Bohdana Holá - žádost o přijetí do MS P10

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 10

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 998
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bohdana Holá - žádost o přijetí do MS P10

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Zdravím milé Pirátstvo na Praze 10,
rok se s rokem sešel a asi bych měla narovnat svoje členství v Pirátské straně a přesunout se tam, kde bydlím, tj. na Prahu 10.
Oficiálně bydlím na Praze 10 od narození, i když jsem hodně času trávila na Náchodsku a pár let také v Kutné Hoře.
Jem vzděláním statistik a demograf a profesí multifunkční renesanční OSVČ (finanční analytik, datový analytik -demografie, pharma, socio, psychometrika, kvalita života - instruktor potápění, organizátor zájezdů za potápěním a příležitostný dobrovolnický masér v LDN Oblouková - když covid zavolal) a také jsem již druhé pětiletéí období předsedkyní SV Hřibská (120 bytů). 10 let jsem dělala na Českém statistickém úřadě (z toho 8 let na mng pozici), 2 roky ve STEM/MARKu jako projektový manažer, rok na CRM v Unicreditbank a od roku 2013 jsem převážně OSVČ. Během studií jsem se poměrně intenzivně věnovala hudební a kulturní produkci (od šumavy k tatrám) a když bylo potřeba tak i správě webu jednoho velkého fotofestivalu.
Ráda se potápím, fotím, jezdím na vodu a pod vodu, zpívám si a trávím čas venku.

O Pirátskou stranu jsem se (nad rámec účasti ve volbách jako volič) začala zajímat v roce 2017 (kdy StBák vyhrál volby a mě došlo, že nejde jen tak kafrat u piva a je potřeba s tim začít aktivně něco dělat).
V červnu roku 2018 jsem se přes známého přitočila k MS Praha 3. Přišlo mi, že sluníčkáři z tamního MSka se trochu příliš moc nechávají válcovat politickým turistou Konvičkou a jeho kamarády Belecovými. Tak jsem tam zakotvila a "ozývala se z lesa tak, jak se do lesa volalo", aby to válcování neměli tak jednoduché.

V prosinci jsem se stala členem a taky hospodářem (po Janě Belecové, která složila funkci hospodáře natruc, protože jí nebyla nabídnuta funkce radní a zatím se jí nepodařilo vyštípat z pozice radního Jirku Svrčka, i když o to dost usilovala).
Bylo to poněkud drsné období a jizvy na MS P3 a na duších některých jedinců jsou patrné dodnes.
Je to nejspíš jeden z důvodů, že v jednom z největších MS (30 členů) je aktivních tak 10 lidí a ostatní jsou prostě "jinde" a nejsou příliš ochotni se nechat ze zimního spánku vytrhnout.

V průběhu "námluv" a členství u Pirátů jsem fungovala (dobrovolnicky) jako hospodář, minikodo/produkční/organizátor a spoluorganizátor akcí, řidič, propojovatel a taky člen Komise pro vedlejší hospodářskou činnost na P3 a člen Personálního Týmu Praha, .

Krom Simony B. (která byla první, kdo mi říkal, že mimo naše MS je spousta milých, pracovitých a aktivních Pirátů a že to všude neni tak zapouzdřené a uzavřené jako na P3) se z vedení MS o to "buzení šípkových růženek" ani nikdo moc nesnaží. Je to takové poněkud depresivní jako aktivní otevřený člověk fungovat uprostřed převážně pasivní a uzavřené skupinky, tak si myslím, že prostě nazrál čas ke změně (bude-li Praha 10 Bobo s pověstí "nevymáchané držky" chtít.....).
Takhle zvnějšku mi MS Praha 10 přijde jako funkční organismus, šlapající tým a dobrá parta sehraných aktivních lidí, kteří se vzájemně doplňují a díky tomu do toho pořádně šlapou jak na radnici, tak v Praze, tak uvnitř Pirátů obecně.
Líbí se mi vaše praktická politika, otevřenost směrem k lidem a týmový duch (jo, shodou okolností jsou to věci, co na P3 poněkud postrádám).
Měla jsem příležitost kouknout se blíže při pražském teambuildingu a pak na poslední otevřené schůzi v listopadu a to, co jsem viděla, se mi taky moc líbilo.
A tak bych se k Vám ráda nalodila a přispěla svojí troškou do mlýna.
Asi nějakou dobu budu ještě jako hospodář k ruce MS Praha 3, ale ráda přiložím ruku k dílu na desítce. Budete-li mě chtít, tak se na desítku moc těším.

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 811
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1353 poděkování
Dostal poděkování: 1105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohdana Holá - žádost o přijetí do MS P10

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Ačkoliv mne mrzí, že Bobo ztrácíme, dovoluji si vám doporučit její přijetí - pro desítku bude určitě přínosem :)
Bobo je přímá, inteligentní, pečlivá, mluví jak jí zobák narost a servítky si rozhodně nebere (což zaručuje pravidelnou dávku reality do každého plánu) a je na ni neskutečný spoleh.
Přeji hodně štěstí v novém působišti a těším se na pokračování spolupráce i nadále :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvky (celkem 5):
Simona.Mikusova, Blanka.Charvatova, Pavel.Hajek, Bohdana.Hola, Jan.Zavadil

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: Bohdana Holá - žádost o přijetí do MS P10

Příspěvek od Pavel.Hajek »

Díky Bobo za její aktivitu a hlásím, že PMS P10 ji přijalo viz viewtopic.php?p=789303#p789303

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Hajek za příspěvky (celkem 3):
Jan.Zavadil, Bohdana.Hola, Petr.Benes
Uživatelský avatar
Frantisek.Dosedel
Rozhodčí komise
Příspěvky: 811
Registrován: 26 lis 2017, 10:51
Profese: advokát
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady
Dal poděkování: 1353 poděkování
Dostal poděkování: 1105 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bohdana Holá - žádost o přijetí do MS P10

Příspěvek od Frantisek.Dosedel »

Za PMSP3 beru přestup na vědomí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Dosedel za příspěvky (celkem 4):
Simona.Mikusova, Jiri.Belsan, Jan.Zavadil, Petr.Benes

Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.
The mystery of life isn't a problem to solve, but a reality to experience. - Frank Herbert, Dune
OFFTOPIC
Achievements:
Zakládající člen MS Praha 3 a jeho místopředseda (2018 - )
Zastupitel MČP3 (2018 - )
Člen rady MČP3 (2019-2022)
Předseda KRK Praha (2020 - 2022)
Místopředseda RK (2023 - )
Nepřípustné reputační riziko (asi vždy)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 10“