KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Příspěvky: 172
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, krajský zastupitel
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Petr.Polacek »

Ahoj, od včerejška o tom pořád přemýšlím... Znovu jsem přečetl všechny komentáře, pečlivě i všechny poznámky od Dana Leštiny. A i na základě Arnoštova příspěvku jsem se i po skončení lhůty pro podání "stížnosti" chtěl na Vás obrátit s podporou o nové hlasování tedy o novém 1. kole volby o druhé místo kandidátní listiny pro sněmovní volby. Nestihl jsem hlasovat a zjistil jsem, že jsem nebyl sám a tím pádem mohl Filipa Bureše připravit o možnost účasti v druhém kole. Měl bych celou dobu zkrátka sám pro sebe blbý pocit, kdybych toto nyní nenapsal.
Děkuji a prosím o podporu.
Petr
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 443
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 429 poděkování
Dostal poděkování: 562 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Adam.Valenta »

Ahoj Petře, proč ses s tím neozval na včerejší schůzi? Já už to beru jako uzavřený. Navíc Arnošt zmínil, že tu potřebu opakovat hlasování nemá a nikdo další se taky neozval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Valenta za příspěvky (celkem 7):
Ales.Dohnal, Filip.Jirousek, Pavel.Volk, Libuse.Verisova, Dan.Lestina, Arnost.Stepanek, Pavel.Bulicek
Uživatelský avatar
Adam.Valenta
Příspěvky: 443
Registrován: 10 čer 2010, 08:33
Profese: analytik, webdesigner
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 429 poděkování
Dostal poděkování: 562 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Adam.Valenta »

Ještě doplním link na včerejší zápis, kde se k tomu nikdo v tomto smyslu nevyjádřil. Sorry, ale pojďme dál.

viewtopic.php?p=741717#p741717
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Valenta za příspěvky (celkem 4):
Ales.Dohnal, Filip.Jirousek, Libuse.Verisova, Pavel.Vrbicky
Uživatelský avatar
Ales.Dohnal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 245
Registrován: 04 dub 2018, 09:28
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Ales.Dohnal »

Ahoj, já se, Petře, omlouvám, ale mně to připadá jako svévole. Od 22. prosince víme, jak to dopadlo. Minulý týden bylo dalších několik dní na rozmyšlení a ještě během toho proběhla schůze. Myslím, že o tak důležité věci jako je kandidátka do Sněmovny by nemělo rozhodovat, jak se zrovna vyspíš.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Dohnal za příspěvek:
Filip.Jirousek
Filip.Bures
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2020, 18:51
Profese: Ředitel v CK
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Filip.Bures »

Ahoj všem,

do doby než se včera ozval Petr a v podstatě i Arnošt, jsem tuto věc bral za uzavřenou. Přestože mi pár lidí naznačilo, abych vznesl protest, respektoval jsem výsledek a dál to neřešil. Ale pravdou je, že si myslím, že bych mohl být se svými zkušenostmi , minimálně ve svém oboru přínosem. To, že bych v druhém kole chtěl být a mít možnost pro Piráty pracovat z 2. nebo 3.místa, to všichni asi víte.

Před chvílí mi i pár dalších členů vyjádřilo podporu a doporučilo, abych pro klid všech požadoval opakovat hlasování. Protože mi chyběl jeden něbo dva hlasy, tak by to bylo asi fér. Doufám, že se nebudete zlobit, ale chtěl bych požádat o opakování hlasování a vyzvat KF o vyjádření podpory mého návrhu formou palců u tohoto příspěvku.

Pokud tím někoho naštvu, omlouvám se.

Filip
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Bures za příspěvek:
Petr.Polacek
Uživatelský avatar
Petr.Polacek
Příspěvky: 172
Registrován: 09 úno 2018, 11:27
Profese: OSVČ, krajský zastupitel
Bydliště: Zd. Nejedlého 638, 518 01 Dobruška
Dal poděkování: 249 poděkování
Dostal poděkování: 207 poděkování

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Petr.Polacek »

Opravdu nerozumím o jaké svévoli a jakém vyspání tu hovoříš. Mám jako jakýkoliv jiný Pirát právo napsat na fórum jakýkoliv svůj názor / návrh a je pouze na ostatních jestli dostane podporu a nebo nikoliv. To je naprosto legitimní a demokratický proces, který je v souladu se stanovami.

