volba PMS Kroměříž

Moderátoři: KoKS Zlínský kraj, PKS Zlínský kraj, Odbor ZlK - administrativni, PMS Kroměříž

Uživatelský avatar
Jakub.Zach
Místní předsednictvo
Příspěvky: 260
Registrován: 07 lis 2017, 19:23
Profese: architekt, urbanista
Dal poděkování: 362 poděkování
Dostal poděkování: 342 poděkování

Re: volba PMS Kroměříž

Příspěvek od Jakub.Zach »

Martin.Kucera píše: 23 lis 2020, 16:44 Hele, já jsem taky schopnej reagovat během jednotek minut, když mi v aktivních tématech vyskočí vlákno, jehož téma mě zaujme. O tom by ti mohla vyprávět mnohá oblastní předsednictva, jimž jsem, ač nerad, vhodil do jednání či hlasování nějaké vidle.
Jasný beru, nicméně v případě Michaely je nějak moc náhod po hromadě. I vzhledem k tomu, jak se v rámci ZLK chová. Bohužel její podjatost vůči některým členům je až moc okatá. Alespoň v mých očích to tak je a zatím neudělala nic, čím by mi to vyvrátila. Ono už ten styl moderování v redminu je takový ne úplně nestranný.

OFFTOPICK tvé poznámce Míšo, že jsem Vraťův kamarád a Lindu nemám rád. Ano s Vraťou jsem v kontaktu a řeším s ním různé věci a aktivity i mimo piráty. Jsme z jednoho maloměsta a dříve buňka fungovala jako partička kamarádů. Ale slepě jsem se ho nikdy nezastával a pokud jsem s něčím nesouhlasil, řekl jsem mu to. U Lindy neplatí, že jí nemám rád. Dlouhou dobu jsem s ní vycházel, stál mimo její spor s Vraťou a hrál si na Švýcarsko. Co mi ale vadí, je její styl vystupování a její politika obstrukce ve vlastní straně aniž by sama nějak přiložila ruku k dílu.
Předseda MS Kroměříž /// Krajský zastupitel ZLK /// architekt, urbanista, člověk s veselou povahou a věčný optimista
Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: volba PMS Kroměříž

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Jakub.Zach píše: 24 lis 2020, 09:10 Alespoň v mých očích to tak je a zatím neudělala nic, čím by mi to vyvrátila. Ono už ten styl moderování v redminu je takový ne úplně nestranný.
A ty jsi zatím nedoložil žádný konkrétní příklad, kdy bych někomu stranila (protože promiň, ale že se v rámci práce vyskytuju hodně na fóru a komentuju porušení předpisů, to se fakt za zaujatost označit nedá; můžeš se podívat třeba do fóra LbK, kde jsou na mě stejně alergičtí jako ty :) )
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvek:
Linda.Matuskova

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kroměříž“