Jan Halász

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Halasz
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 47
Registrován: 09 pro 2020, 15:02
Profese: účetní, lektor
Bydliště: Bílovec
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Jan Halász

Příspěvek od Jan.Halasz »

Ahoj,
už více než půl roku jsem registrovaným příznivcem. Toto období jsem bral jako "vzájemné oťukávání" a rozhodl jsem se k tomu dalšímu kroku - stát se členem.

Žiji v Bílovci, kde jsem členem pracovní skupiny pro IT Rady města a rád bych se zde i více zapojil do komunální politiky. Živí mne účetnictví, ale současně celý život působím jako lektor vzdělávání dospělých v oblasti IT i měkkých dovedností.

V současnosti se mezi Piráty zapojuji v rámci KET IT, kde bych se i nadále chtěl zabývat procesem digitalizace samosprávy, portály měšťana apod. Druhou oblastí, ve které působím, je vzdělávání. Využil jsem pozvání a stal se členem FB skupiny PSP Školství. Jsem také v pracovní skupině @Pavel.Nazarsky zabývající se reformou školství a patřím mezi členy formující se pracovní skupiny celoživotního učení. IT a vzdělávání jsou dvě oblasti, kterými bych se mezi Piráty chtěl zabývat i nadále.

Na Pirátské straně se mi líbí možnosti zapojování do různých skupin a projektů ať už na úrovni KETů, resortních týmů nebo pracovních skupin. I proto se snažím během období, kdy jsem registrovaným příznivcem, tyto možnosti využívat naplno. A protože nerad dělám věci polovičatě, rád bych se stal členem Pirátské strany.

Jenda

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Halasz za příspěvky (celkem 3):
Hana.Pavlickova, Jakub.Dedek, Veronika.Murzynova
Hana.Pavlickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 117
Registrován: 07 led 2021, 10:33
Profese: Koordinátorka MsK
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Jan Halász

Příspěvek od Hana.Pavlickova »

Ahoj Jendo, super, mám radost. Ozvu se to ohledně dalších záležitostí. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Pavlickova za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Dedek, Jan.Halasz
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1650
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2666 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Jan Halász

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Ke sledování hlasování PKS:

viewtopic.php?f=309&t=58645

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Halász

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Ahoj, mohl bych ještě poprosit o informaci, zdali jsi byl aspoň na 2 schůzích krajského sdružení a do kterých 2 projektů Pirátů ses zapojil, případně kde jsme se mohli potkat na pirátské akci? :) Díky!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvek:
Jan.Halasz
Uživatelský avatar
Veronika.Murzynova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 689
Registrován: 02 lis 2017, 14:59
Profese: Expertka na energetickou transformaci
Bydliště: Lesní 800, 73514 Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 1325 poděkování
Dostal poděkování: 1335 poděkování

Re: Jan Halász

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Daniel.Galuszka píše: 22 říj 2021, 09:49

Ahoj, mohl bych ještě poprosit o informaci, zdali jsi byl aspoň na 2 schůzích krajského sdružení a do kterých 2 projektů Pirátů ses zapojil, případně kde jsme se mohli potkat na pirátské akci? :) Díky!

Než si toho Honza všimne - na krajských schůzích se objevoval pravidelně, jak si ostatně můžeš ověřit tady v zápisech: https://codimd.pirati.cz/msk

Připomínkoval IT koncepci v Porubě, Jirka Rajnoch byl za to hodně rád co vím, aktivně se zapojuje do debat na Zulipu v oblasti školství a IT a také do příslušných KETů.

Jsem ráda, že budeme mít nového aktivního člena :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Murzynova za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Dedek, Jan.Halasz

Místopředsedkyně evropského Pirátstva.
Eurofederalistka. Podporuji myšlenky.
"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."

Jan.Halasz
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 47
Registrován: 09 pro 2020, 15:02
Profese: účetní, lektor
Bydliště: Bílovec
Dal poděkování: 162 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: Jan Halász

Příspěvek od Jan.Halasz »

Daniel.Galuszka píše: 22 říj 2021, 09:49

Ahoj, mohl bych ještě poprosit o informaci, zdali jsi byl aspoň na 2 schůzích krajského sdružení a do kterých 2 projektů Pirátů ses zapojil, případně kde jsme se mohli potkat na pirátské akci? :) Díky!

Ahoj, jasně, zde je seznam akcí a projektů, do kterých se zapojuji (kromě již výše uvedených)

  • MSK KET IT a chytrý region @Pavel.Korizek

  • Reforma školství @Pavel.Nazarsky, včetně pomoci při přípravě prezentace a účasti na kolokviu 24.6.2021

  • Pracovní skupina Celoživotního učení @Hana.Chalusova

  • Dále jsem se účastnil krajských schůzí 20.10.2021, 19.5.2021, 7.4.2021, 24.2.2021, viz zápis Zápisy z krajských schůzí

  • Potom jsem aktivní ve FB skupině PSP školství, kde jsem se účastnil několika virtuálních setkání, naposledy včera 21.10.2021

  • A @Jakub.Dedek mi svěřil správcovstí FB stránky Piráti Bílovec

Rovnou uvádím i odkazy na Piráty, kteří příslušné akce vedou nebo jsem s nimi na akci/projektu spolupracoval. A k naprosté většině existují zápisy, mohu dát odkazy, jen si nejsem jistý, zda jsou úplně veřejné.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Halasz za příspěvky (celkem 5):
MarianB, Daniel.Galuszka, Hana.Pavlickova, Jakub.Dedek, Pavel.Nazarsky
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“