Ales.Dohnal píše: 18 led 2021, 20:47 Ahoj, já se, Petře, omlouvám, ale mně to připadá jako svévole. Od 22. prosince víme, jak to dopadlo. Minulý týden bylo dalších několik dní na rozmyšlení a ještě během toho proběhla schůze. Myslím, že o tak důležité věci jako je kandidátka do Sněmovny by nemělo rozhodovat, jak se zrovna vyspíš.
Uživatelský avatar
Pavel.Bulicek
Příspěvky: 580
Registrován: 09 srp 2013, 12:00
Profese: 1.nám. Hejtmana - inovace, investice, IT
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 139 poděkování
Dostal poděkování: 399 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Pavel.Bulicek »

OFFTOPICAhoj, peclive jsem si to tady precetl a chtel bych podat stiznost na volbu prvniho mista - lidra. Nestihl jsem hlasovat a proto bych rad opakoval volbu lidra kandidatky. Mam z toho ze jsem nehlasoval spatny pocit. Zjistil jsem, ze jsem nebyl sam kdo nehlasobal a mozna by Martin byt lidr nemusel.
Zkuste to brat i z jine stranky. Kluci v tuto chvili skoro po mesici, kdy se uz pripravuji na kampan a predpokladaji co je ceka, tak jim najednou otocite zase zivot?
Petre vcera jsi byl na schuzi a mohl ses k tomu ihned vyjadrit.

Filipa chapu, kdyz cte podobne radky.

Je velka pravdepodobnost, ze piratska dvojka bude poslanec.

Chtel bych jeste doplnit, ze ne vsichni co nehlasovali, by museli dat Filipovi hlas.

Nebudu zastance opakovaneho hlasovani.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bulicek za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Volk, Ales.Dohnal, Vera.Kralova
Pavel Bulíček
Uživatelský avatar
Filip.Jirousek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 94
Registrován: 30 říj 2020, 17:11
Profese: Venkovský učitel, historik
Bydliště: Starkoč
Dal poděkování: 310 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Filip.Jirousek »

Ahoj, přečetl jsem si dnešní příspěvky a musím zareagovat, protože nerozumím jedné věci.

Jednoduše: Proč až dnes?

Myslím, že termíny byly stanoveny srozumitelně, celá problematika se řešila na včerejší krajské schůzi. Rozhodnutí mi připadá jako velmi spontánní, přitom tak vážná událost, kterou volby do PS bezesporu jsou, si zaslouží srozumitelné, promyšlené a systematické kroky. Ale možná, že mi uniklo něco podstatného, co se během dneška stalo...

Přeji hezký den.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Jirousek za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Volk, Pavel.Bulicek, Ales.Dohnal, Vera.Kralova, Pavel.Vrbicky

Filip Jiroušek

„Domnívám se, že politik může říkat pravdu a žít v souladu se svým svědomím. Já se o to alespoň snažím.“
— Václav Havel


https://www.youtube.com/watch?v=WazjUode6uU

Uživatelský avatar
Ales.Dohnal
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 245
Registrován: 04 dub 2018, 09:28
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Ales.Dohnal »

Já chápu Filipa a neměl bych ho asi problém podpořit, kdyby to zvednul minulý týden. Rozumím tomu, že to byla nějaká nestandardní situace a že jsme dali lhůtu na rozmyšlenou. Nicméně ta uplynula. Michal s Tomášem už se začali připravovat OFFTOPIC(např. dnes jsme kvůli tomu schůzku na kraji) na kampaň, vědí o nich média i naši soupeři do voleb....znovu a znovu to otevírat na procedurálních věcech mi skutečně nepřijde jako dvakrát vyspělý i s ohledem na vnitrostranickou demokracii. A hlavně a vůči Tomovi s Michalem je to skutečně nefér.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Dohnal za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Bulicek, Vera.Kralova, Pavel.Vrbicky
Uživatelský avatar
Arnost.Stepanek
Příspěvky: 434
Registrován: 19 čer 2018, 10:27
Profese: Náměstek hejtmana KHK - školství a sport
Bydliště: Hradec Králové
Dal poděkování: 527 poděkování
Dostal poděkování: 726 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF KHK 15/2020 - sněmovní volby 2021

Příspěvek od Arnost.Stepanek »

Ahoj všem,
kdyby se na to na schůzi včera Adam 4x neptal, ...
Ale beru to pozitivně - je to skvělá šance pro všechny seznámit se s našim jednacím řádem.
viewtopic.php?p=621673#p621673

@Petr.Polacek a @Filip.Bures , náš jednací řád nezná pojem stížnost ani pojem protest.
Stejnětak nejde požádat formou palců o souhlas KF s opakováním 1. kolo hlasování :-) OFFTOPICteda požádat jde o cokoli - ale podle jednacího řádu je to nesmysl :-).
Současně podle jednacího řádu bod VIII odst. 1) je nutno podat všechny námitky bezprostředně po tom, co nastala namítaná skutečnost. Ale k tomu asi vyjádří členové postoj v případném hlasování.

Věcně Filipa chápu, ale musím požádat předsedajícího @Adam.Valenta, aby stížnost @Petr.Polacek i protest @Filip.Bures zamítl jako zmatečný úkon.

Filipe, prosím, koukni do jednacího řádu a naformuluj svůj požadavek lépe . Nebudeš-li vědět, cinkni, poradím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Arnost.Stepanek za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Volk, Pavel.Bulicek, Petr.Polacek, Vera.Kralova
Arnošt Štěpánek
**********************************************************
"Dobrý hráč hraje tam, kde je puk právě teď. Výborný hráč hraje tam, kde puk bude za chvíli"
Wayne Gretzky
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Královéhradecký kraj“