MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Moderátoři: PKS Vysočina, PMS Jihlavsko

Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od Vit.Zacek »

Doba pro přihlašování uplynula. Děkuji oběma přihlášeným za zodpovězení položených otázek. Nyní budou následovat dva dny na rozmyšlenou, kdy je stále možné se kandidátů ptát.

Jsou přihlášeni dva kandidáti:
Eva Nováková - kandidátská řeč
Vojtěch Prchal - kandidátská řeč

První kolo začne v pondělí v 8:00 a potrvá do středy 22:00. Případné druhé kolo se bude konat od čtvrtka 8:00 do pátku 22:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvek:
Eva.Novakova
anonym94595
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2020, 17:15
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od anonym94595 »

Děkuji za odpovědi oběma, byť je zřejmé, že Vojta si s nimi dal větší práci. Evo, rád bych jen podotkl, že otázky vycházely z toho, co jsi i Ty ve své kandidátské řeči sama adresovala, jako je: "Tím nejdůležitějším předpokladem pro to vše je funkční předsednictvo" či "mým cílem je dát dohromady sehraný tým" v souvislosti s přípravou komunálních voleb. Bohužel v Tvé reakci jsem odpovědi na konkrétní postup až na výjimky nenašel.

I z toho důvodu prosím o odpověď na doplňující otázku k Tvému cílu dát dohromady sehraný tým. V pátek jsi na MS zmiňovala, že Tě krajští zástupci ignorují ve věci projektu Housing First. Takovou to situaci jsi nezmiňovala poprvé, obdobně jsi se vyjadřovala i k zástupcům PKS jakožto důvodu, proč jsi dala nedávnou výpověď. Zajímalo by mne, jak si vyhodnocuješ takový přístup druhých vůči své osobě a jak to jde dohromady s Tvou potenciální schopností dávat lidi dohromady. Děkuji.
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od Eva.Novakova »

jan.kurka píše: 25 dub 2021, 13:48 Bohužel v Tvé reakci jsem odpovědi na konkrétní postup až na výjimky nenašel.
To mě mrzí, žes mé odpovědi nepochopil, napsala jsem k tomu vše, co je z mého pohledu podstatné.
jan.kurka píše: 25 dub 2021, 13:48 Zajímalo by mne, jak si vyhodnocuješ takový přístup druhých vůči své osobě a jak to jde dohromady s Tvou potenciální schopností dávat lidi dohromady.
Ani jeden z tvou zmíněných případů se současnou dovolbou nesouvisí, nebudu se tu tedy pouštět to vysvětlování detailů ani uvádění věcí na pravou míru (přestože jsou oba velmi zavádějící).

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

anonym94595
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 15 pro 2020, 17:15
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od anonym94595 »

Nakolik souvisí schopnost komunikovat a vyjednávat, resp. reputace minimálně u těch, s kterými budeme přicházet do kontaktu, se zastaváním funkce v předsednictvu, nechť posoudí každý sám (a nutno zdůraznit, že se pouze ptám na to, co jsi sama na posledním setkání MS a jindy řekla, nepodsouvám žádná závery). Mne jen mrzí, že se takhto lehce vyhýbáš odpovědi, přestože v kandidátské řeči to uvádíš jako: "A co je to nejdůležitější - do předsednictva můžu přenést i přímou politickou zkušenost".
Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od Vit.Zacek »

Hlasování bylo zahájeno zde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvek:
Eva.Novakova
Uživatelský avatar
Vit.Zacek
Republikový výbor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 kvě 2018, 00:37
Profese: student ekonomie
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 935 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od Vit.Zacek »

Hlasování bylo ukončeno.

Výsledky:
Eva Nováková - 4 hlasy
Vojtěch Prchal - 2 hlasy

Hlasovalo celkem 5 členů, takže hranice pro postup do druhého kola byly 3 hlasy. Přes ni se dostala jen @Eva.Novakova a stává se tak 2. místopředsedkyní, k čemuž jí gratuluji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vit.Zacek za příspěvky (celkem 2):
Eva.Novakova, Vojtech.Prchal
Uživatelský avatar
Eva.Novakova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 968
Registrován: 29 led 2018, 14:38
Profese: Metodička
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 4177 poděkování
Dostal poděkování: 1686 poděkování

Re: MF JIH 1/2021 Dovolba místního předsednictva

Příspěvek od Eva.Novakova »

Děkuju všem za účast i za podporu. Jak jsem psala na Zulipu, dávám si tento a příští týden volno, abych načerpala síly a těším se na spolupráci.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů
web | forum | zulip

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Jihlavsko“