Restrukturalizace fora

Moderátoři: PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jan.Tempel
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 793
Registrován: 15 říj 2016, 08:53
Profese: IT specialista
Dal poděkování: 426 poděkování
Dostal poděkování: 920 poděkování

Restrukturalizace fora

Příspěvek od Jan.Tempel »

Drazí Piráti, jelikož se na všech frontách neustále skloňuje, že je forum nepřehledné a sám vidím, že se nám tu mísí oznámení s obecnou diskusí, živými jednáními, nominacemi, hlasováními apod. A i když se, alespoň někde, snažíme držet spisové značky, tak ani to v přehledu nepřidá.

Vykopávám nezávaznou diskusi o budoucí struktuře fora. Před nějakou dobou lehká úprava proběhla, ale i vzhledem k tomu, co jsme se bavili s @Jana.Schlegelova si myslím, že to není zdaleka ideální. Sám zkusím oživit svůj nákres z minulosti, aktualizovat a pošlu ho sem taky, tak snad nebudu jedinej. Směle do toho. Přestavíme si nábytek v bytě a pak v tom budeme, všichni společně, roky žít. Tak ať jsme spokojení s výsledkem 8-)
Liberecký kraj - zastupitel
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“