KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1732
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Jiri.Snizek píše: 10 úno 2021, 13:56 ok a má o to někdo zájem? Já jo.

I když je pravděpodobnost zvolení těchto lidí do PSP malá, na příkladu Jakoba víme, že do Sněmovny se může dostat i ten, kdo nebyl původně zvolen, (kandidoval "na hejtmana" Středočeského kraje a přesto si jako prioritu vybral Sněmovnu.)
Určitě bych to neřešil teď v rámci krajské schůze, kde už máme dost věcí na programu a toto není na 30 minut. Pokud bude poptávka, tak bych udělal spíš separé sezení někdy přes koncem doby pro navrhování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Radek.Cernohous, Klara.Kocmanova

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2825
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7358 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Jiri.Snizek »

jasný, nechci to tlačit sám.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Svatopluk.Bocek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 39
Registrován: 28 kvě 2018, 20:47
Profese: Podnikatel
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Svatopluk.Bocek »

Vážené krajské fórum,

nevím, zda je možné nominovat sám sebe, ale chci se tímto ucházet o 33. místo na kandidátce pro volby do PSP za Středočeský kraj.

Byl jsem a doufám, že znova budu, na kandidátce místního sdružení pro komunální volby a na kandidátce krajských voleb.

Od 33. místa neočekávám výsledek, ale rád bych se zúčastnil, abych měl pro další volby do PSP cíl postoupit v kandidátce výše.

Jsem člověkem, který se dokáže věnovat nebo se rychle naučit agendu z mnoha různých sfér, snad kromě sociální sféry (řekl bych, že z důvodů výchovy a sociální bubliny). Primárně mě zajímá obchod/ekonomika/plánování (investice) a školství. Věnuji se osobnímu rozvoji.

Jsem nyní místopředsedou MS Kolín, u Pirátů jsem již mnoho roků, z počátku jako podporovatel, nyní jako člen. Jsem obchodníkem ve své vlastní firmě (bez zaměstnanců). Je mi 42 let. Nazval bych se mileniálem a městským liberálem. Nerad hodnotím sám sebe, nechávám toto na ostatních.

V politice u Pirátů mě brzdil rozsah mojí práce a rodina, ale situace se zlepšuje, nejmladší dítě má již 11 let a rodina mě potřebuje méně než předtím, ruce v práci se mi uvolňují.

Na Vaše otázky rád zodpovím

Přeji příjemný den

Svatopluk Boček
Tito uživatelé poděkovali autorovi Svatopluk.Bocek za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Kubaljak, Martin.Martin
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1732
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Svatopluk.Bocek píše: 18 úno 2021, 10:44 Vážené krajské fórum,

nevím, zda je možné nominovat sám sebe, ale chci se tímto ucházet o 33. místo na kandidátce pro volby do PSP za Středočeský kraj.

Byl jsem a doufám, že znova budu, na kandidátce místního sdružení pro komunální volby a na kandidátce krajských voleb.

Od 33. místa neočekávám výsledek, ale rád bych se zúčastnil, abych měl pro další volby do PSP cíl postoupit v kandidátce výše.

Jsem člověkem, který se dokáže věnovat nebo se rychle naučit agendu z mnoha různých sfér, snad kromě sociální sféry (řekl bych, že z důvodů výchovy a sociální bubliny). Primárně mě zajímá obchod/ekonomika/plánování (investice) a školství. Věnuji se osobnímu rozvoji.

Jsem nyní místopředsedou MS Kolín, u Pirátů jsem již mnoho roků, z počátku jako podporovatel, nyní jako člen. Jsem obchodníkem ve své vlastní firmě (bez zaměstnanců). Je mi 42 let. Nazval bych se mileniálem a městským liberálem. Nerad hodnotím sám sebe, nechávám toto na ostatních.

V politice u Pirátů mě brzdil rozsah mojí práce a rodina, ale situace se zlepšuje, nejmladší dítě má již 11 let a rodina mě potřebuje méně než předtím, ruce v práci se mi uvolňují.

