Otázky na Davida Bodečka

Sdružení bylo zrušeno usnesením KF Praha 22.5.2023


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Uživatelský avatar
Kornelia.Gottmannova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 419
Registrován: 20 lis 2017, 10:26
Profese: manažerka podpory prodeje
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 1604 poděkování
Dostal poděkování: 966 poděkování

Re: Otázky na Davida Bodečka

Příspěvek od Kornelia.Gottmannova »

@Dalibor.Zahora Toto je pirátské fórum. Nebo se mýlím? Co jsou to za otázky? Ptal se na něco takového někdo tebe? Co tě drží u Pirátů? Baví tě likvidovat lidi? Nebo toto opravdu považuješ za přijatelnou mezilidskou komunikaci? Ptám se čistě ze zájmu. Jako člověk, který se profesionálně zabýval komunikací uvnitř organizací a který je součástí stejné organizace jako ty. Opravdu ti to přijde Ok?

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky na Davida Bodečka

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Odpovídám ti tady viewtopic.php?p=825109#p825109

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2345
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 3993 poděkování
Dostal poděkování: 3015 poděkování

Re: Otázky na Davida Bodečka

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Kornelia.Gottmannova píše: 07 lis 2022, 23:20

@Dalibor.Zahora Toto je pirátské fórum. Nebo se mýlím? Co jsou to za otázky? Ptal se na něco takového někdo tebe? Co tě drží u Pirátů? Baví tě likvidovat lidi? Nebo toto opravdu považuješ za přijatelnou mezilidskou komunikaci? Ptám se čistě ze zájmu. Jako člověk, který se profesionálně zabýval komunikací uvnitř organizací a který je součástí stejné organizace jako ty. Opravdu ti to přijde Ok?

Kdo tady likviduje lidi? Nemyslíš, že používáš neadekvátně silná slova?

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
David.Bodecek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 545
Registrován: 07 úno 2018, 20:42
Profese: Pedagog a metodik
Bydliště: Praha 1
Dal poděkování: 371 poděkování
Dostal poděkování: 369 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky na Davida Bodečka

Příspěvek od David.Bodecek »

Lukas.Dolezal píše: 08 lis 2022, 10:02
Kornelia.Gottmannova píše: 07 lis 2022, 23:20

@Dalibor.Zahora Toto je pirátské fórum. Nebo se mýlím? Co jsou to za otázky? Ptal se na něco takového někdo tebe? Co tě drží u Pirátů? Baví tě likvidovat lidi? Nebo toto opravdu považuješ za přijatelnou mezilidskou komunikaci? Ptám se čistě ze zájmu. Jako člověk, který se profesionálně zabýval komunikací uvnitř organizací a který je součástí stejné organizace jako ty. Opravdu ti to přijde Ok?

Kdo tady likviduje lidi? Nemyslíš, že používáš neadekvátně silná slova?

Nerad bych, aby se zde hadali jini. Na otazky jsem odpovedel. Bylo by vhodnejsi, pokud se me chce kdokoli na cokoli zeptat, aby dotazy smeroval najednou. Snad jsem na vse odpovedel.

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky na Davida Bodečka

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Neodpověděl.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Kornelia.Gottmannova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 419
Registrován: 20 lis 2017, 10:26
Profese: manažerka podpory prodeje
Bydliště: Praha 9
Dal poděkování: 1604 poděkování
Dostal poděkování: 966 poděkování

Re: Otázky na Davida Bodečka

Příspěvek od Kornelia.Gottmannova »

David.Bodecek píše: 08 lis 2022, 10:24
Lukas.Dolezal píše: 08 lis 2022, 10:02
Kornelia.Gottmannova píše: 07 lis 2022, 23:20

@Dalibor.Zahora Toto je pirátské fórum. Nebo se mýlím? Co jsou to za otázky? Ptal se na něco takového někdo tebe? Co tě drží u Pirátů? Baví tě likvidovat lidi? Nebo toto opravdu považuješ za přijatelnou mezilidskou komunikaci? Ptám se čistě ze zájmu. Jako člověk, který se profesionálně zabýval komunikací uvnitř organizací a který je součástí stejné organizace jako ty. Opravdu ti to přijde Ok?

Kdo tady likviduje lidi? Nemyslíš, že používáš neadekvátně silná slova?

Nerad bych, aby se zde hadali jini. Na otazky jsem odpovedel. Bylo by vhodnejsi, pokud se me chce kdokoli na cokoli zeptat, aby dotazy smeroval najednou. Snad jsem na vse odpovedel.

@Lukas.Dolezal, @David.Bodecek Jj. vyjádřila jsem se zbytečně velmi ostře. Díky za upozornění a omlouvám se. Místo likvidovat se hodí spíš trápit.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Praha 1“