[PKS] Návrh financování kMO pro rok 2021

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, Mediální tým - KS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Jana.Leitnerova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 323
Registrován: 19 bře 2016, 16:08
Profese: radní - sociální a rodinná politika JMK
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 800 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[PKS] Návrh financování kMO pro rok 2021

Příspěvek od Jana.Leitnerova »

Vážené PKS,

jakožto vedoucí kMO předkládám návrh na financování kMO a veškerých mediálních (nekampaňových) záležitostí, které jsem zpracovala do tabulky.
Jsem si plně vědoma, že s rozpočtem již bude hospodařit někdo jiný, každopádně to prosím berte jako výkop určitým směrem.
Důvodovou zprávu pak najdete v samostatném dokumentu, stejně jako návrh na restrukturalizaci týmu a fungování kMO, na které jsem spolupracovala s Jakubem Šusterem. Návrh na restrukturalizaci berte jako výkop pro budoucí vedení kMO, v jehož gesci pak změny budou. Chtěla jsem však ještě na závěr přispět návrhem na to, jak by kMO mohlo po volbách a naší účasti v koalici na kraji fungovat a rozvíjet se.

Děkuji předem za brzké projednání a vyjádření či navrhnutí dalšího postupu.

Jana Holomčík Leitnerová
Radní JMK pro sociální a rodinnou politiku JmK
+420725894702
jana.leitnerova@pirati.cz

„Když člověk ponižuje, pak jen proto, že je sám nízký.“ A. De Saint-Exupéry, Malý princ

Zamčeno

Zpět na „Podatelna PKS a MO Jihomoravský kraj“