MF Olk-Pv 8/2022 Veřejná schůze Prostějovských Pirátů 20.11.2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Prostějov

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí všichni a přispívají členové a registrovaní příznivci místního sdružení (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondrej.Moskal
Místní předsednictvo
Příspěvky: 139
Registrován: 24 led 2019, 17:40
Profese: Konzultant ERP systémů, účetní obce
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 220 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování

MF Olk-Pv 8/2022 Veřejná schůze Prostějovských Pirátů 20.11.2022

Příspěvek od Ondrej.Moskal »

Svolávám veřejnou schůzi na neděli 20.11.2022 od 17:00

Místo konání: HYBRID: CEPP (TGM 28 Prostějov)/ https://jitsi.pirati.cz/prostejov
FB: viz vlákno

Návrh programu:

1.Zahájení, schválení programu
2.Zájemci o členství, setkání podporovatelů
3.Report volených členů MS
4.Kauzy a problémy v Prostějově
5.Různé

Prosím @Michal.Langer o vytvoření FB události a opětovné pozvání mailem případné podporovatele a zájemce o členství z nalodění.

Navrhujte případně požadované body programu.
Děkuji

Místopředseda MS Prostějov, člen Finančního výboru města Prostějov, člen komise výstavby města Prostějov , člen Finančního výboru Olomouckého kraje
ondrej.moskal@pirati.cz
Názory se různí :)

Uživatelský avatar
Michal.Langer
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 267
Registrován: 04 říj 2018, 13:46
Profese: student politického marketingu (FF UPOL)
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF Olk-Pv 8/2022 Veřejná schůze Prostějovských Pirátů 20.11.2022

Příspěvek od Michal.Langer »

Zápis ze schůze:

Schůze MS Prostějov 20.11.2022 v CEPPu a online na jitsi.pirati.cz/prostejov

Vyhlášena zde: viewtopic.php?t=63103

Přítomní: Ondřej Moskal, Milan Fládr, Vít Spíchal, Richard Pánek, Petr Lysek, Petr Kapounek, Filip Pecha

Hosté: Michal Langer

Předsedající: Ondřej Moskal
Zapisovatel: Michal Langer
Začátek: 17:05

Program:

  1. Zahájení, schválení programu
  2. Zájemci o členství, setkání podporovatelů
  3. Report volených členů MS
  4. Kauzy a problémy v Prostějově
  5. Různé

1.
Program konsensuálně schválen.

2.

-

3.
OM: Měli jsme finanční výbor, kde se probíralo zdražování odpadů, tam jsem byl pro, jelikož mi to dává smysl. Problém jsem měl s dotací pro Černoška, ale hlasoval jsem jako jediný proti... Absurdní byla taky půjčka 800 000 Národnímu domu, kde jsem byl taky jediný proti.

PL: Na kraji se začal připravovat datový portál (pro open data). Co nejdřív by měla být schůzka s lidmi z univerzity, kteří na tom spolupracují... Mám v podstatě stejnou představu jako Šafránek, takže se to snad podaří udělat nějak smysluplně. Zjistil jsem, že na úřadě jsou nakoupené všechny programy, které dělají to, co si představuju, ale věděl o tom doteď jenom IT odbor, takže se tam teď pokusím zlepšit projektové řízení... Co se týká toho projektového řízení, tak tam mají One Click.
PK: Jestli můžu poradit, tak to zavádějte postupně po jednotlivých odborech...
PL: Tak to přesně máme v plánu.
PL: Vypadá to, že jsme zatím srazili půl miliardy z dluhu, takže rozpočet vypadá docela dobře... Je teď trochu bordel v dotacích od MMR. Bude se vybírat nový ředitel v SSOK.

4.
MF: Já jsem řešil jen ty záchody na autobusáku, tak doufám, že se s tím nějak pohne, protože teď je to fakt ostuda...

5.
MF: Nechceme udělat nějakou sbírku dárků pro děti z dětských domovů?
OM: Tak já připravím nějakou grafiku a uděláme to... Můžu tady být třeba v pátky.
FP: Já bych tady mohl taky někdy být...

OM: Oznamuji vám, že už nebudu kandidovat na předsedu... Jsem teď často v Brně a myslím si, že to teď chce nový impuls.

VS: U nás ve Vrbátkách je teď zajímavá povolební situace, jelikož jedna kandidátka tam dostala asi 56%, díky čemuž se tam dostali lidé, kteří s tím vůbec nepočítali.

Schůze ukončena v 17:50.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Prostějov“