Nominace Petra Konečného na předsedu Mladého Pirátstva

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.


Moderátoři: Předsedající, Rada Mladého Pirátstva

Pravidla fóra

Fórum pro diskusi členů Mladého Pirátstva. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 411
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

Nominace Petra Konečného na předsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Vážené členstvo,

rád bych založil nominační vlákno na sběr podpory Petru Konečnému. Je pracovitý člověk se srdcem na správném místě, takže myslím že by mohl mít na to vést Mladé Pirátstvo. Petr s založením nominace souhlasil, ale prý si ještě kandidaturu rozmyslí.
Tak mu palečkama ukažte, že to je dobré volba!

(palečky od členstva MP se počítají jako podpora nominaci)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Guth.Jarkovsky za příspěvky (celkem 5):
Petr.Springinsfeld, Filip.Kristek, Janka.Michailidu, mattfa2, Josef.Bouse

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Petr.Konecny
Republikový výbor
Příspěvky: 197
Registrován: 01 zář 2019, 20:20
Profese: Soc. prac., zástupce ved. v kriz. týmu
Bydliště: Praha 3, Hartigova 142
Dal poděkování: 640 poděkování
Dostal poděkování: 395 poděkování

Re: Nominace Petra Konečného na předsedu Mladého Pirátstva

Příspěvek od Petr.Konecny »

Děkuji Ti opravdu moc @Tomas.Guth.Jarkovsky za nominaci na předsedu (myslel jsem, že mě chceš nominovat na místopředsedu :D) a také děkuji všem za podporu, kterou jste mi při nominaci dali (jste boží lidi), ale po zdravé úvaze musím nominaci bohužel odmítnout. Funkce jako taková mě moc láká, nicméně si uvědomuji, že máme v našem týmu daleko lepší a vhodnější, zkušenější a prímovější nominantky a nominanty. Kohokoliv z Vás tam uvidím moc rád a zároveň chci tímto všechny nominované podpořit. Na Mladé pirátstvo si zároveň moc rád vyhradím čas a pomůžu kdykoliv a jakkoliv to budou mé momentální mentální a časové kapacity dovolovat. Zároveň chci říct, že jste mi lidi moc přirostli k srdci a tímhle rozhodně nic nekončí, třeba zase až bude další převolba. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Konecny za příspěvek:
mattfa2

Bez entuziasmu se ve světě nic velkého nevykonalo.
Immanuel Kant

Člen republikového výboru, zástupce vedoucí mezirezortního týmu Návykové chování, vedoucí pracovní skupiny Duševní zdraví,
předseda krajské komise pro prevenci společensky nežádoucích jevů a drogových závislostí v Olomouckém kraji, odborný garant Prague pride

+420 732 516 520
petr.konecny@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Fórum Mladého Pirátstva“