Nominace Jana Lipavského do republikového výboru

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji nominaci Jana Lipavského do volby Republikového výboru?

Ano
48
51%
Ne
38
40%
Zdržuji se
8
9%

Celkem hlasujících: 94 - Celkem hlasů: 94

Mikulas.Ferjencik
Vedoucí mediálního odboru
Profese: poslanec, lektor kroužků zábavné logiky
Dal poděkování: 11353 poděkování
Dostal poděkování: 19107 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Jana Lipavského do republikového výboru

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

Ahoj,

dovoluji si navrhnout nominaci Jana Lipavského do Republikového výboru Pirátů. Podporuji ideu, aby byly v republikovém výboru zastoupeni výrazní lidé napříč stranou a Honza mi do tohoto konceptu zapadá. Věřím, že jeho politický profil je ve straně dosti známý.

děkuji za jeho podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 7):
Jan.Hora, Ondrej.Chrast, Jan.Zavadil, Jakub.Michalek, Jan.Lipavsky, Jana.Kabelova, Adam.Rut
Pirátský poslanec za Pardubický kraj. mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770
Jan.Lipavsky
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1271 poděkování
Dostal poděkování: 1740 poděkování

Re: Nominace Jana Lipavského do republikového výboru

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Ahoj pirátky a piráti,

moc děkuji @Mikulas.Ferjencik za nominaci do Republikového výboru. Nominaci přijímám.

Členem RV jsem již byl a to v letech 2016 až 2018. Mám tedy s prací v tomto orgánu jistou praktickou zkušenost. Byť jsem na jaře 2018 z RV odstoupil z časových (osobních) důvodů. Nyní jsem ale v situaci, že se opět mohu do práce RV zapojit.

Republikový výbor považuji za orgán, který sehrává v rámci strany klíčovou roli, neboť připravuje a schvaluje programové dokumenty, rozhoduje mimo jiné o finančních tocích stranických peněz, určuje de facto strategické směřování strany.

S výše uvedenými oblastmi mám zkušenost nejen z minulé činnosti v RV, ale byl jsem také členem volebního výboru pro kampaň do sněmovny v roce 2017 a aktivně jsem se podílel na jejím vedení.

Nyní jsem jedním z místopředsedů poslaneckého klubu Pirátů, kde se věnuji agendě rozpočtů, náborů a koncepčních materiálů. Ve sněmovně, kde jsem místopředseda Zahraničního výboru a Výboru pro obranu, se věnuji tématům zahraniční, obranné, bezpečnostní, ekonomické a lidskoprávní agendy. Této agendě bych se tedy na půdě RV věnoval po stránce programové.

Své názory prezentuji jasně a srozumitelně, což považuji za devizu i pro práci v rámci RV, kde je třeba demokraticky diskutovat různé názory, ale také je třeba najít akceptovatelný konsensus. Dost často se totiž řešení dá nalézt ke spokojenosti většiny zúčastněných, když se vyposlechnou všechny strany, zohlední jejích obavy a respeketují jejich představy. Určitě nepřicházím do RV prosazovat jednostranně své postoje.

V současné době Piráti stojí před novými výzvami. Pokud se splní naše vize a po podzimních sněmovních volbách dostaneme šanci podílet se na vládě v této zemi, odrazí se to na nás všech a v prvé řadě bude mít dopad na RV, neboť bude zákonitě postaven před nové úkoly a na práci členů tohoto orgánu budou kladeny větší nároky (včetně např. rychlosti rozhodování, schopnosti najít východisko, apod.).

Uvedené považujte, prosím, za mou kandidátskou řeč.

Všechny podstatné informace o mém dosavadním působením ve sněmovně jsem shrnul do své kandidátské řeči v rámci pražských primárek, věřím, že i toto může být pro hlasující zajímavá inforamace, odkaz zde.

Děkuji za dosavadní hlasy i hlasy vás, kteří mě podpořit ještě zvažujete.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 5):
Jan.Hora, Frantisek.Kopriva, Sarka.Vaclavikova, Radek.Cernohous, Kornelia.Gottmannova
Člen CF, KS Praha a MS Praha 6; Poslanec, místopředseda zahraničnícho výboru a výboru pro obranu PSP ČR
Sledujte: Twitter | Instagram | Facebook | Blog| Report | Výsledky | Spisová služba | Nevěřte hoaxům!
Vizí Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost.
Sarka.Vaclavikova
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Marketing manager
Dal poděkování: 1003 poděkování
Dostal poděkování: 458 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sarka.Vaclavikova »

Jan.Lipavsky píše: 12 dub 2021, 20:55
Všechny podstatné informace o mém dosavadním působením ve sněmovně jsem shrnul do své kandidátské řeči v rámci pražských primárek, věřím, že i toto může být pro hlasující zajímavá inforamace, odkaz zde.
Chybí odkaz :)
President of Young Pirates of Europe
Vedoucí pracovní skupiny Rovné šance

"So whatever you want to do, just do it. Making a damn fool of yourself is absolutely essential." Gloria Steinem
Jan.Lejcko
Rozhodčí komise
Profese: Student práv, "ajťák".
Dal poděkování: 465 poděkování
Dostal poděkování: 294 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Lejcko »

Kdo hledá najde 😜
Sarka.Vaclavikova
Člen KS Jihomoravský kraj
Profese: Marketing manager
Dal poděkování: 1003 poděkování
Dostal poděkování: 458 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sarka.Vaclavikova »

Jan.Lejcko píše: 13 dub 2021, 17:43 Kdo hledá najde 😜
Samozřejmě, jen jsem si říkala, že ušetřit námahu všem členům, kteří si chtějí splnit deminimum při více než 50 nominacich, by bylo moc fajn... Já jsem teď na mobilu tak se mi to blbě hledá, možná dodám zítra.

EDIT: našla jsem viewtopic.php?p=736524#p736524
Tito uživatelé poděkovali autorovi Sarka.Vaclavikova za příspěvek:
Jan.Lejcko
President of Young Pirates of Europe
Vedoucí pracovní skupiny Rovné šance

"So whatever you want to do, just do it. Making a damn fool of yourself is absolutely essential." Gloria Steinem
Jan.Lipavsky
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1271 poděkování
Dostal poděkování: 1740 poděkování

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Ahoj Pirátky a Piráti,

děkuji za vaše hlasy, vážím si vaší důvěry a doufám, že nikoho z vás nezklamu.
Gratuluji všem spolu zvoleným a těším se na spolupráci.

Honza

PS: Omlouvám se za chybku z odkazem a děkuji Honzovi za doplnění :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 3):
Jan.Lejcko, Jan.Zavadil, Jan.Hora
Člen CF, KS Praha a MS Praha 6; Poslanec, místopředseda zahraničnícho výboru a výboru pro obranu PSP ČR
Sledujte: Twitter | Instagram | Facebook | Blog| Report | Výsledky | Spisová služba | Nevěřte hoaxům!
Vizí Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost.
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“