Martin Lisník

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
lisnikus
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 12 led 2021, 15:04
Dostal poděkování: 3 poděkování

Martin Lisník

Příspěvek od lisnikus »

Zdravím všechny "zapálené" piráty... :)
Jsem z dědiny Ostravice (pod naši Lysou horou) a vaši stranu již dlouhá léta volím a podporuji..Je mi 39 let, pracuji ve Frýdku - Místku v Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů, kde jsem jako projektant Národní inventarice lesů (měření a sběr dat z našich lesů a jejich vyhodnocení..) Dříve jsem pracoval jako Geodet na tvorbě geometrických plánů a podkladů pro projekty.. Již dlouhou dobu nejsem spokojen se stavem naší politiky na celostátní i krajské úrovni a stavem naší krajiny, která bohužel od dob kolektivizace zemědělství nedoznala výrazných změn k lepšímu.. Zajímám se o životní prostředí a dopady činnosti člověka na něj, zemědělství,lesnictví a v neposlední řadě i o politiku... Proto bych se rád aktivně zapojil do práce Pirátské strany v tomto okrese a dopomohl ji k lepším výsledkům.. S pozdravem Lisník M.
Tito uživatelé poděkovali autorovi lisnikus za příspěvky (celkem 3):
Alena.Klocova, Jakub.Tichy, Jakub.Dedek
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1650
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2667 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Martin Lisník

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Ahoj Martine, moc mě těší tvůj zájem o spolupráci s Piráty. V prvé řadě tě prosím, aby ses zaregistroval v pirátském systému nalodění, přihlásil ses pomocí pirátské identity a v nalodění si nastavil, o jakou spolupráci máš zájem. Jakmile budeš v Nalodění, ozveme se ti a budeme spolu řešit další postup. Pokud by sis nevěděl s něčím rady, klidně se mi ozvi na mail jakub.dedek@pirati.cz

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“