KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2822
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7349 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Bohatě stačí. Díky moc. A držím palce.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvek:
Lukas.Kohout

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Tomas.Zmuda
Krajský zastupitel
Příspěvky: 392
Registrován: 14 srp 2013, 09:50
Profese: zastupitel, projektový manažer
Bydliště: Jinočany
Dal poděkování: 397 poděkování
Dostal poděkování: 566 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Tomas.Zmuda »

Ahoj, rád bych se zeptal obou kandidátů, v jakých výborech či komisích by chtěli v případě zvolení participovat? Stejně tak, do jakého klubu by se případně přidali?

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Zmuda za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Vaclav.Kubaljak, Lukas.Kohout


:arrow: zastupitel Středočeského kraje
:arrow: uvolněný předseda Komise pro ICT a digitalizaci
:arrow: místopředseda Výboru pro zdravotnictví
:arrow: člen RT informatika
:arrow: vedoucí KET IT a chytrý kraj SčK
Pirátský profil
tel: 607 258 445
https://zmuda.cz

Uživatelský avatar
Lukas.Kohout
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 628
Registrován: 28 lis 2017, 16:54
Profese: tajemník ZK KÚSK
Bydliště: Čelakovského 149, Veltrusy, PSČ: 277 46
Dal poděkování: 1187 poděkování
Dostal poděkování: 957 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Lukas.Kohout »

Tomas.Zmuda píše: 20 pro 2021, 13:56

Ahoj, rád bych se zeptal obou kandidátů, v jakých výborech či komisích by chtěli v případě zvolení participovat? Stejně tak, do jakého klubu by se případně přidali?

Díky Tome za tuto otázku, čekal jsem jí při grilování, ale nepřišlo na ní. Moje preference jsou:
Výbory

  1. Výbor pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí
  2. Výbor pro sociální politiku
  3. Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice

Komise

  1. Stálá komise Senátu pro rozvoj venkova
  2. Stálá komise Senátu pro sdělovací prostředky
  3. Stálá komise Senátu pro dohled nad poskytováním veřejných prostředků a pro analýzu kontrolních postupů finanční správy

Jelikož věřím, že po příštích senátních volbách budeme mít více než 5 senátorů, tak bych byl členem nově vzniklého Senátorského klubu České pirátské strany. Pokud by tento klub z jakýchkoli důvodů nevznikl, přidal bych se do klubu k Adéle s Lukášem, tedy SEN21.

:arrow: místostarosta města Veltrusy,
:arrow: vedoucí kMO Středočeského kraje,
:arrow: předseda MS Mělník
+420 792 224 676 - lukas.kohout@pirati.cz - Lidé - Mastodon - Facebook - X (twitter) - Instagram

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 716
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Oznámení moderátora:

Registruji kandidáty s podporou.
Oba v termínu přihlášení kandidáti mají podporu skupiny členů.

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Lukas.Kohout
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 628
Registrován: 28 lis 2017, 16:54
Profese: tajemník ZK KÚSK
Bydliště: Čelakovského 149, Veltrusy, PSČ: 277 46
Dal poděkování: 1187 poděkování
Dostal poděkování: 957 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Lukas.Kohout »

Ahoj pirátky a piráti,

hodně jsem přes svátky přemýšlel. Můj život je poslední rok a půl hodně těsně propojen s Piráty. V podstatě mi pirátství vyplňuje veškerý můj čas, kdy se nevěnuji rodině, neodpočívám nebo nespím. Pracuji na plný úvazek pro náš krajský zastupitelský klub, jsem členem mediálního odboru a jsem také předsedou mělnického MSka. To jsou role, ve kterých na mě spoléhá hodně lidí a já je nechci zklamat.

Čeká nás druhý rok na kraji, kde musíme zužitkovat vše, co jsme se za ten první naučili a odpracovali, musíme také kvalitně prezentovat práci středočeských Pirátů na všech úrovních a v neposlední řadě nás na Mělnicku čeká sestavení kandidátek do komunálních voleb.

Pokud bych se měl maximálně soustředit na své vítězství v senátních volbách, nechal bych spoustu lidí "ve štychu" a nemohl jim zaručit, že se na mě budou moci spolehnout jako doposud. A to není můj styl.

Proto jsem se po zralé úvaze rozhodl odstoupit z primárních voleb na senátorského kandidáta v obvodu 28 - Mělník.

Moc děkuji všem, kteří mě v kandidatuře podporovali, nebo měli v úmyslu mě podpořit ve volbách.

Věřím, že Patrick Zandl je silný kandidát s obrovskými zkušenostmi a znalostmi, který má reálnou šanci ve senátních volbách v našem obvodě zvítězit, proto doufám, že získá i vaši důvěru a já mohu slíbit, že mu budu v kampani maximálně nápomocen, abychom společně dosáhli zaslouženého vítězství.

Prosím tedy předsedajícího @Michal.Hazlinsky, aby zrušil mou nominaci a nezařazoval mě do prvního kola hlasování.

Ještě jednou díky všem a přeji vám šťastnou ruku při volbě všech senátních kandidátů.

