Nominace Matouše Fialy na předsedu MP

Fórum pro práci týmu Mladého Pirátstva.

Moderátor: Mladé Pirátstvo

Odpovědět
Tadeas.Stepka
Člen KS Praha
Profese: Zastupitel MČ Praha 18, student
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Matouše Fialy na předsedu MP

Příspěvek od Tadeas.Stepka »

Vážené Pirátstvo,

dovoluji si nominovat Matouše Fialu @mattfa2 do volby předsedy*kyně Mladého Pirátstva.
Měl jsem tu čest poslední více než rok a půl intenzivně pracovat na mnoha věcech, ať už při kampani do PS v roce 2021, při komunálkách u nás v Letňanech loni na podzim a také posledních asi 16 měsíců právě v radě Mladého Pirátstva. V Matoušovi vidím neskutečnej potenciál nejen pro Mladé Pirátstvo, ale i pro celou stranu, pokud se Matouš rozhodne, že ji bude chtít nadále věnovat svoji energii.

Proč si myslím, že by Matouš byl schopným předsedou?

• Za tu dobu, co je v radě MP odvedl obrovský množství dobrý práce dovnitř i ven, nejen co se socek týká. Tak například - prezentace mladých kandidátů před komunálkami, organizace náborového videa, organizace srazu s německými liberály, pomoc s PirateConem a samozřejmě neustálej struggle s našimi sítěmi, na který byl fakticky sám, a přesto to zvládal velmi obstojně.
  • Je neuvěřitelně pracovitej a obětavej. Nepamatuju si, kdy by mi řekl, že něco neudělá nebo se na to alespoň nepodívá, když jsem ho poprosil. A to jsem po něm často chtěl náročný nebo dost otravný věci.
  • Má tisícero různých skillů a vědomostí, které se vždycky hodí.
  • Má velmi dobrý smysl pro organizaci věcí.
  • Má nadhled, určitou dávku pragmatismu a hlavně všude vnáší obrovskej klid.

Trochu je to takové moje vlákno děkovné Matoušovi, protože mi už milionkrát zachránil zadek, ale znám Matouše díky tomu velmi dobře a myslím, že by se s takovou úlohou popral velmi obstojně.

Díky Matouši, že to alespoň zvážíš, protože vím, že jsi tohle v plánu asi neměl:)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tadeas.Stepka za příspěvky (celkem 3):
Petr.Konecny, Katerina.Stojanova, Damian.Chalus

člen rady Mladého Pirátstva
Zastupitel MČ Praha 18
„Pálit, pálit, pálit“ - Zikmund Lucemburský

mattfa2
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: Student ekonomie
Dal poděkování: 63 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Matouše Fialy na předsedu MP

Příspěvek od mattfa2 »

Ahoj! Díky mockrát Tadeášovi za nominaci a hezká slova, vážím si jich (a neodpustím si krátkou poznámku – jestli Tadeáš promine – že všechno, co zmínil, pro něj platí dvojnásob, a je mi líto, že se rozhodl nekandidovat).

Po notné dávce zvažování jsem se rozhodl, že nominaci nepřijímám. Vzhledem k tomu, že mě čeká poměrně rušné období co se týká mých jiných povinností, si bohužel nemyslím, že bych dokázal práci v Radě věnovat tolik času a energie, kolik by si zasloužila.

V jiných vláknech tady na fóru vidím, že do Rady kandiduje spousta super, schopných lidí, a tak nemám pochyby, že Pirátstvo přijde do dobrých rukou <​3

Tito uživatelé poděkovali autorovi mattfa2 za příspěvek:
Simon.Reizer

Matouš Fiala

Pirát z Letňan, Člen Finančního výboru Prahy 18, Člen Mladého Pirátstva

"... But the Hebrew word, the word timshel'Thou mayest' – that gives a choice. It might be the most important word in the world. That says the way is open. That throws it right back on a man. For if 'Thou mayest' – it is also true that 'Thou mayest not.' " - John Steinbeck

Odpovědět

Zpět na „Mladé Pirátstvo“