Václav Černý

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Vinc
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 12 čer 2015, 19:04
Profese: metodik - školitel
Dostal poděkování: 2 poděkování

Václav Černý

Příspěvek od Vinc »

Ahoj Piráti,

už po vás "pokukuju" cca 4 roky a konečně jsem se rozhoupal. Je nemálo věcí, které mi v politice i společnosti jako takové nesedí a vnímám je jako prostor pro zlepšení života nás všech. Rozhodl jsem se tedy přestat jen mudrovat a zkusit těm změnám nějak aktivně pomoct a zapojit se. Pocitově jsou pro mě Piráti na současné politické scéně jediným prostorem, ve kterém si dokážu představit fungovat. Rezonujete se mnou hodnotově, programově i tak nějak lidsky, aspoň z toho, co jsem měl zatím možnost navnímat.

Je mi 34 let, momentálně žiju v Kuřimi, ale už 20 let působím v Brně a jako Brňák se i cítím a mám to tu rád. Jsem rok ženatý a pracuju jako manažer vzdělávání v jedné pojišťovně, kde zodpovídám za celkovou koncepci vzdělávání všech kolegů a oddělení napříč firmou, stavbu a vedení školení, tréninků a firemních workshopů. Mimo to jsem certifikovaný kouč a pomáhat lidem koučinkem mě baví. Mám rád hory, přírodu, dobré jídlo, pivo, víno, pozitivní lidi a otevřenou komunikaci bez bullshitismu a přetvářky. :)

Jestli vás něco zajímá, tak se ptejte. ;)

Vašek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vinc za příspěvky (celkem 2):
Vit.Fux, Vendula.Svobodova
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 333
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Václav Černý

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

Vinc píše: 05 srp 2020, 11:44 Ahoj Piráti,

už po vás "pokukuju" cca 4 roky a konečně jsem se rozhoupal. Je nemálo věcí, které mi v politice i společnosti jako takové nesedí a vnímám je jako prostor pro zlepšení života nás všech. Rozhodl jsem se tedy přestat jen mudrovat a zkusit těm změnám nějak aktivně pomoct a zapojit se. Pocitově jsou pro mě Piráti na současné politické scéně jediným prostorem, ve kterém si dokážu představit fungovat. Rezonujete se mnou hodnotově, programově i tak nějak lidsky, aspoň z toho, co jsem měl zatím možnost navnímat.

Je mi 34 let, momentálně žiju v Kuřimi, ale už 20 let působím v Brně a jako Brňák se i cítím a mám to tu rád. Jsem rok ženatý a pracuju jako manažer vzdělávání v jedné pojišťovně, kde zodpovídám za celkovou koncepci vzdělávání všech kolegů a oddělení napříč firmou, stavbu a vedení školení, tréninků a firemních workshopů. Mimo to jsem certifikovaný kouč a pomáhat lidem koučinkem mě baví. Mám rád hory, přírodu, dobré jídlo, pivo, víno, pozitivní lidi a otevřenou komunikaci bez bullshitismu a přetvářky. :)

Jestli vás něco zajímá, tak se ptejte. ;)

Vašek
Ahoj Vašku,

jestli si dobře vzpomínám, tak jsme se už viděli na schůzce se zájemci o členství i krajské schůzi - o to to bude jednodušší :)

Na schůzce jsme říkali, co je potřeba pro to, aby ses stal členem, to ještě jednou přikládám sem: viewtopic.php?f=436&t=38227 a tady jsou stanovy https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html a dlouhodobý program https://www.pirati.cz/program/strana.html, to nemůže chybět.

Na krajské schůzi jsi mohl vidět, jak vypadá grilovačka, takže až se na to budeš cítit, můžeš ji absolvovat taky. Do té doby sleduj určitě náš FB https://www.facebook.com/CPS.JMK/ nebo kalendář https://www.pirati.cz/pripoj-se/kalendar/, kde najdeš všechny akce, které plánujeme. Do řady z nich se můžeš i zapojit, což jsi už možná poznal z mailů od Markét (marketa.tvrda@pirati.cz).

Ještě mě napadá, nabídnout ti zapojení do (již milionkrát zmiňovaných) KETů viewforum.php?f=1153, stačí si vybrat a napsat do vlákna.

Kdyby tě cokoliv zajímalo, ozvi se, buď mně (vendula.svobodova@pirati.cz) nebo Markét, rády ti pomůžeme.

Čau :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Svobodova za příspěvek:
V__
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“