Příměří - info

Pomozte nám splnit aktuální úkoly nebo se zapojte do našich projektů. Nebo sami navrhněte nějakou užitečnou činnost.
Není potřeba být členem, abyste pomohli.


Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Personální odbor - celý

Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Příměří - info

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Založil jsem (zatím jednočlenou) skupinu, projekt, zulipový kanál Příměří. Cílem je do pátku 17.12.(?) založit členský podnět (nebo něco jiného), který vyzývá k tomu, abychom se 8.1.2022

  • soustředili na volbu republikového předsednictva a zdrželi se pokusů protlačit změny stanov a spol.

  • uložili novému předsednictvu, aby v dialogu s členstvem, připravilo návrh nebo alternativní návrhy k projednání na mimořádném zasedání v létě

 
Moc prosím odborníky na předpisy, Piráty kterým ta myšlenka připadá zajímá i další zájemce, aby se přišli podívat do pracovního zulipového kanálu, kde je víc informací.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Vavrina, Antonino.Milicia
Josef.Ulehla
Člen KS Praha
Příspěvky: 1730
Registrován: 10 úno 2012, 03:34
Dal poděkování: 3738 poděkování
Dostal poděkování: 1286 poděkování

Re: Příměří - info

Příspěvek od Josef.Ulehla »

Vzdávám stanovený cíl s termínem do dneška. Velmi podobný členský podnět už je podán (@Mikulas.Ferjencik). Přestal jsem si být jist, že je to dobrý nápad. A vůbec jsem se asi pustil do ligy, na kterou nemám čas, sil a schopnosti. Nějaké uvažování o tom, jak se zabývat zásadními věcmi, které vychází z původní myšlenky Příměří, pokračuje v zulipovém kanálu. Zájemci vítani.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Ulehla za příspěvky (celkem 2):
Antonino.Milicia, Simona.Mikusova
Odpovědět

Zpět na „Úkoly a projekty“