Nominace Dana Leštiny do Republikového výboru

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Podporuji nominaci Dana Leštiny do republikového výboru

Anketa končí za 17 dub 2021, 22:29

PRO

92
77%

PROTI

21
18%

ZDRŽUJI SE

7
6%

Celkem hlasujících: 117 - Celkem hlasů: 120

Martin.Karim
Místní předsednictvo
Profese: právník
Dal poděkování: 341 poděkování
Dostal poděkování: 379 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dana Leštiny do Republikového výboru

Příspěvek od Martin.Karim »

Pevně doufám, že @Dan.Lestina nominaci do dovolby RV doručí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Karim za příspěvky (celkem 3):
Lukas.Dolezal, Dalibor.Zahora, B_Pat

PMS Mníšecko a Dolní Berounka, člen majetkové komise Rady Stč. kraje a výboru pro audit krajských nemocnic, člen SOCKET, právník metodik, doktorand na PFUK.
m: martin.karim@pirati.cz
t:+420602383636

Dan.Lestina
Republikový výbor
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3075 poděkování
Dostal poděkování: 3172 poděkování

Příspěvek od Dan.Lestina »

Díky, zase se trochu rozmýšlím, ale tak moc věcí se za ty týdny nezměnilo...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvek:
Martin.Karim
Dan.Lestina
Republikový výbor
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3075 poděkování
Dostal poděkování: 3172 poděkování

Příspěvek od Dan.Lestina »

Nastal čas se rozmyslet, tedy oznamuji, že přijímám.

Předně moc díky za podporu v první volbě a místo těsně pod čárou, dodává to motivaci to zkusit znovu.

Sice byla velmi příjemná změna si jednání RV užívat jen s pomyslným popcornem a nemít za vše zodpovědnost, ale mám pocit, že v RV stále chybí dostatečné množství lidí, kteří se připraví na jednání, přečtou si nebo dokonce pro ostatní připraví podklady a kteří jsou schopní věci vyřešit i textově online bez toho, aby se muselo sejít 30 lidí. I s mým věčným nestíháním a předsevzetím na RV více kašlat si myslím, že budu v tomto platným členem, pokud dostanu tu důvěru. Když bylo RV nejhůř a hrozilo, že se zahodí podněty od členské základny, které k programu do sněmovny přišly, tak jsem pomohl přípravou příslušných usnesení. Tak to snad můžu alespoň zde prodat jako svojí kampaň… viewtopic.php?p=758205#p758205

Dále vypichuji z kandidátské řeči do řádné volby:

Dan.Lestina píše: 13 dub 2021, 19:33

Předně, můžete se spolehnout, že i nadále návrhy, o kterých budu hlasovat, pečlivě přečtu a rozhodnu se ne podle kamarádšoftu, ale podle svého pohledu na fakta. Minule jsem na tomto místě uváděl příklady, nebudu se opakovat, stále platí: viewtopic.php?p=653251#p653251
Jestli chcete příklad čerstvý, byť nesouvisející s RV, tak třeba teď mám na stole postup Jihomoravského kraje pod vedením našeho náměstka Lukáše Dubce při hledání nových míst na vodní nádrže, který se mi fakt moc nelíbí, bez ohledu na to, kolik lajků to opakovaně generuje na facebooku, a kolik nadšených reakcí to vyvolává i mezi Piráty, viz: https://zulip.pirati.cz/#narrow/stream/ ... ear/679459
A zároveň chválím a inspiruji se dotační politikou na to samé téma z té samé dílny: https://zulip.pirati.cz/#narrow/stream/ ... ear/746885.

Mojí hlavní nevýhodou je, že tenhle přístup aplikuju důsledně a když na to lidi nejsou zvyklý, že se s něčím polemizuje, může to překážet. To sice není bug, ale feature, ale pak se člověk dozvídá různý pomluvy... Taky nejsem dobrý rétor a mluvím někdy zdlouhavě, a na tom kontinuálně pracuju.

(...) mými hlavními tématy i nadále zůstávají upgrade odborně-politické sekce a příprava programů.
Ohledně programů se už stalo, že jsem byl tím téměř jediným z lidí, kteří o něčem rozhodovali, který zároveň byl u celého procesu a mohl s ním ostatní seznámit. Důsledně sleduji i přípravu programu do sněmovny, co bylo a nebylo kde slíbeno a projednáno, a prosím o mandát k tomu to důsledně ohlídat do konce.
Upgrade odborně-politické sekce řeším již několik let, počtěte si třeba zde viewtopic.php?f=632&t=51538 , jsem jedním z hlavních motorů projektu. I nadále slibuji, že to nenechám usnout, protože určení kompetencí v oblasti jednotlivých resortů máme jako strana velký dluh, který je relativně jednoduše a bezbolestně možné splatit, pokud se k tomu rozhoupeme.
Obě dvě věci byly důvody, proč jsem kandidoval, a obě dvě se silami mimo mou kontrolu protáhly až přes konec našeho funkční období, a z pozice člena RV bude jednodušší na nich pracovat nadále.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 8):
Martin.Karim, Jan.Bednarik, Daniela.Weissova, Ivor.Kollar, Jan.Lejcko, Martin.Stanek, Lukas.Dolezal, Jarmil.Halamicek
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“