Josef Panek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
anonym58924
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 10 led 2021, 14:14

Josef Panek

Příspěvek od anonym58924 »

Ahoj,
tímto příspěvkem bych chtěl vyjádřit zájem o členství v České pirátské straně.

Pracuji jako jako personální manažer v Americké nadnárodní korporaci. Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a část studia strávil v Asii. Tento rok se stanu třicátník a jako dárek k jubileu jsem si nadělil oficiální návrat do svého rodného města - Hradce Králové. Kromě politiky je mým velkým koníčkem armáda. Jak v teoretické rovině, tak i v praktické. Již 3. rokem sloužím u 21. základny taktického letectva v Čáslavi. Dále se zajímám o volby a volební systémy. Od roku 2018 jsem u Ministerstva zahraničních věci registrován jako mezinárodní volební pozorovatel a mám zkušenosti z volebních misí v Maďarsku, Bosně a Hercegovině nebo Maďarsku.

Myšlenku vstupu do politické strany v hlavě nosím již od vysokoškolských studií, nicméně čekal jsem, než rozumně dospěji a získám alespoň nějaké malé životní a pracovní zkušenosti.

Vybral jsem si Piráty z důvodů jejich programu, se kterým se z velké části ztotožňuji. Nicméně velký otazník mám u všeobecného základního příjmu.
Libí se mi struktura celé strany, transparentnost I odvedená práce za několik posledních let.

Chci se zajímat o politiku více než jen čtením článků. Těším se na jakokoliv diskuzi (přítelkyně už nemá na moje potické monology kapacitu, zvlástně po roce nuceného zavření doma).
Uživatelský avatar
Pavel.Bulicek
Příspěvky: 580
Registrován: 09 srp 2013, 12:00
Profese: 1.nám. Hejtmana - inovace, investice, IT
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 139 poděkování
Dostal poděkování: 399 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Panek

Příspěvek od Pavel.Bulicek »

Ahoj,
neber to osobně, ale pokud sloužíš u armády, tak si nejsem jistý zda, můžeš být člen politické strany.
Pokud to je v pořádku rád se s tebou víc seznámím, zároveň je možnost být třeba jen příznivec =)
Pavel
Pavel Bulíček
Uživatelský avatar
Arnost.Stepanek
Příspěvky: 434
Registrován: 19 čer 2018, 10:27
Profese: Náměstek hejtmana KHK - školství a sport
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 527 poděkování
Dostal poděkování: 726 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Josef Panek

Příspěvek od Arnost.Stepanek »

Ahoj Josefe,
s členstvím to asi nebude jednoduché - viz
221/1999 Sb. Zákon o vojácích z povolání
HLAVA I
OMEZENÍ OBČANSKÝCH PRÁV VOJÁKA
§ 45-Sdružovací právo
(1) Voják nesmí být členem politické strany, politického hnutí a odborové organizace.
ale jak píše @Pavel.Bulicek - být jako registrovaný příznivec (není člen strany) by asi neměl být problém, stejně jako možnost zapojit se do pirátských expertních týmů.
Nejbližší schůze místního sdružení Pirátů v Hradci Králové proběhne 18.2. od 19:00 - online na adrese https://jitsi.piratihk.cz/MSHK

Budeme se těšit na tvé představení.
Arnošt Štěpánek
**********************************************************
"Dobrý hráč hraje tam, kde je puk právě teď. Výborný hráč hraje tam, kde puk bude za chvíli"
Wayne Gretzky
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“