Nominace Pavla Váni na místopředsedu KS LBK

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Odbor LbK - administrativni, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj

Zamčeno

Souhlasím, aby Pavel Váňa postoupil do hlasování, kde bude KF LBK volit místopředsedy KS LBK

Ano
12
86%
Zdržuji se
2
14%
 
Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 903
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 952 poděkování
Dostal poděkování: 824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Pavla Váni na místopředsedu KS LBK

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Nominuji @Pavel.Vana na místopředsedu KS LBK.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvek:
Marek.Forster

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 903
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 952 poděkování
Dostal poděkování: 824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavla Váni na místopředsedu KS LBK

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Nominuji Pavla a osobně se velmi přimlouvám za to, aby ve volbě dostali větší prostor Piráti, kteří s námi ještě nejsou tak dlouho a neměli zatím příliš velkou možnost ukázat, co v nich je. Často jsou motivovaní a můžou přinést do nový svěží vítr, který si, myslím, potřebujeme jako sůl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Vondrakova za příspěvky (celkem 3):
Marek.Forster, Daniela.Weissova, Ondrej.Kolek

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Pavel.Vana
Místní předsednictvo
Příspěvky: 61
Registrován: 05 úno 2019, 11:07
Profese: Pracovník v sociálních službách
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 79 poděkování

Re: Nominace Pavla Váni na místopředsedu KS LBK

Příspěvek od Pavel.Vana »

Ahoj,

Děkuji za nominaci a velice rád tuto výzvu přijímám!

Pirátem jsem už rok a kousek, aktivistou o asi tři čtvrtě roku déle. V pirátském můžete mou osobu potkat v sociálním KETu, v liberecké Pirátské buňce a v neposlední řadě na pravidelných guláších pro potřebné v Liberci. Tady mě také můžete vesele grilovat a zároveň přidat ruku k dílu při rozdávání dobrého jídla. V osobním životě pracuji v přímé péči v adiktologické ambulanci K-centra v Liberci, kde jsem od letošního léta zástupcem vedoucí. Mé priority jsou hlavně v sociální oblasti a díky mé práci, týmu a vedoucí jsem pevně usazen v hranicích a struktuře, která mi pomáhá zvládat náročné situace a ty jsou v politice každodenním chlebem.
Jednu velkou máme nyní před sebou, čekají nás parlamentní a komunální volby, máme skvělý tým v krajském zastupitelstvu, rozjíždíme KETy a tito lidé, mnozí z nás, potřebují podporu a fungující organizaci.
Chtěl bych pomoci vytvořit zdravě fungující a rostoucí KS, které bude mít zásah ve všech oblastech a bude fungovat jako jeden silný tým.

Chtěl bych se v případě zvolení do funkce místopředsedy KS věnovat těmto bodům:

• Priorita KS by měla být v rozšiřování členské základny o nové a aktivní tváře.
• Je nutné podpořit růst KETů a jejich fungování, zároveň do nich zapojovat co nejvíce lidí, včetně nováčků.
• Vytvořit bezpečné prostředí pro všechny členy, řešit spory konstruktivním jednáním. Předsednictvo by mělo fungovat jako mediátor skupin či samostatných členů s vzájemně odlišnými názory.
• Dbát na otevřenost a transparentnost KS

Jsem nepopsaný list, plný ideálů. Chci se učit a pozice místopředsedy KS je pro mou osobu opravdová výzva. Do předsednictva chci přinést týmovost, zápal, cílevědomost, klid a rozvážnost.

K dalšímu grilování jsem připraven zde, na guláši, osobně, po zprávách a 28. 11. na KF.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Vana za příspěvky (celkem 2):
Helena.Vondrakova, Marek.Forster
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“