Na Vaše otázky rád zodpovím

Přeji příjemný den

Svatopluk Boček
Ahoj Sváťo,

Určitě je možné (ne-li vítané) založit si vlastní nominaci. Jenom prosím si v sekci Krajské fórum Středočeský kraj založ své vlastní vlákno s příslušnou anketou. Můžeš se podívat, jak to mají ostatní.

Jinak tedy probíhá společná rozprava na všechna zbývající místa kandidátky a v rámci zachování přehlednosti by bylo lepší, aby všichni pokud možno kandidovali na všechna místa. Následně se dle hlasování kandidáti seřadí.

Díky moc za ochotu podpořit naší sněmovní kandidátku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Marek.Rebicek

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Svatopluk.Bocek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 39
Registrován: 28 kvě 2018, 20:47
Profese: Podnikatel
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Svatopluk.Bocek »

Děkuji za info. Některé věci člověk dělá poprvé a je třeba se je naučit. Takže první nové téma hotové, prosím o kontrolu, zda vše v pořádku. Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Svatopluk.Bocek za příspěvky (celkem 3):
Stepan.Drtina, Jiri.Snizek, Martin.Martin
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1732
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Hlasování běží zde: https://helios.pirati.cz/helios/electio ... a0114/view

Svůj hlas můžete odevzdat do 5.3 15:00.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Martin.Martin

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1732
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Celkem bylo odevzdáno 52 hlasů. Pro postup do druhého kola tak je zapotřebí 27 hlasů. Výsledky:

Jiří Lehejček -30
Martin Karim -31
Václav Kubaljak - 31
Petr Tomáš - 31
Petr Chaluš - 21
Veronika Hažlinská - 23
Daniel Netušil - 30
Cyril Koky - 23
Jan Prokop - 26
Jan Lička - 31
Tereza Kvitová - 30
Radek Černohous - 30
Marek Řebíček - 38
David Hosl - 17
Samuel Týče - 13
Svatopluk Boček - 17
Zdeněk Lajbner - 14

S nelibostí konstatuji, že do druhého kola postoupilo pouze 9 kandidátů. Celkově však potřebujeme obsadit 12 míst. V dalším kole se těchto 9 kandidátů seřadí dle prostého počtu odevzdaných hlasů a následně formou usnesení zvolíme poslední tři místa kandidátky.

Děkuji všem za účast a odevzdané hlasy a gratuluji všem postupujícím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 8):
Martin.Karim, Marek.Rebicek, Martin.Martin, Zdenek.Lajbner, Dalibor.Zahora, David.Hosl, Jan.Korbel, Radek.Cernohous

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Cyril.Koky.Kolin
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 14
Registrován: 30 črc 2019, 13:00
Profese: zaměstnanec
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Cyril.Koky.Kolin »

Rozhodl jsem se odstoupit a ve sněmovních volbách nekandidovat. Děkuji všem, kteří mě podporovali.
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1732
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Druhé kolo hlasování zahájeno zde:
https://helios.pirati.cz/helios/electio ... dgMwUAJZno
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvek:
Martin.Martin

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1732
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 3/2021 Volba zbytku kandidátky pro volby do PSP od 7. místa níže

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Druhého kola se zúčastnilo 40 členů krajského fóra. Dle výsledků se kandidáti seřadí takto:

11) Martin Karim (25 hlasů)
13) Petr Tomáš (24 hlasů) nebo Jan Lička (24 hlasů) - stejný počet hlasů i v prvním kole
15) Petr Tomáš (24 hlasů) nebo Jan Lička (24 hlasů) - stejný počet hlasů i v prvním kole
17) Marek Řebíček (21 hlasů)
19) Daniel Netušil (21 hlasů)
21) Václav Kubaljak (19 hlasů)
23) Tereza Kvitová (18 hlasů)
25) Jiří Lehejček (17 hlasů)
27) Radek Černohous (14 hlasů)

Děkuji všem za účast ve volbě a kandidátům za zájem o podporu kandidátky se Starosty.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“