Od roku 2005 trvale v Letňanech. Vystudovala jsem ČVUT - Vodohospodářstké hospodářství a stavby se specializaci Zdravotní inženýrství. Během studií jsem začala pracovat jako odborný referent na Inspektorátu lázní a zřídel na Ministerstvu Zdravotnictví. Po dvou letech (po úspěšném zakončení studia) jsem šla do praxe, kde jsem zůstala doteď jako projektantka věrejných bazénových technologií. Mám za sebou zkušenosti s jednáními nejen s projektanty, architekty a investory, ale také díky zaměření, se zástupci MÚ a KHS. Nyní jsem na volné noze, přičemž dále spolupracuji s firmou (Bazény a wellness s.r.o.), kde jsem doposud pracovala. Mám též živnost na fotografické a grafické práce.
Voličem Pirátů jsem od prvních chvil, kdy to bylo možné a poslední léta se zajímám též o situaci v místě mého bydliště. Proto jsem v loňském roce neodmítla možnost spolupráce s @Tadeas.Stepka a s @Eduard.Horak na místní kandidátce, kde jsem byla umístěna na 7. místo. Po volbách jsem se nabídla stát se členem Výboru kultury, volného času, zdravotnictví a sociálních služeb pro Prahu 18, kde se snažím prosazovat, naší vznikající buňkou, navrhované nápady a připomínky.
Mezi mé hlavní body, které mne s Piráty spojuje, je svoboda, svobodné rozhodování každého jednotlivce a transparetnost. Celý program Pirátů je mi blízký.

Dne 2.4. jsem se účasnila grilování na KS v Praze.

Děkuji předem za dotazy a těším se na případnou spolupráci.
Martina

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Krenkova za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Belsan, Simona.Mikusova, Ondrej.Vojta, Tadeas.Stepka
Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 295
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1070 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování

Re: Martina Martja Křenková

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Martino, děkujeme za představení a zájem, trpělivost při nedělním grilování a přejeme v Letňanech hodně úspěchů:) našlápnuto máte výborně!

Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“