Albert Skramuský

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
askramusky
Příznivec Pirátů – Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 28 črc 2018, 22:45
Profese: Student bankovnictví OPF SLU
Bydliště: Karviná
Dostal poděkování: 1 poděkování

Albert Skramuský

Příspěvek od askramusky »

Dobrý den,
rád bych se vám představil jako zájemce o členství. Jmenuji se Albert Skramuský, je mi 22 let a původně pocházím od Berouna, ale poslední roky jsem žil na Horní Bečvě ve Zlínském kraji a nyní studuji obor Bankovnictví, peněžnictví, pojišťovnictví na Obchodně podnikatelské fakultě Slezské univerzity v Karviné.
Již několik let sleduji Piráty, jejich aktivity, návrhy v PS, EP a Hřibovo počínání v Praze. Za ty roky se mi jako u jediné strany nestalo, že by bylo něco, co by mi vyloženě vadilo (když byla nějaká "rádobykauza" - hlasování o státních vyznamenáních, či těžení krypta v poslaneckém bytě - tak se vždy dotyční omluvili, poskytli vysvětlení, nahradili škodu atd.). Tímto se významně Pirátská strana odlišuje od ostatních.
Zároveň se mi zdá, že jako jediní máte program pro budoucnost, podložený daty a ačkoliv v některých věcech mám jiné názory, protože tíhnu spíše k liberální pravici, tak Vás beru jako jedinou stranu, které se dá věřit a která "maká". A vzhledem k tomu, že hlavní pro mne jsou spíše ty liberální/progresivní otázky, tak jste pro mne vždy byli jasnou volbou, ať už ve volbách do PS, zastupitelstev, komunálu či senátu.
Nyní máme po volbách do PS, které sice skončily vítězstvím opozice, ale Piráty sestřelily z 22 na 4 poslance. Proto cítím, že je třeba se přidat, místo fandění a podpory začít také něco dělat.
Mohu pomoci dobrovolnickou činností, ale také se zajímám mimo obor i o marketing (v rámci projektů Business Gate, kde jsem již potřetí). Mezi mé záliby patří burza, historie a celkově mám rád mít přehled o všem možném.

Děkuji za přečtení a přeji hezký den,
Albert Skramuský

Tito uživatelé poděkovali autorovi askramusky za příspěvek:
Alena.Klocova
Hana.Pavlickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 117
Registrován: 07 led 2021, 10:33
Profese: Koordinátorka MsK
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 70 poděkování

Re: Albert Skramuský

Příspěvek od Hana.Pavlickova »

Ahoj Alberte, u Pirátů si všichni tykáme, doufám, že ti to nevadí?

Moc mě těší, že se chceš s námi spolupracovat. :) Jsem koordinátorka Pirátů pro Moravskoslezský kraj a pomůžu ti se u nás zorientovat.

V prvé řadě tě poprosím, aby ses zaregistroval v pirátském systému https://nalodeni.pirati.cz/.
Jak na to, najdeš v tomto návodu: https://wiki.pirati.cz/regiony/moravsko ... senalodit/.

Jakmile budeš v Nalodění, ozvu se ti a budeme spolu osobně řešit další postup.
Pokud by sis nevěděl s něčím rady, klidně se mi ozvi, pomůžu ti. :)

Měj se skvěle a zatím ať to pluje!

Hana PAVLÍČKOVÁ
Krajská koordinátorka Pirátů,
Moravskoslezský kraj
hana.pavlickova@pirati.cz
tel: 770189486

Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1650
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2666 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Albert Skramuský

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Oznámení moderátora:

Vlákno přesunuto z kraje pod Karvinsko.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvek:
Alena.Klocova

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Albert Skramuský

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Děkuji za představení. Jakmile se s tebou spojí Hanka a předá nám informace, tak se můžeme potkat na plánovaném setkání v Havířově 9.11. Nebo pokud by ti nevyhovovalo, tak případně v Karviné, kde jsem denně (pracuji na univerzitě) a případně i @Alena.Klocova z předsednictva MS.

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“