Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, Zastupitele - Zlinsky kraj

Odpovědět
jan.bolek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2014, 09:47
Profese: stavař
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Příspěvek od jan.bolek »

Zdravím, chtěl bych poprosit o poskytnutí zápisu z výboru zastupitelstva zlínského kraje pro životní prostředí.

Psal jsem dotaz ohledně konání a projednání tématu PPO a poničené aleje v Zašové na Pohoři na podatelnu kraje s na vědomí Hance Ančincové. Přišla jen informativní odpověď od paní Urbánkové, že se výbor konal, že téma řádně projednali a že budu informován.
Tak jsem požádal o zápis/usnesení, abych se dozvěděl něco konkrétnějšího, ale stále jsem výstup neobdržel. (Už je to možná i 10 dnů).
Prosím tedy i Denise Richtára jako předsedu výboru pro Životní prostředí, jelikož v pondělí 2.5.má být krajské zastupitelstvo, tak bych chtěl mít materiály resp. výstup z výboru ŽP.

Mimochodem je na stole i otázka, jak je to s materiály podklady , zápisy a usnesení výborů krajského zastupitelstva tedy s jejich dostupnosti občanům.

Díky za info
Hezký víkend všem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi jan.bolek za příspěvek:
Michal.Stepanik
jan.bolek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2014, 09:47
Profese: stavař
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Příspěvek od jan.bolek »

Prosím o info
@Denis.Rychtar
@Hana.Ancincova

díky

Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 708
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1091 poděkování
Dostal poděkování: 670 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Aktuálně jsou zápisy neveřejné musel jsem je tedy smazat. Během dvou dní sepíši reporty z výborů svými slovy a na další zasedání přidám bod hlasování o zveřejňování zápisu v rámci GDPR beze jmen atd.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvek:
Michal.Stepanik
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
jan.bolek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2014, 09:47
Profese: stavař
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Příspěvek od jan.bolek »

Ahoj Denisi, všiml jsem si tvé odpovědi až dnes.
(Čekal jsem, že mi v případě něčí reakce bude svítit upozornění, jak jindy, ale nestalo se tak. Asi se to nějak přenastavilo.....i když si nejsem vědom, že bych něco přenastavoval).

Ano, o přestávce krajského zastupitelstva jsme se krátce bavili, a vím, že jsi říkal, že jsi výstupy z výboru ŽP někde zveřejnoval, ale že jsi to musel smazat asi kvůli tomu GDPR/osobním údajům.

Kde jsi to prosím konkrétně zveřejňoval ?

Zatím jen takto v rychlosti.

jan.bolek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2014, 09:47
Profese: stavař
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Příspěvek od jan.bolek »

Denis.Rychtar píše: 03 kvě 2022, 19:47

Aktuálně jsou zápisy neveřejné musel jsem je tedy smazat. Během dvou dní sepíši reporty z výborů svými slovy a na další zasedání přidám bod hlasování o zveřejňování zápisu v rámci GDPR beze jmen atd.

Ještě jedna rychlá odpověď - jsem přesvědčen, že pouhé jméno přece není v rozporu s GDPR, takže zápis s výboru jména obsahovat může ne ?

Může se k tomu prosím vyjádřit za stranu někdo kompetentnější na GDPR ?

jan.bolek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 25
Registrován: 20 črc 2014, 09:47
Profese: stavař
Dal poděkování: 27 poděkování
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Prosba o poskytnutí Zápisu/usnesení z výboru krajského zastupitelstva pro Životní prostředí

Příspěvek od jan.bolek »

Denis.Rychtar píše: 03 kvě 2022, 19:47

Aktuálně jsou zápisy neveřejné musel jsem je tedy smazat. Během dvou dní sepíši reporty z výborů svými slovy a na další zasedání přidám bod hlasování o zveřejňování zápisu v rámci GDPR beze jmen atd.

Denisi, hlásím se po delší době.
Máš již prosím k dispozici ty zápisy napsané svými slovy, jak jsi psal začátkem května ?
Můžeš je prosím poskytnout, případně zde umístit ?

Ještě prosím o info, co přesně bylo impulsem, že jsi zde již zveřejněné zápisy musel odstranit ?
Ano, napsal jsi že kvůli GDPR, ale k čemu došlo? Někdo ti napsal, že to musíš odsud z fóra odstranit, nebo jak se to stalo ?
Díky za info
Hezký den

Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Zlínský kraj“