Zdeněk Sysel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
loupi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2020, 08:53
Profese: obchodní zástupce
Dostal poděkování: 8 poděkování

Zdeněk Sysel

Příspěvek od loupi »

Ahoj všichni,

omlouvám se, že píšu až takto pozdě, i když email od Zuzky jsem obdržel již 2.10.2020, ale práce bylo teď hodně a tak nebylo moc času.

Něco málo o mě, jsem z Děčína, kde jsem se i narodil a žiji tady celých 29 let. Vystudoval jsem nejdříve obor automechanik a následně si dodělával maturitu v oboru IT. Ani jednomu z vystudovaného se nevěnuji a pracuji jako OSVČ obchodní zástupce. Mám 4 krásné děti (1, 4, 7, 8) a velice úžasnou manželku.

Já a politika, no, zde nemám moc co říci, neboť jsem se o politiku aktivně nikdy nezajímal, ale po letošní ukázce toho, co je naše současná vláda schopna vymýšlet a prosazovat, bych se rád trochu aktivněji zapojil do dění a něco se i případně naučil.

Rád se s Vámi někdy potkám osobně a budu se těšit na další kroky k lepším zítřkům :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi loupi za příspěvky (celkem 6):
Zuzana.Petruvova, Michaela.Schwarzova, Petr.Rysler, Martin.Strnad, Lukas.Rysavy, V__
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 340
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 249 poděkování

Re: Zdeněk Sysel

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Zdeňku,
díky za email i představení zde na fóru, jsi zase o krok blíž stát se Pirátem :) Budeš se chtít připojit ke schůzce pro nováčky? Pokud ano, tak ti pošlu do mailu info. V neděli 15. 11. od 14 hodin pak máme krajskou schůzi (jak jsi zaregistroval), ta bude také online přes platformu Cisco Webex. Předpokládám, že v nejbližších dnech se tady na fóru vytvoří vlákno s programem a s příslušným odkazem.

Jsem ráda, že se k nám chce připojit někdo z Děčína a posílit tak děčínské místní sdružení. Asi také sleduješ nynější situaci na Magistrátu. Co si o tom myslíš? Snad bude již brzy svoláno Zastupitelstvo (mám pocit, že zákonná 30 denní lhůta vyprší k 11. 11.) a skončí to divné bezvládí. Kromě našich zastupitelů Petra Zdobinského a Honzy Šmída se také určitě potkáš s @Martin.Strnad , který je předsedou MS Děčín.

Také tě poprosím, zda by sis našel chvilku času a odpověděl nám na tyto níže uvedené otázky:
1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval, a proč jsi je zavrhl.
2. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
3. Proč chceš vstoupit k Pirátům?
4. Jaká témata nebo část programu tě u Pirátů zajímá?
5. Je něco s čím v programu nesouhlasíš?
6. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
7.Jaká oblast působnosti politiky tě nejvíc zajímá a proč? Místní, regionální, celostátní?
8. Co považuješ za největší současné problémy České republiky?

Moc ti děkuji a budu se těšit na tvou reakci!

Zuzka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Petruvova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Strnad, V__
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Uživatelský avatar
Martin.Strnad
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 225
Registrován: 08 bře 2018, 12:36
Profese: IT - Smartcity, eGoverment, webdesigner
Bydliště: Děčín
Dal poděkování: 391 poděkování
Dostal poděkování: 293 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdeněk Sysel

Příspěvek od Martin.Strnad »

Děkuju Zuzce za prvotní nástřel směrem ke Zdeňkovi a osobně se velmi těším na osobní setkání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Strnad za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Petruvova, V__

https://lide.pirati.cz/profil/2071/ | Piráti Děčín pracují https://piratidecin.cz/pirati-pracuji
Předseda MS Děčín a okolí

loupi
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2020, 08:53
Profese: obchodní zástupce
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Zdeněk Sysel

Příspěvek od loupi »

Omlouvám se za více než roční prodlevu, ale snad se již posuneme :-) nyní k Zuzky otázkám.

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval, a proč jsi je zavrhl.

  • Nikdy jsem se o politiku jako takovou nezajímal, nikdy jsem si o žádné straně nic nezjišťoval, až teprve v roce 2020 jsem se rozhodl si přečíst alespoň program Pirátů, které pravidelně volím a Piráti jsou pro mě číslo 1. O ostatních stranách jsem ani nepřemýšlel, neboť mě nikdy žádná nezaujala (soudím podle vystupování jejich členů).

2. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?

  • Ano, moc rád.

3. Proč chceš vstoupit k Pirátům?

  • Chci se zapojit do politického dění, něco nového se přiučit a především chci podpořit Piráty v jejich parádním programu a věřím, že díky svým pracovním zkušenostem i přispět v některých tématech.

4. Jaká témata nebo část programu tě u Pirátů zajímá?

  • Energetika, jakožto můj obor, kterému se věnuji již několik let. Dále mě velice zajímá a velice mě oslovila témata jako „Otevřený stát“ a „Sdílení“.

5. Je něco s čím v programu nesouhlasíš?

  • Ne.

6. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?

  • Rozhodně nemám nic proti dotacím, naopak si myslím, že by se mohli více rozšířit, ale také více kontrolovat jejich zneužívání.

7.Jaká oblast působnosti politiky tě nejvíc zajímá a proč? Místní, regionální, celostátní?

  • Primárně zatím místní, postupem času možná i regionální.

8. Co považuješ za největší současné problémy České republiky?

  • Úroveň školství vidím jako zásadní problém, jedná se o dlouhodobý problém, na který se už léta nikdo nezaměřil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi loupi za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Petruvova, Martin.Strnad
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“