Žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
martin.spevacek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 21 led 2021, 19:08

Žádost o členství

Příspěvek od martin.spevacek »

Ahoj všem ,

jmenuji se Martin ,mám středoškolské vzdělání a pracuji jako stavbyvedoucí na stavbě, většinou v Praze a okolí.A proč se chci přidat? No již pár let sleduji jak se nám republika ,pomalu ale jistě propadá do propasti .Jsem starší ročník ,než je asi Váš průměr, ale není pro mě přijatelné ,to zapomenutí na komunisty a stb, zároveň ale je mi jasné že to chce zcela nový vítr a stávající strany z minulého století už nebudí ve mně důvěru, chci aspoň trochu pomoct a toho pána z Maroka poslat do propadliště dějin a hlavně do tepláků a pomoc jakkoliv pro uzdravení všeho co za ty roky poničil.

To je asi v kostce vše, pokud chcete tak se ptejte

Martin
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“