Nominace Petra Konečného do Rady MP

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Pravidla fóra

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Petra Konečného do Rady MP

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Milé Mladé Pirátstvo,

ráda bych do Rady MP nominovala i Péťu Konečného. Péťa je už roky naším aktivním členem a Pirátem, který má odbornost v mnoha (pro mladou generaci) důležitých tématech, jako je duševní zdraví, návykové chování nebo inkluzivní vzdělávání. Účastnil se s námi několika akcí, je autorem řady dobrých nápadů (třeba aby byl náš merch ekologicky udržitelný a vyrobený za férových pracovních podmínek) a nikdy neváhá přiložit ruku k dílu.

Díky moc předem, pokud volbu Péti zvážíte! .)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 3):
Petr.Konecny, Petr.Springinsfeld, Damian.Chalus

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 199
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 643 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Nominace Petra Konečného do Rady MP

Příspěvek od Petr.Konecny »

Dobrý podvečer přátelstvo.

Moc děkuji @Katerina.Stojanova za nominaci, kterou tímto přijímám. Napsala si mi úžasně nádhernou a pochvalnou nominaci a já si toho opravdu velice vážím.

Co ve zkratce o sobě? Detaily jsou asi tady - https://lide.pirati.cz/osoba/1635/
Nicméně nevím, jestli mě to bude dostatečně charakteristikovat. Celý svůj dospělý život žiji s představou, že chci druhým pomáhat a to ať ve svém profesním životě (kdy pracuji jako sociální pracovník v Centru duševního zdraví), tak i u Pirátů. Nehlásil jsem se tady z nějakých vlastních osobních zištných důvodů. Šlo mi o to pomáhat druhým a to prostřednictvím politické strany se kterou nejvíce souzním.

A tak vlastně přistupuji i k Mladému pirátstvu. Je to vlastně prostředek k tomu zlepšit naši společnost participací mladých lidí na společenském životě, jelikož je to velice důležité. V politice je málo mladých a také žen a MP může pomáhat bořit ledy a stavět mosty.

Co bych v MP chtěl dělat? Jsem z Přerova a to je Olomoucký kraj, je to kus od Prahy, ale rád tam budu jezdit. Chci se soustředit na tom, aby v MP byla dobrá a podporující atmosféra a abychom zlepšovali náš obraz nejen ve straně, ale i navenek. :)

Pokud se zvážíte mě podpořit, budu moc rád.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Konecny za příspěvky (celkem 3):
Katerina.Stojanova, Lukas.Dolezal, mattfa2

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Tadeas.Stepka
Předsedající celostátního fóra
Příspěvky: 71
Registrován: 12 bře 2019, 18:27
Profese: Zastupitel MČ Praha 18, student
Bydliště: Praha 18
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Petra Konečného do Rady MP

Příspěvek od Tadeas.Stepka »

Registruji přijetí nominace do Rady MP.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tadeas.Stepka za příspěvek:
Petr.Konecny

Zastupitel MČ Praha 18
Vedoucí přípravného týmu Praha 18
Asistent Administrativního odboru

Odpovědět

Zpět na „Fórum Mladého Pirátstva“