Václav Wiesner (VW)

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Vaclav.Wiesner
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2021, 22:45
Dostal poděkování: 1 poděkování

Václav Wiesner (VW)

Příspěvek od Vaclav.Wiesner »

Nazdárek,

jmenuju se Wenca a su z Přerova. Momentálně, a doufám že navždy, žiju se svojí krásnou ženou a dvěma skvělými kluky ve srubu u lesa. ;) Toliko asi můj hlavní profil.

Myslím si, že nazrál čas, abych se začal aktivně zajímat o veřejný prostor a především, abych měl možnost změnit (či přispět) to, co se v této zemi děje. Máme malé děti a opravdu si nepřeju, aby vyrůstali pod zkřivenou vládou bezpáteřních komoušů. Přál bych si, abychom všichni mohli žít ve svobodné zemi, kde bude hlavním principem fungování důvěra, otevřenost, férovost a pravdivost. Piráty volím již od samého počátku a jsem v souladu s hlavními myšlenkovými směry, které se v této straně realizují. Asi nemá smysl nyní psát eseje, více si asi povíme napřímo.

Z hlediska schopností a dovedností, kterými bych mohl naší společnosti přispět, bych asi zmínil následující pilíře:
  • MAPIČKY: Vystudoval jsem geoinformatiku a dálkový průzkum země pod vedením doc. Jana Koláře na PřF UK. Zkráceně prostě mapičky. :D Nějakou bych určitě zvládnul vyrobit.
  • ENERGETIKA: Celý svůj profesní život pracuji v oblasti ICT u velkých energetických společností. Strávil jsem 5 let v koncernu Pražské plynárenské jako business analytik za oblast distribučních provině technických systémů. V současné době již pátým rokem pracuji u společnosti Unicorn, ano, pod Vladimírem Kovářem. Tady jsem se dostal k velkým projektům z nejrůznějších oblastí od energetiky, státní správu, po výzkumné grantové projety, které často děláme spolu se známými z univerzit.
  • PŘÍRODA: Po vysoké škole jsem 3 roky cestoval po světě. Žil jsem různě, viděl jsem také dost. Mám rád přírodu, je to pro mne domov a budu rád, když se budu moci podílet na minimalizaci její devastace a přirozené obnově.
  • BROUK PYTLIK: Nechcu, aby to znělo jako sebechvála, ale umím kde co. Dům jsem stavěl vlastníma rukama 5 let, kdysi jsem se vrtal v autech, obsluhoval vleky, trhal jabka anebo vozil cukrovinky po Praze... Něco z toho by se hodit mohlo. :roll:
Asi by toho bylo víc, ale je skoro půlnoc - takže pozhasínám a uvidíme, co bude dál.

*Wenca*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Wiesner za příspěvek:
Jiri.Pek
Uživatelský avatar
Jiri.Rezek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 5236
Registrován: 23 čer 2009, 19:35
Profese: výzkumný pracovník
Bydliště: Sokolovská, Plzeň
Dal poděkování: 2006 poděkování
Dostal poděkování: 3084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Václav Wiesner (VW)

Příspěvek od Jiri.Rezek »

Ahoj! Díky za představení. Svěřuji tě do laskavých rukou našeho koordinátora @Miroslav.Masek , on už Ti řekne, co a jak dál ;)
  1. místopředseda KS Plzeňský kraj tel.: 72tri 175 03devet
    místostarosta Plzeň 1
Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 561
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: Václav Wiesner (VW)

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Ahoj Vašku,

také díky za představení a za potvrzení tvé účasti na online schůzce se zájemci o členství. Budeme se těšit. Kdyby tě cokoliv zajímalo, můžeš se na mě obrátit. Také jsem ti už odepsal na email.

Měj se hezky,
Míra
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 758
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1337 poděkování
Dostal poděkování: 919 poděkování

Re: Václav Wiesner (VW)

Příspěvek od Michal.Ertl »

Václav Wiesner byl přijata za člena KS PLK.

zde : viewtopic.php?f=312&t=56915

K přijetí jménem PKS blahopřeji.
ime
608 473 460
WhatsApp
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“