Podpora nominace Jana Břížďaly na 7. místo kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Třebíčsko

Odpovědět

Podporuji nominaci Jana Břížďaly na 7. místo kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči

Ano

4
67%

Ne

2
33%

Zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 6 - Celkem hlasů: 6

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 894
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 782 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podpora nominace Jana Břížďaly na 7. místo kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Vážené místní fórum,

tímto bych Vás chtěl požádat o podporu mé nominace na 7. místo kandidátní listiny pro komunální volby 2022 v Třebíči. Z této pozice bych chtěl posílit naši kandidátní listinu Pirátů a nezávislých, podílet se na nastavení programových priorit a podporovat všechny naše kandidáty v rámci kampaně ve městě. Vnímám příležitost, kdy na některé problémy mám aktuálně vhled jak z úrovně občana žijícího ve městě, tak i současně krajského radního. Z této pozice se mohu více vyjadřovat k oblastem školství, sportu a IT, současně doplňovat i své poznatky k dalším resortům.

V rámci kampaně si myslím, že bychom se měli zaměřit především na témata, která jsou aktuální a současně se jim můžeme erudovaněji věnovat (s ohledem na gesční zaměření čelních kandidátů a identitu témat pro Piráty). Byl bych rád, kdyby se více vyzdvihovala témata jako je dostupné bydlení, otevřenost města a participace občanů (vč. digitalizace), kulturní a společenský život ve městě či zaměření na životní prostředí, adaptační změnu a udržitelnost. Při kampani bychom měli být vidět a představovat lidem konkrétní řešení, které bychom chtěli ve městě realizovat. Naší ambicí by mělo být volební výsledek z roku 2018 posílit, ne jen obhájit.

Osobně jsem se v Třebíči narodil, studoval i pracoval (obojí na Gymnáziu Třebíč) a doposud zde bydlím. Ve volném čase se věnuji především sportu, ať již individuálnímu (posilovna, běh, kolo...), tak kolektivnímu (fotbal, volejbal...). Na dění ve městě mi záleží, avšak s ohledem na výkon veřejné funkce na krajské úrovni jsem neměl ambici být na čelních pozicích kandidátky, ale chci ze 7. místa kandidátky poskytovat support celému týmu.

Díky za případnou podporu mé nominace :-)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Brizdala za příspěvky (celkem 2):
Roman.Pasek, Barbora.Pokorna
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Třebíčsko“