Vojtěch Nedvídek

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
nedvidekv
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 09 říj 2021, 21:46
Dostal poděkování: 4 poděkování

Vojtěch Nedvídek

Příspěvek od nedvidekv »

Dobrý den,

Jmenuji se Vojtěch Nedvídek, je mi 22 let a pocházím z Hodonína. Piráty volím již od svých 18 let, kdy jsem byl u prvních voleb a od té doby jsem stálým příznivcem této strany, která k mé radosti jde vidět víc a víc. Profesně jsem podnikatel - obchodník v malé firmě, která se zaměřuje na kamerové a zabezpečovací systémy s působností primárně v JMK.

Jak jsem dospěl k rozhodnutí ucházet se o členství v České pirátské straně?
Před volbami 2021 jsme měli s přítelkyní nemálo politických debat, při kterých jsem ze svého přesvědčení musel aktivně hájit Piráty před spoustou dotazů na "fakenews". Právě po těchto rozhovorech mě došlo, že mi již nestačí být jen volič a zastánce, ale aktivně se chci podílet na práci s veřejností a chodu této strany, jelikož když něčemu věřím, vždy se rád podílím na tom aby to i fungovalo.

Mezi věci které umím, ba se v nich i takříkajíc vyžívám patří aktivní kontakt s lidmi nebo přednášení/vystupování před lidmi, kterému jsem se věnoval spíše v minulosti na SŠ. Rád píšu a věnuji se všemu spojenému s moderními technologiemi. Můžu říct, že se i rád věnuji aktivnímu řešení problémů ať již jsou jakékoli.

Abych i řekl co mě na Pirátech oslovilo a oslovuje dodnes, tak je to transparentnost, upřímnost a výrazná aktivita. Nikdy se nebáli vyjádřit svůj názor a "plují" pevně za svými cíli.

Tímto bych krátké představení asi zakončil a vyzval Vás, abyste se mě na cokoli doptali. Rád a otevřeně vše zodpovím.

S pozdravem
Vojtěch Nedvídek

Tito uživatelé poděkovali autorovi nedvidekv za příspěvky (celkem 4):
Barbora.Turek.Lahova, Michal.Svagerka, Martina.Hanackova, Petr.Vlasak
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 826 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojtěch Nedvídek

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Ahoj Vojto,

díky za obsáhlé představení. Hledáme termín nejbližší schůze Místního sdružení Slovácko (okresy HO + BV), kde se s tebou rádi pobavíme o spolupráci.

Nejbližší schůze Krajského sdružení JMK je ve čtvrtek 21. 10. 2021. Můžeme se také potkat na v Hodoníně a probrat tvé plány s Piráty i osobně.

Chci se zeptat, zda máš zájem se za rok aktivně zapojit i do komunálních voleb v Hodoníně?

Díky a těším se na spolupráci

  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 826 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojtěch Nedvídek

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Vojto, tady ti ještě dávám odkaz na naši schůzi MS Slovácko, která je ve středu od 18 h ve Bzenci, viz zde viewtopic.php?f=704&t=58455

Budeme rádi, když dojdeš, ať se poznáme.

  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 826 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vojtěch Nedvídek

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Ahoj Vojto, v nalodění na tebe nemáme žádné kontakty, tady neodpovídáš. Chci se zeptat, jak se s tebou dá spojit a probrat spolupráci s Piráty osobně? Díky

nedvidekv píše: 10 říj 2021, 18:04

Dobrý den,

Jmenuji se Vojtěch Nedvídek, je mi 22 let a pocházím z Hodonína. Piráty volím již od svých 18 let, kdy jsem byl u prvních voleb a od té doby jsem stálým příznivcem této strany, která k mé radosti jde vidět víc a víc. Profesně jsem podnikatel - obchodník v malé firmě, která se zaměřuje na kamerové a zabezpečovací systémy s působností primárně v JMK.

Jak jsem dospěl k rozhodnutí ucházet se o členství v České pirátské straně?
Před volbami 2021 jsme měli s přítelkyní nemálo politických debat, při kterých jsem ze svého přesvědčení musel aktivně hájit Piráty před spoustou dotazů na "fakenews". Právě po těchto rozhovorech mě došlo, že mi již nestačí být jen volič a zastánce, ale aktivně se chci podílet na práci s veřejností a chodu této strany, jelikož když něčemu věřím, vždy se rád podílím na tom aby to i fungovalo.

Mezi věci které umím, ba se v nich i takříkajíc vyžívám patří aktivní kontakt s lidmi nebo přednášení/vystupování před lidmi, kterému jsem se věnoval spíše v minulosti na SŠ. Rád píšu a věnuji se všemu spojenému s moderními technologiemi. Můžu říct, že se i rád věnuji aktivnímu řešení problémů ať již jsou jakékoli.

Abych i řekl co mě na Pirátech oslovilo a oslovuje dodnes, tak je to transparentnost, upřímnost a výrazná aktivita. Nikdy se nebáli vyjádřit svůj názor a "plují" pevně za svými cíli.

Tímto bych krátké představení asi zakončil a vyzval Vás, abyste se mě na cokoli doptali. Rád a otevřeně vše zodpovím.

S pozdravem
Vojtěch Nedvídek

  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Slovácko“