Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Moderátoři: PKS Jihomoravský kraj, KoKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 318
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 791 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Antonino.Milicia píše: 31 kvě 2021, 22:39

Ono se to možná Jano změnilo s COVIDEM. Já jsem před tím rokem nebo kdy byl hodně pro ty víkendy, ale teď jsem nějak zjistil, že on-line je to velmi efektivní a má to další výhody. Taky teď Pirátama beru tolik času rodině, že čím méně ho vezmu navíc, tím méně zamračených pohledů.

Asi je to hodně o agendě. Pokud by to měla být "jen" schůze, tak to asi není úplně motivující. Pokud se tomu dá nějaký silný specifický obsah, tak to pak osloví asi víc lidí. Hodně dobře myslím dopadlo to jarní sázení stromků. Pokud bychom to uměli spojit s nějakou podobnou aktivitou, tak by to třeba dostalo další level (a zájem).

Souhlas, online má své výhody, ale tak nějak tuším, že se zase začneme scházet osobně a online účast pravděpodobně nebude možná (?). A ano, je to koncipováno tak, aby se to spojilo s jinou agendou, protože na to bude dostatek času. Což prostě ve všední den často není :)

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 318
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 791 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Tomas.Pastircak píše: 01 čer 2021, 01:12

Ahoj,
Muj nazor je takovy… smiseny. Tim ze studuju jsem ted pul roku schuzi zmeskal, protoze se mi kryly se seminarema. Vikend by to mohl na jednu stranu resit. Na druhou stranu, to byva pomerne hodne akci, takze se dancekat, ze by spousta lidi (casto i vcetne me) nemohla.

Asi by bylo fajn dat takhle jednu schuzi za pulrok, ale vic bych nedaval.

Harmonogram se schvalujeme vždy na půl roku, takže je možné, že pokud to vyjde třeba na listopad nebo prosinec, tak si to v červnu všichni zapíšeme do diářů a čas si uděláme :) Nemyslím si, že bude 100% účast, ale to nebývá ani na těch, které jsou v týdnu. Asi se shodneme, že jsou témata, která chceme jako KS JmK řešit více do detailů a dát tomu prostoru více a někdy jsou schůze takové, že už v 8 večer se postupně vytrácí energie a síla jednat a všichni se těší na „after“ :) Tak proto tato alternativa, respektive návrh na ni. Uvidíme, třeba se v anketě ukáže, že o to nestojíme. Když už jsme to téma ale otevírali dvakrát, tak potřetí to třeba dotáhneme aspoň k tomu hlasování :D

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Zbynek.Pokorny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 56
Registrován: 03 bře 2018, 00:21
Profese: učitel a překladatel ANJ
Bydliště: Blansko
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování

Re: Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Příspěvek od Zbynek.Pokorny »

Pro mě jsou víkendy jednodušší, a jak už bylo řečeno, je tam víc prostoru jít do detailu a pokecat.

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 3977 poděkování
Dostal poděkování: 3000 poděkování

Re: Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

I když se rozvolňuje, rád bych zachoval online schůze, ať se mohou účastnit i lidé, kteří se zrovna nemohou účastnit osobně. Nicméně by to asi chtělo investici do jabry, mikrofonu..? Jaký na to máte názor?

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 318
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 791 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Lukas.Dolezal píše: 01 čer 2021, 15:56

I když se rozvolňuje, rád bych zachoval online schůze, ať se mohou účastnit i lidé, kteří se zrovna nemohou účastnit osobně. Nicméně by to asi chtělo investici do jabry, mikrofonu..? Jaký na to máte názor?

Já jsem velmi pro, bude asi dost záležet ale na prostorách – přeci jen záleží i na akustice atd. Nicméně myšlenku jako takovou podporuju!

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Uživatelský avatar
Jan.Wagner
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 498
Registrován: 04 čer 2010, 21:37
Profese: Elektromechanik
Dal poděkování: 532 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: Možnost konání schůzí KS JMK během víkendu

Příspěvek od Jan.Wagner »

Ahoj, za mě asi takto:

Už delší dobu podporuju myšlenku open-air schůze, ale obávám se, že při současných počtech to už není možné. Stejně tak se domnívám, že účast na schůzi o víkendu po pracovním týdnu by byla minimální, protože naprostá většina členů imho pracuje přes týden a o víkendu chce mít od práce klid. Proto: podporuji různé open-air akce jako teambuilding, workshop, piknik apod. včetně víkendů, ale oficiální pracovní schůze bych nechal tak jak jsou tj. v týdnu s možností se připojit online (což si někde venku taky nedovedu moc reálně představit).

Tož tak.

Hlava

Миру мир!

Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“