KF ÚLK 29/2020 Prim. volby PSP 2021 - volba lídra

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚLK 29/2020 Prim. volby PSP 2021 - volba lídra

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Martin.Sobek píše: 20 pro 2020, 23:13 Dobrý večer,

díky za odpověď a za objasnění Vašeho postoje k naznačené otázce. Přestože se spoustou hypotéz v příspěvku nesouhlasím a vidím je jako nepodložené a do budoucna neudržitelné, nechci tuto diskusi v tomto předvánočním shonu dále protahovat nějakým flamem. Každý nechť se rozhodne podle svého. Osobně tuto volbu vidím tak, že i ta pro mě horší varianta je vlastně pořád ještě dobrá. Do budoucna však věřím, že pirátská strana bude usilovat i o voliče, kterým tak nějak není vše jedno, jak píšete.
Není vůbec zač. Co se dá dělat, je mi jasné, že na ty věci mohou být různé pohledy a nějakými tvrdými daty nedisponujeme ani jeden z nás, takže souhlasím, že asi nedává moc smysl se na tom v předvánočním čase nějak významně točit. Jen si dovolím ještě malou korekci - nenapsala jsem, že je jim "vše jedno", napsala jsem, že se domnívám, že většině z nich je jedno, jestli náš lídr má nebo nemá akademický titul. .)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvek:
Martin.Sobek

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF ÚLK 29/2020 Prim. volby PSP 2021 - volba lídra

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Díky taky za navození autentické atmosféry pirátských Vánoc. ;)

Nemyslím si, že lze jakkoli spolehlivě předpovědět, kdo z nás dvou přinese z vyšší pozice na kandidátce hlasy navíc. Dle mého ten rozdíl totiž bude velmi malý oproti jiným, mnohem významnějším vlivům.

Dle mého by měla být hlavním kritériem rozhodování v rámci primárek na volitelná místa obecně spíš očekávaná kvalita výkonu mandátu. Koneckonců kandidátní listina je právě o tom, kdo má prioritně jako zástupce strany prosazovat její program ve veřejné funkci: pokud chceme maximalizovat míru plnění našeho programu, měli bychom dávat přednost těm, u kterých v tomto předpovídáme vyšší míru úspěchu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvky (celkem 5):
Vit.Rous, Vladimir.Vlach, Katerina.Stojanova, Dalibor.Zahora, Michaela.Schwarzova

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: KF ÚLK 29/2020 Prim. volby PSP 2021 - volba lídra

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Děkuji za projevenou důvěru. Udělám všechno pro to, abych ji nezklamal, a budu se snažit svojí prací přesvědčit i těch 12 členů, pro které jsem byl nepřijatelný už v prvním kole. Pokud byste měli kdykoliv podněty nebo výhrady ke kampani nebo čemukoliv dalšímu, budu rád, když se na mě obrátíte.

Jak jsem psal, rád bych začal kampaň řešit co nejdříve, nicméně z návrhu koaliční smlouvy vyplývá, že musíme počkat do 11. 1. 2021, neboť dle bodu 2.4 finanční dohody musí koaliční rada zřídit (společné) krajské volební štáby, které by teprve rozhodovaly o formě vedení kampaně. V mezidobí alespoň proberu některé nápady s PKS a už nyní mohu za sebe přislíbit, že plánování kampaně proběhne participativně, takže každý člen bude mít vliv na to, co budeme v rámci kraje dělat.

P. S.: Během hlasování jsem nechtěl reagovat na @Martin.Sobek, nicméně nyní mohu ještě dodat, že lídrem kandidátky pravděpodobně bude PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D., a v závislosti na výsledcích grantového projektu je možné, že v době podávání kandidátek už budu mít malý doktorát. Zároveň je téměř jisté, že pozice asistenta v advokátní kanceláři se na kandidátní listině neobjeví.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvky (celkem 8):
Vladimir.Vlach, Martin.Sobek, Jan.Kunc, Petr.Rysler, Milan.Dadourek, Dalibor.Zahora, Sarka.Vaclavikova, Frantisek.Navrkal
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Vladimir.Vlach
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 464
Registrován: 12 bře 2018, 12:31
Profese: IT technik
Bydliště: Žatec
Dal poděkování: 943 poděkování
Dostal poděkování: 596 poděkování

Re: KF ÚLK 29/2020 Prim. volby PSP 2021 - volba lídra

Příspěvek od Vladimir.Vlach »

Ve druhém kole bylo odevzdáno 44 hlasů
Lukáš Blažej 30
František Navrkal 13
Gratulace @Lukas.Blazej
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Vlach za příspěvek:
Eva.Novakova
Vladimír Vlach
724 429 696
Předseda krajského sdružení Ústeckého kraje
Předseda místního sdružení Žatec - Louny
Zastupitel Ústeckého kraje
Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 983
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚLK 29/2020 Prim. volby PSP 2021 - volba lídra

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Gratuluju ještě jednou Lukášovi Blažejovi ke krásnýmu výsledku a díky Františkovi, že jsme mohli být svědky férového souboje!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Sarka.Vaclavikova, Frantisek.Navrkal

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“