Social media reports

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - medialni

Uživatelský avatar
Jaromir.Horky
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 998
Registrován: 09 led 2018, 17:20
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1138 poděkování

Social media reports

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Ahoj!

Rozhodl jsem se začít tvořit reporty dosahů, lajkosů a všeho dalšího z našich FB stránek, které mám na starosti :)

Je to sice zmíněno v reportu, ale ještě raději jednou zde. Poslední měsíce se upínala pozornost zejména na krajské volby a posledni mesic tomu nebylo jinak, přibylo řešení krizových situací a tvorba příspěvků si žádala velkou časovou dotaci. Při 1,3 úvazku nebylo možné dát maximum krajské kampani a jednotlivým obcím. Osobně mě to velmi mrzí, neboť komunální politici si zaslouží stejnou pozornost, vše však také závisí na vyplňování mediálních plánů, které každý týden zasílám (např. Michal Štěpánik si za toto zaslouží pochvalu! :) ). Obecně si však myslím, že dosahy jsou skvělé na to, jak velké stránky máme. Ostatně posuďte sami.

Do příloh dávám social report kampaně z data 19. 10. 2020 (vytvářen pro centrálu) a report za říjen.
SOCIAL REPORT KAMPAŇ.pdf
(1.25 MiB) Staženo 33 x
SOCIAL REPORT ŘÍJEN.pdf
(2.33 MiB) Staženo 36 x

Předseda KS OLK, Zastupitel Olomouckého kraje, vedoucího mediálního týmu OLK

Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Uživatelský avatar
Jaromir.Horky
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 998
Registrován: 09 led 2018, 17:20
Profese: Marketingový manažer
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 1138 poděkování

Re: Social media reports

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Ahoj!

Je tady další report, čísla jsou opět více než zajímavá. Jen je škoda, že některé data jsou maximálně 28 dní staré a ne 31. Statistiky jsou tak lehce zkreslené. Avšak nyní centrála zakoupila Zoomsphere, do kterého budou mít přístup kraje a budeme mít možnost mnohem lepších analytik. Tak hezké čtení! ;)
SOCIAL REPORT LISTOPAD.pptx
(16.28 MiB) Staženo 44 x

Předseda KS OLK, Zastupitel Olomouckého kraje, vedoucího mediálního týmu OLK

Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle, je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Odpovědět

Zpět na „Mediální odbor kraje“