:arrow: místostarosta města Veltrusy,
:arrow: vedoucí kMO Středočeského kraje,
:arrow: předseda MS Mělník
+420 792 224 676 - lukas.kohout@pirati.cz - Lidé - Mastodon - Facebook - X (twitter) - Instagram

Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 277
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 292 poděkování
Dostal poděkování: 829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Tomas.Zmuda píše: 20 pro 2021, 13:56

Ahoj, rád bych se zeptal obou kandidátů, v jakých výborech či komisích by chtěli v případě zvolení participovat? Stejně tak, do jakého klubu by se případně přidali?

Ahoj Tome, díky za otázku, ale abych řekl pravdu, realita je takové, že se budu angažovat tam, kde budeme potřebovat. Z těch, co existují, mi nejlépe odpovídá Pro vzdělávání nebo Pro územní rozvoj a tam se budu profilovat nejspíše, ale k mé odbornosti žádný výbor či komise není a budu tedy spíše vytvářet ad-hoc sítě.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvek:
Tomas.Zmuda
Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 277
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 292 poděkování
Dostal poděkování: 829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Jiri.Snizek píše: 20 pro 2021, 09:51

Abychom zde měli i nějaké dotazy, tak prosím kandidáty, aby popsali, co jsou to monetární a fiskální politika.

Monetární politika je způsob, jakým tiskneme peníze. Fiskální politika je, jak vytištěné peníze utrácíme. Zjednodušeně řečeno a pro takový rychlý přehled ...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvek:
Jiri.Snizek
Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 716
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Lukas.Kohout píše: 28 pro 2021, 22:44

Ahoj pirátky a piráti,

hodně jsem přes svátky přemýšlel. Můj život je poslední rok a půl hodně těsně propojen s Piráty. V podstatě mi pirátství vyplňuje veškerý můj čas, kdy se nevěnuji rodině, neodpočívám nebo nespím. Pracuji na plný úvazek pro náš krajský zastupitelský klub, jsem členem mediálního odboru a jsem také předsedou mělnického MSka. To jsou role, ve kterých na mě spoléhá hodně lidí a já je nechci zklamat.

Čeká nás druhý rok na kraji, kde musíme zužitkovat vše, co jsme se za ten první naučili a odpracovali, musíme také kvalitně prezentovat práci středočeských Pirátů na všech úrovních a v neposlední řadě nás na Mělnicku čeká sestavení kandidátek do komunálních voleb.

Pokud bych se měl maximálně soustředit na své vítězství v senátních volbách, nechal bych spoustu lidí "ve štychu" a nemohl jim zaručit, že se na mě budou moci spolehnout jako doposud. A to není můj styl.

Proto jsem se po zralé úvaze rozhodl odstoupit z primárních voleb na senátorského kandidáta v obvodu 28 - Mělník.

Moc děkuji všem, kteří mě v kandidatuře podporovali, nebo měli v úmyslu mě podpořit ve volbách.

Věřím, že Patrick Zandl je silný kandidát s obrovskými zkušenostmi a znalostmi, který má reálnou šanci ve senátních volbách v našem obvodě zvítězit, proto doufám, že získá i vaši důvěru a já mohu slíbit, že mu budu v kampani maximálně nápomocen, abychom společně dosáhli zaslouženého vítězství.

Prosím tedy předsedajícího @Michal.Hazlinsky, aby zrušil mou nominaci a nezařazoval mě do prvního kola hlasování.

Ještě jednou díky všem a přeji vám šťastnou ruku při volbě všech senátních kandidátů.

Oznámení moderátora:

Registruji odstoupení kandidáta.
Upraveno v úvodním příspěvku.

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 716
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hazlinsky za příspěvek:
Marek.Rebicek

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Uživatelský avatar
Tomas.Zmuda
Krajský zastupitel
Příspěvky: 392
Registrován: 14 srp 2013, 09:50
Profese: zastupitel, projektový manažer
Bydliště: Jinočany
Dal poděkování: 397 poděkování
Dostal poděkování: 566 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 17/2021 - Primární volby pro senátní obvod č. 28 - Mělník

Příspěvek od Tomas.Zmuda »

Patrick.Zandl píše: 29 pro 2021, 15:13
Tomas.Zmuda píše: 20 pro 2021, 13:56

Ahoj, rád bych se zeptal obou kandidátů, v jakých výborech či komisích by chtěli v případě zvolení participovat? Stejně tak, do jakého klubu by se případně přidali?

Ahoj Tome, díky za otázku, ale abych řekl pravdu, realita je takové, že se budu angažovat tam, kde budeme potřebovat. Z těch, co existují, mi nejlépe odpovídá Pro vzdělávání nebo Pro územní rozvoj a tam se budu profilovat nejspíše, ale k mé odbornosti žádný výbor či komise není a budu tedy spíše vytvářet ad-hoc sítě.

Díky Patricku, můžu ještě pořádat o odpověď na druhou část otázky?


:arrow: zastupitel Středočeského kraje
:arrow: uvolněný předseda Komise pro ICT a digitalizaci
:arrow: místopředseda Výboru pro zdravotnictví
:arrow: člen RT informatika
:arrow: vedoucí KET IT a chytrý kraj SčK
Pirátský profil
tel: 607 258 445
https://zmuda.cz

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“