Název kandidátky ČB 2022

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 881 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Vážené místní fórum,
Je třeba učinit nejdůležitější rozhodnutí voleb ever. Jak se budem kurnik jmenovat?
Během schůzí MS i volebního štábu padlo několik návrhů. Od klasiky Česká pirátská strana, po Piráti a nezávislí kandidáti s podporou Zelených.
Ráda bych to zde v diskusi probrala, aby štáb, či volební výbor, mohli učinit konsesuální rozhodnutí.
Mně osobně nejvíce vyhovuje Piráti a nezávislí s podporou Zelených.
Na naší kandidátce je bez politické příslušnosti velká část kandidátů - tedy nezávislí a podporu Zelených máme. Přijde mi fér, aby to název reflektoval.
Co vy na to?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 2):
Dan.Lestina, Jan.Novak
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Osobně jsem rozhodně pro "Piráti a nezávislí". Zaprvé si myslím, že je to na komunální úrovni pro voliče stravitelnější, zadruhé to vystihuje složení nejen čela kandidátky.

Je-li shoda připojit dovětek "s podporou Zelených", nemám s tím problém.

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Jaroslav.Hansal
Příspěvky: 39
Registrován: 11 kvě 2018, 06:42
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Jaroslav.Hansal »

"Piráti a nezávislí" za mne nejvhodnejsi.

Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Josef.Spak »

Přemýšlím, jestli název "Piráti a nezávislí" bude vypadat, že se těch několik členů Zelených na kandidátce snažíme nějak schovat.

Na druhou stranu, politická příslušnost je na volebních lístcích jasně uvedena. A když se podívám, v jakém složení se schází volební štáb a kdo sestavuje program, tak "Piráti a nezávislí" je celkem výstižné. Snad jsem něčí aktivitu nepřehlédl...

Asi jsou pro mě přijatelné obě varianty.

Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 881 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Drahé kolegyně a drazí kolegové, bohužel jsem byla mylně iformovaná naším volebním dohledem. Jiný název než Česká pirátská strana není možný, pokud ovšem nebudeme mít podepsanou koaliční smlouvu. Pokud uzavřeme jednoduchou koaliční smlouvu se Zelenými, můžeme se klidně jmenovat To nej z Budějc a bude to každýmu putna.

Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 655
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 881 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

Další možností je, že zůstaneme jen Česká pirátská strana a Zelení nám pošlou dar na kampaň.

Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."
Pavla.Heydukova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 8
Registrován: 07 čer 2021, 18:01
Profese: studentka sociální politiky a sociologie
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 17 poděkování

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Pavla.Heydukova »

Já bych tam nedávala to nezávislý, většina voličů si pod tím nic moc nepředstaví a stejně je to kdyžtak k dohledání v politické příslušnosti. Zároven bych byla aby už v názvu byli vidět Zelení, aby to jejich voliče přesměrovalo k nám, zároven vycházímli ze svojí sociální bubliny, tak pro nás je to win-win, protože by volili mezi Piráty a Zelenými a tahle kombinace mladý táhne, co třeba "Piráti s podporou Zelených" ?

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: Název kandidátky ČB 2022

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Zuzana.Kudlackova píše: 27 čer 2022, 13:36

Drahé kolegyně a drazí kolegové, bohužel jsem byla mylně iformovaná naším volebním dohledem. Jiný název než Česká pirátská strana není možný, pokud ovšem nebudeme mít podepsanou koaliční smlouvu. Pokud uzavřeme jednoduchou koaliční smlouvu se Zelenými, můžeme se klidně jmenovat To nej z Budějc a bude to každýmu putna.

Ano, tohle se normálně řeší koaliční smlouvou mezi stranou a nezávislými kandidáty. Formalita.

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“