Jan Šikl

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Odbor LbK - administrativni, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
jan.sikl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 13 dub 2019, 12:18
Profese: učitel
Bydliště: Smetanova 63, Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Jan Šikl

Příspěvek od jan.sikl »

Dobrý den,
jmenuji se Jan Šikl a chtěl bych vstoupit do pirátstva. Jelikož preferuji mluvený projev oproti psanému, bude mé představení stručné.
Narodil jsem se v roce 1980 v Jablonci nad Nisou, kde téměř po celý život žiji. Pracuji zde jako učitel na ZŠ. A toto jsou mé hlavní důvody ke vstupu do pirátstva, protože pirátské myšlenky jsou mi blízké a není mi lhostejná situace v našem regionu i celé ČR. Mé schopnosti a dovednosti nechť raději posoudí někdo jiný než já.
Zdraví, Jan Šikl
Karolina.Gaislerova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 151
Registrován: 20 úno 2020, 13:18
Profese: Koordinátor Libereckého kraje
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 137 poděkování

Re: Jan Šikl

Příspěvek od Karolina.Gaislerova »

Ahoj Jane,

moc ti děkuji za představení, v mailu najdeš další instrukce! :) Těšíme se na seznámení!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karolina.Gaislerova za příspěvek:
jan.sikl
Karolína Gaislerová
Koordinátorka Libereckého kraje
+420770113645
Karolina.gaislerova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“