Nový člen Martin Janča

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
mart.janca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2021, 13:39
Dostal poděkování: 3 poděkování

Nový člen Martin Janča

Příspěvek od mart.janca »

Zdravím všechny.
Mé jméno je Martin Janča, v současnosti jsem studentem Ph.D. na Fakultě chemické VUT a současně zde pracuji jako výzkumný pracovník. Zajímají mě oblasti jako průmysl, cirkulární ekonomika, využívání sekundárních suroviny a s tím je vždy úzce spjatá otázka udržitelnosti a ekologie. Rád bych v těchto oblastech nabídnul své vědomosti a s pomocí pirátské strany dostal možnost načerpání nových zkušeností do osobního i pracovního života.
Věřím, že v pirátské straně najdu spoustu lidí se společným, ale i rozdílným viděním světa a možnost konstruktivního dialogu a hledání těch správných řešení. V posledních letech sem žil střídavě v zahraničí nebo v Brně a aktuálně začíná mé postupné stěhování zpět do Zlína, odkud pocházím.

Výsledek voleb je již minulostí a není v aktuální situaci tak důležitý, jako je spíš to co pirátská strana dokáže udělat do voleb příštích a to je také důvod proč jsem se odhodlal stát členem Pirátské strany.

Věřím že právě tato strana a její program má potenciál nastavit pozitivní změny ve společnost, aby v České republice mohla vzniknout stabilní demokratická společnost.

Snad to pro začátek stačí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi mart.janca za příspěvky (celkem 3):
Eliska.Holsanova, BenjaminPierce, Feel
Uživatelský avatar
Eliska.Holsanova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 493
Registrován: 17 pro 2016, 11:39
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 393 poděkování
Dostal poděkování: 405 poděkování

Re: Nový člen Martin Janča

Příspěvek od Eliska.Holsanova »

Ahoj Martine, díky za Tvůj příspěvek chuť se zapojit, vítej na palubě.
Rádi se s Tebou potkáme na schůzi ve Zlíně, nejbližší nás čeká už toto pondělí 18.10. od 17hod v kavárně Bárka (Na požáře, Zlín). Pokud Ti to vyjde, jsi srdečně zván. Pokud se ti to nehodí, ráda Ti pošlu pozvánku na další schůzi, nebo se mi klidně ozvi na 605722452 a domluvíme se.

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“