Volby Komunál 2022 - Pelhřimov - Volby členů komisí a výborů a dozočích rad

Moderátoři: PKS Vysočina, Krajsti predsedajici, PMS Pelhřimovsko

Uživatelský avatar
Pavel.Knezik
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 491
Registrován: 08 lis 2018, 06:37
Profese: IT Administrator
Bydliště: Pelhřimov
Dal poděkování: 592 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Volby Komunál 2022 - Pelhřimov - Volby členů komisí a výborů a dozočích rad

Příspěvek od Pavel.Knezik »

Na základě jednání o postupu:
viewtopic.php?t=62417

proběhne volba nominantů na členy výborů, komisí a dozorčích rad pro město Pelhřimov.

Setkání proběhne v pondělí 7.11.2022 od 18:00 v salónku na čtyřce.

Uživatelský avatar
Pavel.Knezik
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 491
Registrován: 08 lis 2018, 06:37
Profese: IT Administrator
Bydliště: Pelhřimov
Dal poděkování: 592 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volby Komunál 2022 - Pelhřimov - Volby členů komisí a výborů a dozočích rad

Příspěvek od Pavel.Knezik »

Přikládám zápis s proběhlé volby jen dodávám, že termín pro odevzádní nominantů na obecní úřad byl 9.11.2022

Volba komisí a výboru a dozorčích rad 07.11.2022 - zápis

Přítomní:

Pavel Hořejší, Luboš Kopřiva, Iva Babincová, Pavel Knežik, Zdeňka Lišková,
Petr kozel, Jiří Karafiát, Tomáš Bitman, Klára Sukdoláková, Jiří Křenek

Předsedající:
Pavel Knežik

Zapisovatel:
Zdeňka Lišková

Ověřovatel:
Petr Kozel

Návrh postupu
viewtopic.php?t=62417

Volební komise
Proběhla volba volební komise nikdo nemá žádný jiný návrh komise tedy byla zvolena jednomyslně v tomto uskupení:

Předseda – Tomáš Bitman

Členové – Iva Babincová, Pavel Knežik, Zdeňka Lišková
(když byl dotyčný ve stretu neucasnil se komise)

1). Volba člena finančního výboru – nominován je Petr Kozel

Rozdáno 10 lístků

Vráceno 10 lístků

Pro – 10, proti – 0, zdržel se – 0

Petr Kozel byl zvolen do finančního výboru.

2). Komise regenerace MPR – nominován je Pavel Hořejší

Rozdáno 10 lístků

Vráceno 10 lístků

Pro – 10, proti – 0, zdržel se - 0

Pavel Hořejší byl zvolen.

3). Volba člena komise pro rozvoj města, místní agenda MA21 – nominován je Pavel Hořejší

Rozdáno 10 lístků

Vráceno 10 lístků

Pro – 10, proti – 0, zdržel se – 0

Pavel Hořejší byl zvolen za člena komise pro rozvoj města, místní agenda MA21

4). Kontrolní výbor – nominován je Pavel Knežik

Rozdáno 10 lístků

Vrátilo se 10 lístků

Pro – 10, proti – 0, zdržel se – 0

Do kontrolního výboru byl zvolen Pavel Knežik.

5). Výbor pro nakládání s obecním majetkem – nominován je Petr Procházka

Rozdáno bylo 10 lístků

Vrátilo se 10 lístků

Pro – 9, proti – 0, zdržel se - 1

Petr Procházka byl zvolen za člena výboru pro nakládání s obecním majetkem.

6). Volba člena dopravní komise – nominován byl Jiří Křenek

Rozdáno bylo 10 lístků

Vráceno bylo 10 lístků

Pro – 10, proti – 0, zdržel se – 0

Jiří Křenek byl zvolen členem dopravní komise.

Pan Pavel Hořejší se omluvil, že musí odejít.

7). Volba člena bytové komise – nominována je Bc. Klára Jančičková

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti – 0, zdržel se – 0

Klára Jančičková byla jednohlasně zvolena.

8). Volba člena komise sociální, zdravotnictví, péče o rodinu, prevence soc. patologických jevů a kriminality – nominována je Tereza Mašková

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti – 0, zdržel se – 0

Tereza Mašková byla jednohlasně zvolena.

9). Volba člena komise pro podporu a rozvoj podnikání – nominován byl Michal Novák

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti -0, zdržel se -0

Michal Novák byl zvolen za člena komise pro podporu podnikání

10). Volba člena komise pro sport, tělovýchovu a volný čas mládeže – nominován byl Luboš Kopřiva

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti – 0, zdržel se – 0

Luboš Kopřiva byl zvolen do komise pro sport, tělovýchovu a volný čas mládeže.

11). Volba člena komise pro školství – nominována je Bc. Iva Babincová

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro -9, proti -0, zdržel se -0

Iva Babincová byla zvolena jednohlasně do komise školství.

12). Volba člena SPOZ (sboru pro občanské záležitosti) – nominována je Zdeňka Lišková

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti – 0, zdržel se – 0

Zdeňka Lišková byla zvolena jako členka SPOZ.

13). Volba člena komise pro kulturu a cestovní ruch – nominovaní jsou Luboš Kopřiva a Jiří Dvořák

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

V prvním kole dostal

Luboš Kopřiva – 8 hlasů

Jiří Dvořák – 2 hlasy

Zdržel se – 0

Za člena komise pro kulturu a cestovní ruch byl v 1.kole zvolen Luboš Kopřiva.

14). Volba člena letopisecké komise – nominován byl Jiří Karafiát

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti -0, zdržel se – 0

Do letopisecké komise byl zvolen Jiří Karafiát.

15). Volba člena komise pro informatiku a Smart Region – nominován je Pavel Knežik

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro -9, proti -0, zdržel se – 0.

Pavel Knežik byl zvolen za člena komise pro informatiku a Smart Region.

16). Volba člena dozorčí rady Městské správy lesů – nominován byl Petr Procházka

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti – 0, zdržel se -0

Petr Procházka byl zvolen jako kandidát do dozorčí rady Městské správy lesů.

17). Volba člena dozorčí rady Pelhřimovské vodárenské – nominována byla Zdeňka Lišková

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro – 9, proti -0, zdržel se – 0

18). Volba člena dozorčí komise Pelhřimovské sportovní – nominován je Luboš Kopřiva

Rozdáno bylo 9 hlasovacích lístků

Vrátilo se 9 hlasovacích lístků

Pro -9, proti -0, zdržel se -0.

Program vyčerpán, předsedající ukončil zasedání.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Pelhřimovsko“