Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Odbor LbK - administrativni, PKS Liberecký kraj, KoKS Liberecký kraj

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Abychom stihli termín rady 13.1. zkracuji termín pro představení zájemců do 10.1.
Děkuji za pochopení.
Sportu zdar!

Uživatelský avatar
Pavel.Felgr
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 202
Registrován: 11 říj 2017, 22:55
Profese: IT technik
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 214 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Pavel.Felgr »

@Jarmila.Valesova Ahoj, pokud by nebyl problém udělat málé stěhování :-) tak bych se ucházel o místo ve výboru pro tělovýchovu a sport, ale musel by se najít nominant do kontrolního výboru. Sice bych mohl být teoreticky v obou výborech, ale časově bych to nestíhal a lepší dělat jedno pořádně, než dvě na půl.

Proč bych o tuto výměnu stál? O sport se zajímám dlouhodobě. Mám zkušenosti s prací v několika klubech a s Honzou Kubešem, který už ve výboru je, řešíme společně situaci týkající se sportu v Liberci - byli bychom tedy myslím dobrá dvojice, která by se mohla dobře doplňovat.

Vzhledem k tomu, že v kontrolním výboru není (za současného složení) zájem vyvíjet jakoukoliv aktivitu, kterou nám nepřidělí zastupitelstvo, viděl bych větší smysl právě v tomto výboru.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Felgr za příspěvky (celkem 3):
Jarmila.Valesova, Jan.Polak, Vaclav.Zidek
Pavel Felgr
Email: pavel.felgr@pirati.cz; Facebook: https://www.facebook.com/pavel.felgr

„Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.“ — Lucius Annaeus Seneca
„Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami.“ — Gaius Julius Caesar
Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jan.Polak »

Ahoj piráti,

rozhodl jsem se kandidaturu do sportovního výboru LBK přijmout.

Od posledního představení, které jsem zveřejnil na fóru, jsem se ještě účastnil práce v tématické skupině "vrcholový sport", která připravovala program do voleb a spolupracovala se STANem. Z té doby znám sporťáky STANu, se kterými můžu navázat spolupráci na krajské úrovni například při tvorbě cyklostezek napříč ČR...

Jsem rád, že se do výběrka přihlásil i @Pavel.Felgr a že bude tedy z koho vybírat.

Honza Polák

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Polak za příspěvky (celkem 5):
Daniela.Weissova, Vaclav.Zidek, Jarmila.Valesova, Pavel.Felgr, B_Pat
Lenka.Blahovcova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 62
Registrován: 28 led 2021, 21:43
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Lenka.Blahovcova »

Ahoj,
brzy se uvolní místo člena dopravního výboru. Kdo má zájem uvolněné místo obsadit, může se představit.
Termín je do 10.7.2022.

Díky!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Blahovcova za příspěvky (celkem 3):
Marek.Forster, Jarmila.Valesova, Jan.Hruska
Jan.Hruska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 124
Registrován: 20 lis 2018, 15:13
Profese: náměstek primátora, copywriter
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jan.Hruska »

Ahoj, hlásím se na uvolněnou pozici do dopravního výboru. V Liberci mám toto téma na starosti a rád bych se zapojil i na krajské úrovni. Kdyby vás něco zajímalo, ptejte se.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hruska za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Mecir, Marek.Forster, Jarmila.Valesova
B_Pat
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 278
Registrován: 07 dub 2018, 19:27
Profese: technik
Dal poděkování: 459 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od B_Pat »

Ahoj,
tak se nakonec taky hlásím.

Moje dvě hlavní zájmová témata krajské úrovně jsou regionální rozvoj a doprava. Dlouhodobě sleduji dopravní výbor LK, i počínaní KSSLK a Silnic LK. Odborně se poměrně dobře orientuji v silničním stavitelství a souvisejících výstavbových a legislativích záležitostech. Vnímám aktuální drobné napětí ve vztahu dopravního výboru a odboru ŽP, kde jak jsem pochopil, je problém politický a ne oborný. Stejně jako v jiných záležitostech, má mít přednost odbornost a je nutné např. i na půdě výboru umět hledat shodu a snažit se věci vysvětlit i ne odborně tak zdatným politickým nominantům - rozhodování má být o faktech a ne o pocitech nebo politické příslušnosti. V tom vidím svoji velkou výhodu pro případné působení v dopravním výboru.

Méně se orientuji v problematice VHD, ale zastávám východisko, že VHD má mít přednost před IAD. V tématech s tímto spojených bych se obracel na celostátní RT Doprava, který i přes aktuální drobné klopýtání funguje poměrně stabilně. Na jednání výboru bych si určitě uměl najít čas a i jako nestranický nominant Pirátů bych dbal na to, abych značku Pirátů nepoškodil např. tím, že bych byl z výboru odvolán pro nečinnost.

Jakékoli dotazy rád zodpovím, Bronislav Patočka.

Tito uživatelé poděkovali autorovi B_Pat za příspěvky (celkem 5):
Jan.Tempel, Daniela.Weissova, Vojtech.Mecir, Helena.Vondrakova, Jarmila.Valesova
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Díky Honzo a Broňo,
mám radost, že se nám sešli dva silní uchazeči. Škoda, že nemáme místo ve výboru pro vás oba.
Tento týden uděláme kolo online pohovorů.
@Lenka.Blahovcova se s vámi spojí ohledně termínu.
Pěkný den
Jarča

Jan.Hruska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 124
Registrován: 20 lis 2018, 15:13
Profese: náměstek primátora, copywriter
Dal poděkování: 187 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení zájemců o místa ve výborech a komisích

Příspěvek od Jan.Hruska »

Ahoj, už jsem psal Lence. Zrovna jste se trefili do extrémně hektického týdne. Dost intenzivně řeším libereckou kampaň, pirlisty, dopisy a mediální povinnosti. ČT se mi navíc kryje s pracovním meetingem. Tento týden to prostě nemám šanci dát, protože priorita je LB kampaň.

Nicméně si myslím, že Broňa Patočka je velmi kvalitní kandidát a vůbec nevadí, že mi pohovor časově nevychází.

UPDATE: Tímto stahuji svou kandidaturu do výboru.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“