Proud IR

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Ingrid Romancova
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student světa
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proud IR

Příspěvek od Ingrid Romancova » 17 lis 2010, 14:45

Hele, ale tady žádné neplodné blbosti nepadly a v PN vždy všechno šlapalo, jak má. A prosím, nerozvíjej flame i na vláknu redakce. Je to fakt zbytečnost. myslíš si, že když udělám nějaký překlad článku, který mi dohodíte, že to bude lež? Navíc já stejně nemám oprávnění k publikaci článků.
OFFTOPICNebyl jsi to náhodou ty, kdo největší neplodnou blbost poslal do éteru o Naší milé koaliční partnerce Bobošíkové? Nechci ti to připomínat, ale průsery v novinách děláš spíš ty. Jenže já to toleruju. Ale teď na to radši upozorním, protože kvůli své slušnosti neplánuju být zase otloukánek.
Iluzionistka, která dokáže vytvořit dojem, že je Pirát. Tento trik je natolik přesvědčující, že to dotáhla až na místopředsedkyni strany. Ale byla to iluze, nic víc a nic míň.

Emil Havran
Profese: publicista
Dal poděkování: 626 poděkování
Dostal poděkování: 487 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Emil Havran » 17 lis 2010, 15:23

Přesně to o čem mluvim a v čem nehodlám pokračovat. Pokud si někdo myslí, že tenhle typ diskuzí nebude pokračovat, tak je naivka.
EDIT: tehle typ diskuzi a "řešení" s Ingrid
jeden z "šéfredaktorů" Pirátských novin, pro některé je jeho identita neznámá, ale nebojte se zeptat aneb testujeme ochranu soukromí v praxi

Tomas Fuksa
Profese: programátor
Dal poděkování: 155 poděkování
Dostal poděkování: 213 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomas Fuksa » 17 lis 2010, 15:33

Nechápu ten mohutný obrat v chování IR. (Samozřejmě nikomu neumírám právo na to změnit svou osobnost jakýmkoliv způsobem)

Ingrid Romancova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ingrid Romancova » 17 lis 2010, 17:30

OFFTOPICJá jsem tohle vlákno nezaložila. :D ale klidně ho opět upirátím a zvěřejním. Nebuďte "kokoti", proboha, založíte vlákno na pomlouvání Ingrid, a pak se dívíte, že řešíte Ingrid. Prostě ho nezakládejte.
Říkám vám upřímně, že když ten článek otisknete, budete čelit žalobě ze strany pana Kožnára. Martin Brož je ale pro jeho zveřejnění a já s tím problém taky nemám.
Iluzionistka, která dokáže vytvořit dojem, že je Pirát. Tento trik je natolik přesvědčující, že to dotáhla až na místopředsedkyni strany. Ale byla to iluze, nic víc a nic míň.

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 17 lis 2010, 17:33

Moment. Ja zverejneni toho clanku nebranim. Ale ze bych byl vsemi udy pro, tak to teda nejsem.
Mohli byste se venovat smysluplnejsi cinnosti, nebo alespon nedelat nic, coz je kupodivu v tomto pripade mnohem uzitecnejsi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvky (celkem 2):
Ingrid Romancova, Emil Havran

Ingrid Romancova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ingrid Romancova » 17 lis 2010, 17:35

Děkuju Martine. Právě jsem se vrátila z demonstrace proti koalici ČSSD a ODS a měla jsem rozhovor s pánem, který tvrdil, že demonstrace se plánovala už 2 týdny předem. Je vám doufám jasné, co to znamená.

Martin Broz
Profese: SMRT MODERACI
Dal poděkování: 1529 poděkování
Dostal poděkování: 5356 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Broz » 17 lis 2010, 17:37

Me prijde mnohem zajimavejsi, ze koalice ODS a CSSD byla dojednana nad ranem tajne na gynekologicke klinice. To asi proto, ze si tam rvali rodidla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin Broz za příspěvek:
Emil Havran

Ingrid Romancova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ingrid Romancova » 17 lis 2010, 17:48

Výborně Martine, došlo Ti to. O gynekologii koluje mimochodem vtip:
Za Béma se všichni chytali za hlavu, teď je všechno na píču. Jdu napsat ten článek. Byli tam i lidi z Egypta, ale mluvili na mě arabsky, tak si moc nevím, co mi říkali. Jinak akci prý pořádala TOP09 s VV a objevila se tam Česká pirátská strana s Ivem Vašíčkem, Marcelem Kolajou a XChaosem. Řádilo tam i NWOO. Na demonstraci normálně dorazí antikonfliktní tým, na tuhle demonstraci antikonfliktní tým nepřijel, za to všude bylo spousta příslušníků státní policie.

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“